Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • felix.julec
    Správné rozhodnutí,které by mělo platit i pro motoristy.Odůvodňovat to haváriemi alkoholiků je nesmysl.Alkoholici budou pít stejně při zákazu,jako při povolení jistého množství.Jde o to,že slušný člověk,který si dá po obědě jedno pivo,je šikanován stejně, jako opilec,který nectí žádné zákony.
    Copak jsme méněcenní Evropani?V kulturní Evropě absolutní prohibice jako v ČR nikde neexistuje.Těch pár ortodoxních abstinentů by to muselo přežít s bylinkovým čajem.
  • ... bezmoc opovrhovaného nejmenovaného primitiva je odměnou za mou inteligenci :)))
    ... on se ten debílek pokaždé přihlásí, má velké štěstí, že nechápe, jak ubohý je hnůj :)))
    • vyskoč a zameč
    • ale no tak.Přeci certifikovaným hnojem jsi tady TY. A zas napiš jak si "užíváš". Copak prase má pocity? Jsi přehnal.Ne?
  • Konečně!Kdo jezdí na kole,tak ví,jak je příjemné si dát po nějaké štrece pivko.
    Všude na cyklostezkách bývají nějaká občerstvení a to pivko je fakt osvěžující.
    Je potřeba rozlišit nás cyklisty od vesnických opilců cyklistů co se válej po škarpách.Kvůli těmto pitomcům pak trpí všichni,kdo má cyklistiku rád a má ji jako relax.
    Jestli bude0.8,tak bude 0.8!Kdo bude mit 0.9 ať má smůlu,bez pardonu!!!
    Já jsem 100% pro!
    • Tak si zajezdi, vrť se domů, osprchuj se a vyraž pěšky na to osvěžující pivo. My řidiči aut to tak taky děláme a je to celkem v pohodě.
      • Přesně tak!
    • S tím se dá souhlasit, ale o pivu PO "štrece" to není. Tento zákon je o pivu (a nejen pivu) PŘED a PŘI "štrece" a to je sakra rozdíl.
  • Téměř každý třetí cyklista (29 procent), který nehodu zavinil, byl podle něho pod vlivem alkoholu.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    to znamená, že proti 29 procentům bourajících opilých cyklistů bylo 71 procent bourajících střízlivých cyklistů.

    Z toho jasně plyne že víc jak dvakrát více nehod způsobují nebezpeční střízliví d..bytci chlemtající minerálky čaje kávy a jiné nealko vody. POZOR NA NĚ!!!! JE TŘEBA TYTO NEBEZPEČNÉ ABSTINENTY ZAKÁZAT A VYTLAČIT JE Z CYKLOSTEZEK
    • Naprostý souhlas -:))
    • ... tvá ubohost je neskutečně nádherná, debílku, dávno jsem se nepobavil primitivem jako tebou, nikdy ti nedojde, že těch 29% opilců bylo z nesrovnatelně menšího počtu cyklistů než těch 71% střízlivých, rozvíjej svou ubohost pořád dál, zdegenerovaný chudáku :)))
      • už jsi dnes mečel?
      • ale no tak vyhlášeným degenem jsi tady výhradně TY, hnůj z chlíva.
  • ... hlasující nevzdělanec nikdy nezklame a nikdy tím svou omezenost nikam neposune :)))
    • ... viz primitiv statistik, hlasy póvlu jsou potvrzením mých jednoduchých pravd o spodině :)))
      • konečně jdeš jednou v pravý čas. A teď zameč....
      • ááá chátra se hlásí o slovo? Odpad z chlívku by chtěl být slyšet?
  • Naši zem representuje ve světě president ožrala, tak se mu musíme všichni přiblížit. *1* *2* *15*
    • Havel dal dobrej základ chlast a cígo
      • ... tvůj základ je IQ 1, degene :)))
        • ty jsi se nedostal ani do tabulky moulo *1*
          • ... přání otcem "myšlenky" primitiva, polib mi, balíku :)))
            • prase z chlíva hraje filozofa? To se moc povedlo prasáku!
      • A na oltář vědy přidal jednu plíci!!!
  • asi jsou všichni cyklisté *1*
  • Stalingrad
    A proč jen cyklistům POVOLIT CHLASTAT A OSTATNÍM ŘIDIČŮM NÉ,proč né všem účastníkům silničničního provozu !!!! Cyklista je řidič nemotorového vozidla,už tak mají vyjímek až,až...jezdí si do protisměru v jednosměrkách,jezdí napříč vozovky po přechodech pro chodce,mají vyhrazované jízdní pruhy jako bus,cyklostezky kam auta nesmí atd.To je diskriminace řidičů motorových vozidel !!!! Vozovka je pro všechny účastníky silničního provozu-i pro chodce.Řidič po chodníku nesmí,na cyklostezku nesmí !!! Tak buď kolaři nebudou smět na vozovky a ožralí už vůbec né bo stejný práva a povinnosti pro všechny účastníky silničního provozu a řidiče !!! KDYŽ CHLASTAT,TAK VŠICHNI !!!!!!
  • Náhodou, já jsem pro, hranici bych zvednul na 2 promile a to i pro řidiče!!!
    Jen by ti nažraní museli jezdit vlevo, pak by na silnicích nenastal chaos!!!
  • A ty úsměvné podpůrné argumenty. Prý povolme to, ať jsme na tom stejně jako Rakousko *1*

    Tak kdo přijde i s návrhem na povolenou hranici při řízení auta. Vždyť ledaskde to přeci mají, tak se přibližme civilizovanému světu *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit