Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmetek bolševickej a zločinec v jedné osobě. Chcípni bukvice zapařená.
  • Před dvoumi roky se zdražovala elektřina díky zdražení na burze.Tak ať si tu svou elektřinu prodávají taky na burze.Jsem zvědav kdo si ji za ty peníze bude ochoten koupit.Nebo dnes už se na burze nenakupuje. V případě dotací, ten kdo je schválil ať si je taky zaplatí. Nevím proč by to měl za něj platit občan
    • Proč si nemohu koupit elektřinu přímo u výrobce. Já žádnou sluneční energii užívat nepotřebuji. Doma svítím jen večer a v noci
  • Jak tady včera vážení psal jeden Franta v závěru svého názoru,tak to se mi moc líbilo. Tedy přrovnání zakřiveného Fischerova nosu k jeho povaze či jinak,charakteru osoby. Jaký zakřivený nos, taková zakřivená povaha. A rovněž beru i ty další kritiky,o kterých si myslím, že jsou na pováženou, aby se jeden takovýto pán zajímal o postavení presidenta. Je fakt, že kdo nic nedělá, nic nezkazí a z toho chce být hezkej. Jo,beru a chápu. Někam jsem se dostal,měl jsem kliku tak proč bych toho v současné době nevyužil. No jó, co ale potom s takovým charakterem v čele? Ono stačí se podívat na dnešní výsledky krajských voleb. Kdo všechno šel volit? A čeho se kdo mohl dočkat? Samozřejmě,že se potom nikdo nesmí divit,že ty povolební šachy jsou takové,jaké jsou. A protestovat proti těmto rošádám? Lidi, nebuďte bláhoví. Co jsme chtěli, to máme. Tak to bude to samé s volbou presidenta. A vůbec bych se nedivil, když by byl zvolen potetovaný Franz. Já jej tedy volit budu.Proč? Protože to bude jen ukázka vyjádření názoru na dnešní politiku těm, kteří nás dostali tam,kde jsme. Klíče tomu nepomohou. A ruku na srdce,koho chce kdo volit.Jaký je tu výběr. Když vynechám ty tři ale přesto. Je to Japonec,potetovamný fešák,uslintaný důchodce, jeden brebta,namyšlený ODS-ácký suverén,šedá myš,neprůbojná úřednice, kritička,sice fešná,ale nezralá a neskromná, snaživý běžec,který vylezl odněkud z nory,již výše uvedený chytrolín.O dalších to nemá ani význam se zde zmiňovat. A teď babo raď.
  • Židobolševik!!!
    • KSČ mělo asi milion členů. Z nás 10ti milionů tam ale najednou nikdo nebyl. Můžu tomu věřit ?
      Já tam skutečně nebyl a měl jsem zájem. Ovšem mi bylo řečeno - Vy ne, nejste morálně na výši a Váš vstup do KSČ by pro stranu nebyl přínosem.
      Ovšem jen blbec nyní protestuje proti tomu že jsou ve vedení členové KSČM. Kdo jim to umožnil ? Všichni ostatní svým postojem . Tak nyní je nechme co dokáží.
      Budou jim dělat naschvály a dopadne to ještě hůř než to je.
      • wendy máš pravdu.Proto se bavím jak se tady plácá.Byl to obyčejný převrat za zneužití studentů STB a dosazení Havla s krátkýma kalhotama.Bavím se jak jeden byl v KSČ pro mladickou nerozvážnost,druhý se za to stydí.Je to panoptikum karieristů.Proto mi je jedno zda tam byl ,nebyl,ale co udělal ve prospěch pracujícího lidu.A ten strach z opravdových komunistů jako byla pí.Švorcová se nedivím asi mají proč.Tak straší,katolická církev, také zvrácená ideologie ta zase peklem.A tak můžu pokračovat.Já volím Okamuru.
        • Jak to řekl Bolek v dědictví:" Mě nevadí, žes vstúpil, ale žes vystúpil!"Fišer je přesně ten parchant, co šel do KSČ jenom z prospěchu.Ti to tu kur..li před 89 a pokračují úspěšně do dnes.A to má ještě tu drzost kandidovat na prezidenta!
        • Já taky volím Okamuru, pokud nám ho klika mocných nevyřadí.
          A pokud jo, pro mě žádný jiný kandidát není dostatečně důvěryhodný
  • Ještě neprezidentuje a už dělá průsery. No tomu se snad ani nechce věřit. Za co pane Bože za co, nechals nás se napálit...
    • Citace stupidní písně pro hordu idiotů, to je vskutku chytré...
    • ... napiš to česky, trotle :))))
  • Každý čech má svůj rozum a podle toho by měl i volit. Jen je problém že hodně lidí o takových věcech není informováno. Předávání takových informací by měla být pro média povinná
  • Takového z-m-r-d-a budeme určitě volit.
  • A pro co jsi hlasoval ty, ty gestapácký modrý prase? *16* To by jste vy k*rvy měli platit vy co jste zvedli ruku "pro návrh" a pokud na to dobytku nemáš prodej majetek a táhni makat do dolů ty kryple pojebanej
  • S tou vaší mafiánsko-zlodějskou sebrankou bych byl hotov do měsíce, Komunisti se s Vašimi předky moc patlali. *16* *16* *16*
    • Jejich predci byli zaslouzeni prislusnici KSC! *12* *12* *12* *12* *12*
  • Fišer je v..l !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit