Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pospíšil je Klausův mazánek stejně, jako Bém Janouškův. Takže se právnímu plzeňskému paskvilu nelze divit. Je to produkt zdejší politicko-ekonomické mafie, nad kterou demokracie nic nezmůže. Jediné účinné řešení představují plné zásobníky a dostatek kalašnikovů. *16*
  • Jedná se o odeesácko-promafiánskej relikt.
  • nic než: *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    MODRÝ PTÁK
  • Garantuji Vám, že pokud mě někdo připraví o práci nebo střechu nad hlavou, tak tohle prase budu mučit s radostí a tak dlouho dokud nechcípne. Je již potřeba dobytek ne živit, ale živit jím domácí mazlíčky. A voliči těchto zjevů by bylo dobré jednou týdně preventivně profackovat lešenářskou trubkou.
  • Nevím jak vy ostatní, já jdu hned příští týden obejít úřady (budu zakládat deset s.r.o.), to mi za těch deset kotun stojí, no ne? Ale teď vážně, kdo nečte jen titulky a přečte si to celé, tomu musí naskočit husina na zádech. Šikovní advokáti, co dokážou v novém OZ najít skuliny, se budou topit v penězích lotrů, pro které tyto skuliny najdou a využijou. No a normální občan utře hubu a bude se strachovat i o to málo, co má zapsané na katastru na LV(třeba byt). Neboť aby o to nepřišel, musí si to pravidelně kontrolovat. Katastr nemovitostí již nemusí ověřovat smlouvy o převodu ani cokoliv jiného. Takže stačí zfalšovaná plná moc a doufat, že si majitel čehokoliv toto nekontroluje. Počkáme pár měsíců a jsme za vodou!!! Kam se hrabe H-systém!!!
    • Šikovní advokáti jistě nebudou muset hledat žádné skuliny. Pokud je OZ z dílny ODS tak si piš, že je v něm plno schválně navrtaných děr, určených pro snadné manévrování mezi paragrafy vybraným grázlům s napěchovanými konty.
  • Ten se psal pro mne a pro moje tuneláře kamarádíčky. Děkujem *7* *7* *7*
  • Ten dobytek pospíšil dosáhl již dávno jateční váhy a měl být popraven dříve než udělal toto zlo. S jeho gestapem ODéeses top a vv by ve vyspělé zemi již neexistoval. prase jedno imbecilní
  • Ať ten z m r d drží hubu a ať mu to Moravec pořádně udělá teplouši dva.
  • Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku to chce spíše zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů,k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.
  • Zakon umozni lidem brat domy,nikde lide nemaji dovolani a zne budou mit i soudy,advokati,prijdou si na pekne penize a pritom lidem moc nepomohou,pouze delaji co musi,ale neporadi lidem,jak jednat k uspechu,nebot maji penize navic z neznalosti lidi,to se budou dobre rejzovat penize..Zdrazi se,umele se lidem zavede bida a pani maji majetky navic.Ze zlevni energie,plyn,ducodci dostanou drobne,aby bylo o cem kladne psat,ale nekolikrat vic se zdrazi jine polozky,takze stale se snizuje lidem pouze zivot.uroven a nic tu pomalu nezbyde.Vse se deje dle planu,lip nebude zde uz nikdy...,Pouze komousi se o zem starali,aby tu bylo vic lip,i lidem...Sla naplno ekonomka,lide hojne nakupovali,nestacilo se doplnovat zbozi a vyvazet...Prosperujici podniky obdivovali i z venku,delali se zde exkurze...Bylo tu nadbytek penez,deviz,nasetrene penize duchodske,vse se doplnovalo,byli jsme sobestacni a stale neco noveho se vyvijelo.Po sametu se cilene vse zliklidovalo a vykradli se penize,vse pozitivni,SSM chaty,detske tabory se prodaly..,zmensila zem,abychom byli lepe manipulovatelni,slabi a mohlo se cilene zde rabovat,nicit..Bude doba,kdy lide budou poslusni,fungovat na cipech,jak roboti,diktatura,zakony proti lidem,aby byli lepe ovladatelni a vsude sama kamera....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit