Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestaň chlastat dobytku, tvé výroky jsou na hraně zákona, abys nezkončil v chládku, bacha!!
  • Je třeba zabít Miloše Zemana, špinavého ožralého dobytka! Tímto vyzývám veřejnost, aby byl zabit dobytek, špinavec Miloš Zeman. Syn prostitutky a bolševické krysy! Smrt Zemanovi! Smrt Klausovi! Hanba špinavci Edvardu Benešovi! Do kulí benešovských čecháčkovských bych ho dokopal!
  • Havel ani Klaus nebyli mí prezidenti, první kterého uznávám je Zeman!
  • Velevazeni soudruzi,musim Vas informovat o jedne zalezitosti:
    Byvaly PAN prezident USA Ronald Reagan o komunistech prohlasil,ze jsou smetistem lidstva-snad pochopite,ze toto prohlasil jeden z nejvetsich velikanu lidstva!
    Ja tohoto pana jeste mirne doplnim-komuniste jsou luzou,povlem,vrahy a zlodeji!
    CABAS! *16* *12* *16*
  • No, zatím si užívej své nezávislosti, tedy dokud jsi živý, pohyblivý a nenasereš si do trenclí. Po tvém skonu tě stejně bude muset někdo odnést a zakopat.
  • To že kradeš nick nepřekvapuje, tyto StBácké zákeřnosti, které jste pochytili od východostepních nájezdníků jsou u vás běžné. Ale sotva lze nazývat "moudrým" stádo, které si jako representanta země k obrazu svému zvolilo hospodského žvanila, ochlastu, křiváka a lháře. Tím jsme se opět posunuli dál na periferii Evropy. Ke své škodě.
  • Tvůj možná ano, ale můj ne! ZEMAN NENÍ MŮJ PRESIDENT.

    Zeman je (resp. teprve bude po složení slibu) podle Ústavy presidentem REPUBLIKY. Já nejsem republika, ale OBČAN a tudíž Zeman není a ani nemůže být mým presidentem. Já ho ostatně na nic nepotřebuji, vždy jednám a rozhoduji se sám za sebe, nepotřebují vůdce stáda. *3*
  • Hi, hi, hi, "inteligentní" vrávorající a blábolící Zeman spadl v opilosti ze schodů:

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=770053#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-10

    *1* *1* *1*
  • Copak, zase dráždíš pravou tečku?
  • Inteligence Zemana a Schwarzenberka se nedá vůbec srovnat, inteligentní a chytrý Zeman versus žvatlající hatlapatka, opravdu srovnávání jablek s hruškama.
  • Můj prezident je Zeman, musím se přizpůsobit, nic se nedá dělat....
  • Můj prezident je Zeman, musím se přizpůsobit, nic se nedá dělat.
  • A jéje, cikána Pištu Žigu zase pustili na sobotu a neděli domů, už sedí ve své chatrči a píše hovadiny.
  • To lid: Od vás to sedí. zlodějská lůza která si říká pravicová se pozná i při výslechu... Nejdříve nasadí slušného ODSáka a až potom mlátičku, a to je samé s vašimi příspěvky. Když vám dochází argumenty, tak zahrajete na tóninu slušnosti, která je pro vás naprosto pojmem neznámým.Slušně diskutovat dovedou jedině příznivci slušných stran, což je třeba KSČM.
  • To se mýlíš, těch soudruhů je tady většina, jeden cikán ze z Plzně stačí psát pod 50 nicky a další ještě krade.
    A jak pravičácká lůza-čili POVL lidstva prožila dnešní zachmuřený den? Pravděpodobně čuměním na televizi, chlastáním a psaním nesmyslných zvratků na Tiscali pod ukradenými nicky..
  • To se mýlíš, těch soudruhů je tady většina, jeden cikán ze z Plzně stačí psát pod 50 nicky a další ještě krade.
    A jak pravičácká lůza-čili POVL lidstva prožila dnešní zachmuřený den? Pravděpodobně čuměním na televizi, chlastáním a psaním nesmyslných zvratků na Tiscali pod ukradenými nicky.
  • Poněkud se mýlíš: k volbám se dostavilo cca 60 % oprávněných voličů a z nich dalo svůj hlas Miloši Zemanovi cca 52 %. tj. větší polovička. Zvolilo ho tedy cca 30 % rozumných voličů, tj. cca 2,4 milionu moudrých obyvatel této země.
  • Pišta se sám chválí,žalud,to může napadnout jen bakelita,a určitě si i myslí,jak je chytrej a všechny vojel! *12*
  • Pišto,tvůj problém spočívá velmi pravděpodobně v mnoharozštěpenosti tvé nepochybně genitální osobnosti,co kdyby sis tady dal pauzu a vlít na ňákýho z mnohačetných potkanů u vás v maringotce?!
  • Teď si ty vpravdě revoluční geniality můžou tak leda nacpat do střívka zadem,pakáž prolhaná provařená!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit