Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hašek dělá čest svému jménu, čím dál tím víc se podobá, a to nejen obličejem, Švejkovi ...
  • Keště že jsem ty kryply nevoli. Já jsem volil KSČM. *16* *16* *16*
    • Nauč se psát komunistický zloději. *11*
      • ...a ty začni přemýšlet, pravicový zmetku!
        • A ty si trhni komunistický zmetku. *11*
          • Jo, trhnu, nejradši tobě vazem!
    • Zloději nicku, pokud jsi volil fašistickou sebranku KSČ(m) tak se styď.
      • Na tebe "Tečko" serou i mouchy!
  • Hlavním problémem není štěpení ČSSD ale fakt že Zeman se nechce vzdát moci v PS.
    Jeho SPOZ ve volbách drtivě prohrála a tak potřebuje stranickou náhradu.
    Před volbama už Zeman naznačil že chce za premiéra svoji loutku Haška. Poté
    vedení ČSSD i s Haškem přijalo usnesení že strana chce za premiéra předsedu Sobotku.
    Takže pokud se vám věrným Zemanovcům ČSSD nezamlouvá složte mandát a korýtka
    která máte díky straně a přejděte do SPOZ. To však pokrytečtí zbabělci neuděláte protože tahle
    šaškovská hradní partaj vám vládní ani jiné funkce zajistit nemůže. *1* *1* *1*
  • blb*m z čssd jde jen o moc a zájmy čr jsou jim ukradený ....... oba aktéři jsou tragégi...kteří akorát melou hubou a pořádně nic v realným živote nedokázali ..ani nevím jestli vubec chodili nekdy do práce a neco pořádnýho vytvářeli *16*
    • ÚPŘIMNĚ :
      KTERÉ straně nejde jen o peníze, vlastní výhody, bezpracný zisk = blahobyt ??? *7*
      KTERÉ straně jde o občany a jejích dobro ???
      ŽÁDNÉ !!! A to od počátku , od roku 1989 , resp.1993 !!!
      Tak se vzbuď, money a říkej pravdu = ať nejsi jak ONI /politikové a jejich posluhovači/ ... *5*
    • Totéž se dá říci o všech českých politicích.
  • Babiš nemůže být ministrem nemá lustrační osvědčení no možná si ho,ale poctivej miliadář koupí *1*
    • Ministr prověrku NBU nepotřebuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit