Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde presne vidite mysleni komunisticke LUZY a POVLU!
    Nejdrive dokopou sve ''demokraticky'' zvolene posrance k volbe Pruzinskeho,pote oblbnou dalsi luzu a bezcharakterni nemyslici spodinu k volbe kandidata KGB Zemana-a jiz se jim styska po zneuzivani psychiatrie!
    Ano,vazeni-tomuto se doopravdy rika 'SAMETOVA REVOLUCE'
    Jen by me zajimalo,jestli si doopravdy nekdo jeste mysli,ze vubec naka revoluce probehla...
  • HA-dalsi zgreb,jez nedokoncil VUML!!!
    Ty luzo,povle a smetaku,to te ty svinaku neucili,ze se pise neskoncil,a ne nezkoncil?
    Vsichni chapem tvoji oddanost KSC,ale tohle je uz fakt prilis.
  • Vzhledem k tomu,ze ty jsi bezinteligent-tak polointeligent je nekdo,kdo ma neklikrat vyssi IQ,nezli ty.Taky kde bys jakekoli IQ mohl vzit-ze?Matka zkrachovala protitutka,fotr nedolecenej alkoholik a clen LM-a pak se nikdo nemuze divit,ze se jim vyskytne blb,jakym jsi ty. *12* *12* *12*
  • Idioti jako ty jsi Zemana zaslouží.
  • Níže jsem uvedl proč ZEMAN NENÍ MŮJ PRESIDENT
    Zeman je (přesněji teprve po složení přísahy bude) podle Ústavy president REPUBLIKY. Já však nejsem republika, ale OBČAN. Proto Zeman nemůže být mým presidentem. To je prostá logika, kterou pochopí ten kdo má ukončenou základní školu. Bolševik to však nepochopí, protože jeho duševní projevy jsou ovládány zvráceným viděním světa zavlečeným sem východostepními nájezdníky.
  • Můj prezident je Zeman!
  • Tak tebe odnesou určitě do kaliférie, že Pišto!
  • Ještě ke zprávě z Bohnic, mám vážné podezření že po porodu upadl sestře na zem a zranil si hlavičku, to by vysvětlovalo jeho počínání a jednání.
  • Jen aby se zase neodvázal, je to velmi nebezpečný schizofrenik, a už se tituluje my místo já!
  • Děkujeme všem veleváženým zúčastněným v této konstruktivní diskusi za nebetyčnou trpělivost,se kterou snášeli paranoidní vstupy našeho velmi nebezpečného doživotního chovance schizofrenika Pišty Žigy (Justicia více tváří,point atd.) do chvíle než se našemu komandu podařilo inkriminovaného odchytit po jeho zběhnutí z nezamřížovaných toalet v bloku B - 5. patro,odkud skočil po hlavě na beton...jak vyplývá z jeho už delšího odmlčení na tomto blogu,byl již dopaden v jedné nejmenované brněnské advokátní kanceláři,kde do poslední chvíle zneužíval služební PC poté,co svázal (a také zneužil) postarší přesluhující sekretářku J.B. (nar. 15.7.1894).
    Po elektrošocích a injektáži přestal křečovitě svírat klávesnici,z tlamy se mu vyvalila pěna a před upadnutím do mdlob stihl pronést: "Napište tam,za mě pravdu,můj prezident je Zeman a volím KSČM!" Toto rádi tímto činíme.
    Slibujeme závěrem,že se vynasnažíme ze všech sil zabránit opakování tohoto politováníhodného excesu,mimochodem okýnko na předmětném hajzlu je již zamřížované!
    Pišta už konečně po skotských střicích a najetej předepsanýma jedama spí bezpečně
    uvázán a zaklecován,děkujeme za pochopení
  • Píšeš, než jsme doufali, tak to už opravdu svědčí o zdvojení mysli, tak se právě schizofrenie projevuje, když už píšeš o sobě jako o nás je už skoro pozdě, asi ti už ani lékaři nepomůžou.
  • Havel ani Klaus nebyli mí prezidenti, první nezlodějský prezident Zeman je teprve ten můj!
  • Á další schizofrenik. *1* *1* *1* Sestro, volejte dnes opět MUDr. Chocholouška, dnes to bude jeden opět velmi závažný případ poruchy osobnosti... *1* *1* *1*
  • Trpíš schizofrenií, magore, že musíš opakovat, jenom to co druhý vymyslí?. Jseš ještě větší ubožák, než jsme doufali... MUDr. Chocholoušek by tě jistě také rád zařadil mezi své pacienty. *1* *1* *1* Doma asi všichni zdrávi až na tebe. *1* *1* *1*
  • Jeníku seš vopravdu hustej magor.
  • Omyl, oni ho nezakopou ale odvezou do kaliferie, ještě poslouží jako dobré hnojivo!A pokud se týká těch trenclí to bych netvrdil, myslím že svěrače už nefungují jako zamlada.
  • Mýlíš se, Zeman je tvůj prezident, a bude i kdybys dělal veletoče na rukou nebo metal kozelce (což ale při tvém věku je nepravděpodobné).Pokud myslíš že je tvůj prezident Obama nebo Dalajláma, obrať se na lékaře psychiatra, ten už tě z omylu vyvede, a nasadí správnou léčbu, nechej si poradit!!
  • Kdy ses naučil číst polointeligente? Víš co je polointeligent? Asi ne, že?
  • Další id*ot, který zneužil můj nick. Za sebe a svůj pravý nick uznávám pouze dva prezidenty a potažmo státníky a to byli Hácha. a Zeman. A přeji těmto všem pravičáckým zlodějům nicků, že skončíte všichni v pekle.
  • Další id*ot, který zneužil můj nick. Za sebe a svůj pravý nick uznávám pouze dva prezidenty a potažmo státníky a to byli T.G.M. a Václav Havel. A přeji těmto všem rudým zlodějům nicků, že skončíte všichni v pekle. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit