Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolerance nemůže být bezbřehá. Nemůžu tolerovat někoho, kdo mi chce vnucovat své zhoubné návyky, nebo mě chce podřezat. Islamisté jsou intolerantní, pro ně lidský život nemá žádnou cenu, proč bych je měl tolerovat ? Já jsem pro mohamedány nevěřící pes a za to je mám milovat ?
    • Pavlíku.. kolik znáš muslimů....?Pro mohamedány každý nevěřící je velmi devalvovaný... nemohou pochopit, že můžeš žít jako nevěřící....pravý muslim vnímá židy i křesťany jako svoje "bratry" mají stejného praotce Abraháma....pokud někdo o sobě říká, že je muslim, tak jinak nemůže... pokud nenávidí tyto dvě zmiňovaná náboženství, tak je pouze islamistou...
      • Fakta a události jsou jiná. Asi je to táké tím, že činnost CIA muslimům cestou ISILáků vštěpuje cosi jiného. Nezastávám se muslimského terorismu. Avšak bílý "křesťané" vraždí obyčejné muslimy ve jménu jakési "demokracie" a hlavně nároku na nerostné vlastnictví většínově muslimských států. Princip je stejný jako u našeho převratu 1989 - rozeštvat obyvatele. Přece budou potřebovat naše ( EUUSA ) zbraně aby mohly řešit různice, musí za ně zaplatit vlastní nesvobodou. Velkými pomocníky EUUSA jsou muslimští fanatičtí Imáni. Na to ale my "křesťané" ze západu neslyšíme. A exodus většinou muslimů je pro samozvance z Bruselšingtonu velký BYZNYS.
        Že to odnesou vlastní občané? Alespoň se budou více bát a budou poslouchat.
  • Pokud má mít mladá generace v Česku důstojnou budoucnost,tak se musí zvednout k velice kruté revoluci.
    • Je jí ve škole vtloukáno do mozků, ža na budoucnost nemá myslet, ale že má poslouchat, vzývat spotřební společnost a platit. Vždyť někdo jim vždy půjčí, aby je posléze mohl oškubat.
    • Jak můžeš spojovat důstojnost s krutostí? Je to marný.. je to marný.. je to marný.... Já doufám a podle Tvého psaní jsi asi dostatečně stár, že Tě mladá generace neposlechne.. je to zoufale hloupé... je to horší než šarija....i když nevím, co vlastně šarija je....Śarija má daná pravidla, lae do toho Tvého sloganu se vejde každý první... protože do toho Tvého hesla se vejde kdokoli je ne Ty.. tak jsi to myslel? Za to, že se cítíš blbě, může ten druhý.. kdokoli...?
  • Ten co stojí na tom žebříku vlevo není Čech, takže se ptám co nám tady chce o morálce kázat?
    • :-)
  • Další tendenční multikulti článek. HateFree vyvolává nenávist pro nám, bělochům, všem vlastencům, těm nám, co nechceme, aby to tady vypadalo jako v africkým, muslimských ghettech na Z a SZ od nás.
    • Já se fakt nedivím, když přijel Hitler do Prahy, tak celej Václavák mu ukazoval, jak vysoko jim skáče doma pes... na dobových fotkách je to docela znatelné..
      • A víte v tom se jeho nenávist vzhlížela? V tureckých muslimech a jejich genocidě na Arménech a jiných neturcích!!!!
        Tak nechal skoro zlikvidovat nepohodlné Židy, jak by to nejraději udělali muslimové s námi nemuslimy.
        • Každý národ se ve své historii dopustil genocidy.. např otec vlasti Karel lV... v Norimberku té doby, chtěli postavit kostel... neměli na to peníze.. v té době jim vládl právě náš Otec Vlasti... Němečtí občané se dotázali našeho...tehdy i jejich panovníka, zda mohou udělat pogrom na židy, aby mohli postavit kostel... a hádej jak to dopadlo... nápověda...kostel stojí....Nemá smysl se odvolávat na historii, kterou jsem já nemohla ovlivnit.. buď si z toho vezmu příkladu a poučím se a již se na takových zvěrstvech nechci podílet... ničím a nikdy..!!!,. pokud je to jen argument pro nenávist,.., protože oni nám... udělali...třeba cokoli, tak stojíme na prahu dalších zvěrstev... měj na mysli, že to může zasáhnout i tebe a Tvoje děti...nezvratně....Vždy si kladu otázku... komu toto pomáhá k penězům a k moci... kdo bude z toho průšvihu profitovat

          poznámka... není nad prevenci, že?
          • Hezké... vy se nechcete podílet...
            jen mě z historie poučte, neb mám trochu mezery... kdo to odnesl? Ten co byl bojovnější nebo ten co se na tom nechtěl podílet? (já jenom abych věděl na které straně stojím, jestli na té mírumilovné co umírá, nebo na mírumilovné co přežije)

            Jak se žije vašemu příteli z nigérie s tím, že ač by mohl bojovat proti zvěrstvům, která viděl a zažil, raději uprchl a tím odsoudil k smrti další nevinné lidi, které by jinak se zbraní v ruce mohl bránit.... měl příležitost a tedy sám sebe zachráníl... Už jste mu vyčetla že je třeba zapomenout na sebe a pomoci těm kdo v jeho zemi trpí?


            --------------------------------------------------------
            Kdyby všichni uvažovali jako vy, byla v celé evropě ještě ted 3. říše... všichni by akorát tlachali o tom, jak je fašismus špatný a posílali by humanitární pomoc a potravinové balíčky do Osvětimi.
  • Ale Vy novináři jí ve svých článcích ještě hrotíte, nebot píšete zaujetě, což je proti etice novinařiny!!!!!!!!
    • Žijeme v 21století a lidi už nejsou ovce a dokaží si najít i jiný názor na svět, než je ten Váš rádoby správný a nám vtloukaný do hlavy!!!!
  • Akce vyvolá reakci.Je zbytečné dlouhé plkání na obsazování Evropy muslimama.Ti,kteří to ohajují,brzy poznají obrácenou pravdu ,že poturčení národa se nevyplatí všem.Bez výjimky.Tu možná budou mít muslimové,kteří již v ČR jsou a kteří připravují předpolí pro své "soukmenovce".
  • Na nenávist mají zjevně podle článku svaté právo jenom zasr.ní slimáci!!! Vyhrožují obyvatelům Teplic vyvražděním, když se nepřizpůsobí islámu!! Vyvěšují okopčené vlajky IS!! Jenom se podívejte, koho ta ku.da Dvořáčková obhajuje, zřejmě bude ze stejného chlíva, mrdk. jedna zasr.!!! http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15321-chcete-vedet-proc-jste-rasiste-a-xenofobove-a-kam-jdou-penize-z-vasich-dani-na-uprchliky-a-romy-a-kolik-tak-ctete-to-vas-vazne-klepne.aspx
  • Píše se a ukazuje se dnes na netu, že hodná a spravedlivá sicilská mafie ztrácí vliv v Palermu.A že si účty vyřizují bandy kriminálníků z Afriky a místní mafie.Samozřejmě že našinec je na straně kluků mafiánských.Přeci kde to jsme, aby připlul parazit z Afriky, vydávající se za nebohého uprchlíka a začal tady rozdávat karty?Vandrák zůstane vandrákem i když jej budou v NDR nazývat uprchlíkem.A aby se tady neopakovalo Palermo, je třeba ve smyslu článku opravdu plivat na všechno nově příchozí.Protože když se to nezažene do kouta hned v zárodku, tak se to začne roztahovat i tady.Africký parazit je tady jak ryba ve vodě.Doma to má holé stěny, prázdné ulice .... není co ani komu brát.A právě takové sebrance je třeba začít zatínat tipec hned z kraje.Aby tady nebylo Palermo do prázdnin.
  • Právo na nenávist jako základní lidská svoboda.A tak to prostě je.
  • je bohužel oprávněná.Pokud pomatenci ve vedení Francie a Německa mlátí hubou o široké toleranci a přijímání další vlezlých agresivních a nevzdělatelných povalečů z Afriky, bude naše odpověď jasná.Ploty a střelba.Nikdo nepočítá s tím, že bude u lékaře v ordinaci sedět vedle zafačovaného hadráka, totéž na sociálce nebo kdekoliv na úřadě. S tím rozdílem, že já si celý život na chod těchto organizací přispívám z daní.DPH mně odírá všude.Ten vedle bude celý svůj zpackaný život jen pochtívat a brát.
    • Vše co nám sem bude zatahovat migranty je třeba vybíjet na katovských mučírnách. s bezbřehou krutostí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit