Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten co stojí na tom žebříku vlevo není Čech, takže se ptám co nám tady chce o morálce kázat?
    • :-)
  • Aha, takže "plivat jed na vše, co by nás mohlo ohrozit" je špatně, ale radovat se z toho, "co by nás mohlo ohrozit" je výborná věc, chjo, debílkovští havloididioti jsou vážně ubožáčci!!!
  • S tímhle se tak úplně souhlasit nedá. Svoboda opravdu není ve svobodě nenávidět. Ostatně od nenávisti není daleko k vraždění.
    A svět zdaleka není tak černobílý, jak popisuje autorka. Mezi "Sluníčkáři" a echt fašisty je mnoho stupňů. Samozřejmě tam, kde to sklouzává k nenávisti, je to špatné, protože nenávist sama o sobě je špatná.
    • nu kdybych měl každýho kdo mě sere(taky druh nenávisti) zabít tak sou dny kdy bych nedělal nic jinýho.....ovšem předky vštípené rady jimiž se tak nějak řídím říkají že blb se má obejít, problém vyřešit, spratkovi se má jedna střelit a práci a život brát jak jde ....
      tak že vás obejdu ....
      • No, já blbce štvu poměrně dost. Smutný je, že těch blbců je na světě víc než je zdrávo.
        • Já bych řekl, že speciálně Vy nejen štvete, ale přímo se..te i spoustu normálních, poměrně inteligentních lidí... *3*
          • Pokud tím myslíte, že štvu lidi jako jste vy, pak vězte, že blbost je u normálních, i poměrně inteligentních lidí, zcela běžná.
        • Jen jestli to nebude spíš tím, že jsi sám blbec...
          • Představ se hezky jménem, pokud mi chceš tykat. A jsou lidi podstatně blbější než já, například Zeman, Klaus, Okamura, Bohuslav Sobotka, Konvička, Pepa Nos, Cílek, ...
  • Z oblohy zas padaly trakaře.*15*
    https://www.youtube.com/watch?v=itmpL2XJ6qM
    • Kdepak soudruzi z USA asi udělali chybu. Nejlepší, smějí se tomu sami US soldiers. *1*
  • Nu coz nejak bude
  • Kupředu levá, zpátky ni krok. Již za pár let opět v bratrském svazku s mocným Ruskem a Čínou.!
    • Už aby to bylo.
  • Za požárem Reichstagu stáli SSmani, stejně jako za čmáráním po kavárnách můžou havloidní SSmani!!!
    Podobnost čistě náhodná???
    Je to tak, jo, jo, nic s tím neudělá ani teplej Semjon Gayínek!!! Tomu když někdo sáhne na havloididioty tak se může zesrat!!!
  • Zemanovci jsou fašisti. Kudy chodí tudy šíří jen lež a nenávist.
    • Zeman v podstatných věcech týkajících se obecného lidu - pravice, zloději a sluníczkáři nazývají tuto většinu lůzou - mluví za ně. Ani ji nemusí říkat první, ale v "lůze" tyto myšlenky kolují. Jak má tato většina dát na navádění exekutivy, když tyto rozkrádaly, rozkrádají a rozkrádati náš stát budou. Když přivedli tento stát na mizinu, přenechávají za miliardy stříbrných faktické vedení tohoto s prominutím státu cizím vlastníkům. Kteří se významně podílí na ožebračování lidí společně s různými profesními skupinami. To Cézarovo rozděl a panuj aplikuje Brusel beze zbytku. To mají jásat nad bohatnutí různých skupin a "nepřízpůsobivých" Nad vlastním ožebračování, nad tím, že nám vládne Bruselská klika "bankovních byzmysmenů". Co to je nechám k úvaze ostatním. Ale je to odvádění pozornosti od daleko větších zel pro tento národ. Tady se nevyskytuje jedno slovo a to je "SPRAVEDLNOST". Ministerstvo které je má v titulu by mělo vyměnit spravedlnost za "justčiční".
    • Kdybys nekecal Simone.
  • Hate Free = přiblblá havloidní organizace, která po nocích sprejuje hovadiny po budovách a pak je ve dne s velkým humbukem meje, jako že to udělali čeští "náckové"!!!
    Postupují přesně jako komunisti 50. let!!! Ostatně jsou to přímý potomci těchto kurev!!!
  • Zemanovci se fašizují.
    • Tak tato tři slova jsem nenapsal.Asi tě opravdu zasáhlo žihadlo-,ale do mozku.
      • Zemanovci se fašizují protože jejich guru Putin je fašista.
        • Nekraď nick, zm.de.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit