Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen houšť a větší kapky. Třeba se aspoň některým hlupákům rozsvítí v kebuli a pochopí jaké svinstvo volili ........
    • Ano a příští volby přesně ukáží, jak jsme si my češi vybrali, jen mne bude zajímat, kolik volů bude tohoto tripla volit?
  • Kalousek údajně chránil svou čest. Ale to by nějakou musel mít. Je to bezcharakterní parchant. A vše mu zatím prochází, ale jednou narazí. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
    • Je opravdu nepochopitelné, že se toto mohlo stát. Příště asi protestujícího Kalous nebo Nečas rovnou odstřelí.
  • jen kdyby to bylo obracene ,kdyby nekdo napadl kalouska ,tak ten clovek se muze rovnou obesit ,kalousek je bejvalej komous *12*
  • Ne nechci se přihlásit a jako anonym nepíšu,protože moc dobře se ví,kdo píše,nejsem ovčan .Jenom jednou jsem se v tzv.demokracii podepsal,když jsem zjistil,že se děje svinstvo a byl jsem vyhozen z práce.Za těch zlých komunistů se mi to nikdy nestalo .A teď k věci:Kalousek je přesně ukázka převlékače kabátů takhle se KDU -ČSL nechová.To je přesně ukázka pademokracie a hulvátů,kteří nám tady vládnou s minimální podporou ovčanů.Hlupák,který problému nerozumí,protože pochybuji,že na chemii byl věnovan ekonomice nějaký větší prostor.V normální demokracii by musel odstoupit ne tak v Absurdistánském česku.
  • V Čechách se fackujeme je to levnější jak terstní oznámení a následně za urážku vládního činitele trest a pokud ten mamlas ví že je někdo zloděj nechť podá trstní oznámení
  • Souhlasím s tím, že drzí spratci musí dostat po čuni. Nejdrzejší z noich je nějaký Kalousek, znáte ho? Tak hr na něj a pěkně pár facek....
  • Přesně tak, měl by jít okamžitě z vlády, ministr Kalousek je vychanej parchant a zloděj a prase *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit