Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jégl je ubožák. Včera byla ještě lepší banda u Jílkové. Herman , Vondra a Bubeník včetně Jílkové- to je opravdu sestava snů Ale jen víc ať tato partička jim podobní mluví a vystupují.Lidem se alespoň otevřou ještě víc oči a demokraticky je pošlou tam, kam patří..
    • Jo - někteří pánové byli razantní skoro jako soudruzi v 50 či 60 letech na stranických sjezdech. Jen polarita o 180°...
      • Takovej BC František Adámek poslanec ČSSD .V 70. letech vrcholný člen UV. A teď šodí v oranžových barvách.
  • Když jsem v 89 zvonil klíčema byly od bytu, od chaty, od garáže a od auta...Křičel jsem máme holé ruce.... Dnes mám holou prd€l a žiju pod mostem.
    • Pokud si vopaluješ holou erdel pod mostem v dubaji na jachtě tak tos takys nezvonil špatně *1*
    • Jo, probudil ses a ruce v nočníku, kecale. Nakonec, nejsi sám Jakeš? *1*
    • soudruhu BTW, tak se pokus místo plácání nesmyslů na netu chodit do práce, uvidíš tu změnu ty fňukno *15*
    • to víš ty klíče se ti prostě nějak odebrat museli
  • Hňup jéglovic zase vypotil "moudro"!.Přesně pod taktovkou chemika Kalouska a politruka Fialy.To jsme to dopracovali od převratu. *16* *16*
  • Jak šly roky. V 1948 dostali zbraně dělníci a dneska? Za peníze jezdí zabíjet /bránit svobodu/
    a třeba nyní do Avganistánu společně s amíkama kteří naši republiku v 1945 bombardovali !!!
    https://search.seznam.cz/?q=bombardov%C3%A1n%C3%AD+prahy+1945&oq=bombardov%C3%A1n%C3%AD+prahy&sourceid=szn-HP&sgId=QcRvxAIOQnCSRREJhFM_QFwoknZ7TS4jziRvYG-7zq%3D%3D&thru=sug&su=c&aq=1

    https://www.youtube.com/watch?v=WNFMmgE8etY
  • a to řekl jako kdo? Kam s ODSáky, TOPaři,lidovci, Gazdíky? S celou tou chátrou tlučhubů, kteří si z nás celé roky dělají srandu přikrádají si a balamutí všechny okolo. A když s nimi přichází udělat někdo pořádek, divadelně bijí na poplach. Tento vyhlášený politický odpad a páchnoucí hnůj se nám najednou bojí o demokracii? Ohýbanou v jejich prospěch? Církvím nasypat miliardy? Jen tak? Ratha vyhlášeného gaunera nepřimknout, jen pro to že se mrská? Jo hoši to už je anarchie. A s tou je třeba udělat pořádky.
  • listopadová hadrová revoluce byla jenom fraška jako dělaná z péra našeho skvělého dramatika,lháře, zloděje a vraha venci ruzyně
  • Kdybych to neprožil tak některé plky jsou mimo mísu.Včera u Jílkové fandím tomu vojákovi,který to řekl obtloustlému bezdomovci pardon chartistovi s modrou Vondrovi.Zoufalec Budeník,který se neuměl ani vyjadřovat ,to byla tragedie-prý studentský vůdce.Pan Herrmann,to byla také síla již se nedivím,že byl vyražen z funkce ředitele.Kováčik je převyšoval o 100%,Paní spisovatelka také dobrá,a mezi nima Jílková,která neukočírovala diskuzi a začala hystericky hejkat.To mít doma je napováženou.USA osvobodila pouze sudetské Němce a to je tak vše tedy i Herr Herrmanna,proto ta láska k bratrům ze Sudet.Můj otec se musí v hrobě obracet za co nasazoval život.Lesk a bída tzv.demokracie 17.11.1989 a jejich protagonistů.Žvásty ČRo od rána mě nutí k tomu,že jsem přeladil na contryrádio,protože to se nedá poslouchat.Ten stařec ke konci pořadu byl totálně zmatený u Jílkové a blabolil .Čekal jsem,že se Vondry zeptá za jakého režimu získal Dr nebo jako Benda v Plzni?
    • henrys
      Rádio jsem nikdy neposlouchal, a když mi někdo v práci přeladí radio Beat na např. radiočurnál tak to jsem skoro totál v pr...! Ale Ti hňupové to s klidem poslouchají a snad z toho i mají radost, přitom normálně v hovoru mají skoro stejný názor jako já! Tak nevím, kde je chyba. *8*
      Co se týče Jílkové, je to jasné - v podstatě je to ta knižní panna, jak se to říkalo v "básnících".Když jí chceš, hoď jí přes xicht knihu (otrlejší mohou i trenýrky), aby ses u toho nepoblil!! *1*
  • nyní havloidní smečku nakopat, ale nebudu si kazit den, raději půjdu do přírody ven, otevřu si lahváče a zapálím si cigárko, udělám si hezké piárko ! Přeji vám taky tak hezký den !! *8* *1*
    • henrys
      Rozumím Vám a přeji také krásný den. Jen já už pivo nemusím několik let, takže si cinkám jen doma wizourem přes Skype s kamarádem. Ale přesto mi ta štvanice na kuřáky vadí, a to už 4 roky částečně vapuji e-cigo. A co se týče tohoto článku - budu se opakovat, ale novinář je sprosté slovo a pan Jégl JE SUPRNOVINÁŘ! *2*
      • Jo přípitek přes skype hm nová doba,co takhle mezi lidi
  • z toho hnusu 17.11. se mě líbí jenom ten svátek, taky to slavím jako svátek,lží,zlodějen,podlosti, zrady a vražd
    • Juro, rozdíl proti době komunismu a nynější je ten, že můžeš svobodně hanět svobodu a demokracii a její představitele a nic se ti nestane.
      Za komunismu každému kritikovi hrozily sankce v zaměstnání a také kriminál. Ano, těch lží, zlodějen, podlosti, zrady a vražd bylo za komunismu víc než dost.
      • a ne jenom kritikovi ale i rodině a že si toho někdo nevšim no asi byl řádný komunista
      • henrys
        Hlavní rozdíl je v tom, že zločinec jako ty, si tady může beztrestně otvírat hubu a každýho kdo s ním nesouhlasí nazývat komunistou, přičemž ten největší bolševik je on sám! Kapišto ichtyle?
      • ! Asi takhle. https://www.youtube.com/watch?v=Ak8o5lSU6xQ
        • Chudák když viděl jaká banda lumpů pod vedením Havla se tu chopila moci, tak raději emigroval podruhé.
          • vrah Venca Letiště Ruzyně ho nechal zavraždit
            • A Dubčeka nechal též zavraždit, protože se taky nehodil do toho vexlácko-tunelářského plánu na rozkradení majetku státu privatizací.
            • On se jim nehodil do jejich vexlácko-tunelářského plánu na rozkradení majetku státu privatizací.
      • ale no tak zeMAN to vše ti dnes hrozí taky.tak tu nemluvo svobodě
      • ááá narodil se nám tady Pan chytrý. Veřejně to neklapne hubou a tady za bukem převeliký webový hrdina. S táákovými svaly.
      • že jsem si nevšiml
  • Tady krměj´ovčany demogratickejma.rituálama a v korporátně-fašistické EU zatim jedou tohle!!!

    http://www.hlavnespravy.sk/europoslanci-schvalili-timu-ep-mandat-pre-zacatie-novych-rokovani-o-rozdelovani-migrantov-medzi-clenske-staty-eu/1210836

    *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit