Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím mne obohatí invaze mohamedánů do Evropy?
    Podívejte se, co přinese právo Šarija:
    Tresty cizoložství – ukamenování
     předmanželský sex – bičování (sto ran), vyhnanství
     křivé nařčení – 80 ran bičem
     opilství – 80 ran bičem
     krádež – utětí pravé ruky v zápěstí
     loupežné přepadení – smrt ukřižováním
     odpadlictví od Islámu – smrt u mužů a u žen bití, dokud se nevzdají své snahy opustit Islám. A navíc 5 x denně modlení, jeden měsíc Ramadánu. Mohamedán přichází do Evropy vládnout ďaurům, tedy bezvěrcům, převzít a užívat jejich majetek včetně žen a děvčat.
    To bude věru hukot.
  • Není proč, má pravdu.
  • K tomu asi jen tolik -
    "My jsme tady doma a povinností hostů je naši kulturu ctít. Pokud tady chtějí žít, musí se asimilovat a přizpůsobit (stát se Čechy s jejich tradicemi a zvyky, mj. křesťanskými), nikoli abychom se my přizpůsobovali jim.

    Kdybych chtěl žít v Jemenu, protože mi tamější společnost a vše více konvenuje, pak moje dcera nepůjde do místní školy v minisukni a nebude to vyžadovat jako „lidské právo“. Ani ne proto, že by nám případně všem usekli hlavu, ale protože slušný host ctí pravidla hostitelské země, pokud tam chce žít."

    http://www.novinky.cz/komentare/401450-komentar-muslimske-satky-v-ceskych-skolach-vaclav-klaus-ml.html

    Čím více tedy budete podporovat tuto nepochopitelnou, iracionální přistěhovaleckou politiku ve jménu (D)EUsojuzu, tím větší vlna odporu se vzedme...
  • Problém je že na to ani nemáme... už teď zadlužujeme budoucí generace.
    Jsem zvědavej co by řeklo "vaše 5leté dítě" kdyby jste k němu přišli :
    " Ahoj Jiříčku, dneska jsem zahlédl bezdomovce u nádraží, a vypadal velmi špatně, tak jsem na tebe zřídil půjčku a dal mu na tebe vypujčených 25000kč... ale neboj, splácet to můžeš až budeš vydělávat, do té doby se to bude pouze úročit."

    Chápejte, že když je schodkový rozpočet, že už teď nás vláda nutí zadlužovat svoje potomky s myšlenkou že to potřebujeme... já kterej jsem nikdy neměl půjčku sponzoruju vládu co mě zadlužuje až po uši.... jak mám pak vysvětlit svým potomkům za 20-30 let že jsem si na jejich triko žili jak prasata a ještě jsme rozhazovali prachy kdekomu kdo měl chuť přijet k nám :(

    Jasně že můžu dělat že se nic neděje,mávat praporkama a radovat se z toho, že naše budoucnost je v ...
  • Zítra vezmu 6.A a půjdeme na Hrad zazpívat Mynářovi Kaťušu, snad bude mít radost, když už nemá prověrku.
  • Máme u nás 70 tisíc bezdomovců, kdy oni dostanou byty ?
  • Ovčáku, nech si ta moudra. *16*
  • Tolerance nemůže být bezbřehá. Nemůžu tolerovat někoho, kdo mi chce vnucovat své zhoubné návyky, nebo mě chce podřezat. Islamisté jsou intolerantní, pro ně lidský život nemá žádnou cenu, proč bych je měl tolerovat ? Já jsem pro mohamedány nevěřící pes a za to je mám milovat ?
  • To není nenávist, to je naštvanost z bezmoci něco změnit. Lidé jsou naštvaní a bezmocní proti rozhodnutí vlády a EU sem natáhnout několik desítek muslimáků - křesťanů. Zaplatí jim cestu k nám, dá jim slušné bydlení, zdarma stravu a kapesné 40 euro na osobu a měsíc. A jedna třetina těchto šmejdů se za několik týdnů snaží zdrhnout do Německa s tím, že u nás jsou ubytovaní pouze ve vymalovaném kravínu, že nedostali zařízenou vilu a kapesné 400 euro. Druhá třetina si udělala několikaměsíční dovolenou v Evropě za peníze českého plátce daní a pak požádala o placený návrat domů. A poslední třetina, co nezdrhla a neodcestovala domů, dostane zítra zdarma jistě zařízené byty. Kdo to z Čechů kdy vše zadarmo dostal? Nikdo, a to zde občan dře několik desetiletí za 400 euro aby si koupil jídlo, zaplatil činži a nějak přežil se svou rodinou.
    Kamarád odcestoval do Anglie, že tam bude pracovat. Za týden byl zpět, že po něm chtěli adresu kde má ubytování a že neumí jazyk tak jej nemohou zaměstnat. Nabídli mu pouze práci načerno jako pomocná síla v kuchyni. Za vydělaný peníz by však pořídil pouze ubytování. Tak to raději vzdal. Proč se tyto metody nepraktikují u nás na ty slimáky? Opravdu už asi nic nechápu. A nejsem asi sám a ani se nedivím, že někteří malují i hákové kříže přes mešity.
  • Opět výplach mozků na téma "češi jsou rasisté",a jen důkladné "multikulturní obohacení" je přivede na pravou cestu"
    jak už se probírá na sítích,žádný pravý "xenofob" by nenapsal "uprchlíci"
    někteří dokonce porovnávají rukopis textů, z některými dalšími texty antify
    ,ano ta levicová umírněná organizace
    (občas sice policistům podpalují auta ale to je jen prostředek demokratického protestu,že,)
    porovnejte prosím tento rukopis mírumilovné antify s "náckovskými" texty
    http://www.antifa.cz/sites/default/files/HK11-TP-01.jpg
  • Běž někam, demm ente, snad jedině za komunistů, což ty asi jsi, že?
  • ty si vážně teploušek, Mynář to zakázal? Co ty si za prakundu svět neviděl!!!
  • zpívat si jakékoliv písničky či hymny či nahlas na sebe pokřikovat či jakkoliv nahlas mluvit je v prostorách Pražského Hradu zakázáno ODJAKŽIVA !
  • na Pražském Hradě /komplex je OBROVSKÝ a má ohromnou rozlohu/ je zakázána JAKÁKOLIV HUDEBNÍ produkce, shromaždování či zpívání jakýchkoliv písní.
    Nebyl by problem kdyby dopředu ti skautíci nahlásili k čemu se tam chystají, oni se tam ale začali najednou shromaždovat do jakýchci čtverců a skupin.
    ten policista jim ZAKÁZAL ZPÍVAT a ne přímo hymnu.
    JAK bude pak policie rozhánět když tam někdo začne zpívat islámské písně nebo německé hymny?
    zákon porušen nebyl, policie má v prostorách Pražského Hradu prvotní pravomoce o kterých se NEDEBATUJE. když vám například řekne abyste se zbalili a opustili prostor tak to beze slova musíte udělat a ne se s nima začít dohadovat
  • Mimochodem, takový článek co zde vyšel, by úplně zklidem mohl reprezentovat pokračování 1984 (od Orwela)... toto je PŘESNĚ co si představuji pod plnohodnotným výnosem ministerstva lásky. Ministerstvo pravdy pak jen dodá co je zrovna tuto hodinu ten správný názor, kterému je třeba tleskat, a kdo netleská bude...

    Ano... zpěvem hymny dáváte najevo názor... v orvelovském světě je názor zakázaný... je třeba se pouze usmívat, rozdávat smajlíky a nad každým nápadem žasnout jak je úžasný a nezávisle na tom jaký ten nápad má důsledky snažit se ho úsměvy "přes hrob" prosazovat. Už jen zbývá tipovat kdypak nám tu policii přejmenují na ideopolicii?

    To se nám ta třetí cesta (pro neznalé Giddens) nějak zvrhla co?
  • Pokud je v čele státu opilec, asi magor zůstane.
  • Zeman prý nařídil zpívat jen hymnu ruskou a ruské častušky. Svůj k svému.
  • V civilizované zemi by ten ožralý neodpovědný magor už dávno letěl.
  • Velice přesné! To je dáno tím, že se chce stát řídit jako podnik, což vede k neblahé centralizaci.
    Právě síla USA spočívá ve značné decentralizaci a naproti slabost CCCP je dána jeho centralizací.
    Podle myšlení Američanů je primární občan, a "stát" má tolik práv, kolik mu občan postoupí. Naproti tomu v CCCP a jiných totalitních zemích platí, že primární je stát a občan má tolik práv, kolik mu vládce, gosudar (milostivě) udělí. Tyto rozdíly existují v právním řádu, ve veřejné správě, v myšlení a v celkovém systému.
  • Kancléř bez prověrky Mynář prý zakázal zpívat na Hradě českou hymnu.. To už fakt jsou na tom Hradě ožralí imrvére všichni? To snad není možné, co se už u nás děje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit