Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zajímavé je : Jakmile se objeví nějaký outsider v Rusku, Bělorusku,  na Kubě nebo v Korei, třeba naprosto nevyznamny, naše propaganda to uvádí ve všech novinách,  rozhlasových stanicích, tv i Internetu. Prostě je nutné využít každou příležitost,  třeba i Pussy Riot.  Kdepak ty fajn holky jsou....? Vystřídal je Navalenyj! 

 • ivislo

  Kdo to je? Od nás uteklo lidí, ale psalo se jen o Matuškoj.

 • Zajímalo by mě, jak zaplatí náklady, za které vyrostla v Bělorusku - škola, sport, atd. až ji to Bělorusko vyčíslí a předloží k úhradě. Ještě nikdy se to nestalo, ale Lukašenko to klidně udělá. Žijeme v době, kdy se za VŠE musí platit. Už vidím dobrodárce v Polsku, Německu či Rakousku, jak vytahujou šrajtofli. Nikdo za ni nic nezaplatí a úroky z prodlení půjdou jen a jen nahoru.

 • realista

  Mám dojem, že jediný kdo se bojí, je Cimanouská. Na hubě hadr, aby nedejbože neřekla, co nemá povoleno.....maník vedle ní evidentně strach nemá, ten náhubek nepotřebuje....

  • ivislo

   Jen aby na ni neposlali Novičok. Vylidňí se nám ambasády.

 • Podstatnější zprávou uplynulého týdne  je, 

  že zemřel baskytarista amerických ZZ Top, 

  pan Dusty  H I L L

  Bylo mu pouhých 72 roků...

  Čest jeho památce...

  • KIMCID

   A byl to ten vousatý ,nebo ten vousatý?

  • Kdy ho budeš dědku následovat ?  

   Jo a nezapomeň si hned dát plus az budeš ty voe psát odpověď. 

   • T ý   v o e - . . .

    • Výborně dědku. Tomuhle se říká zobat z ruky nebo aportovat. Jsem spokojen jak jsem si te vycvičil. A ted lehni dědku a čekej. Klasickej vzorně vycepovanej živočich. 

     • Týýý voe...

     • Keťáku ty někoho cvičíš? Ty onuce zejších stránek? Se světovými klávesnicemi? Nemachruj. Máš jednu klávesnici. Ta je špinavá od hnoje. A neodváděj pozornost. Přeci zavedeným vidlákem v gumákách a radionce jsi tady jen ty. Říká se takovým "hnůj všech hnojů". Nic s tím neuděláš.

      • Okoune ja uz vim proc te mam tak rad a jsi mi sympatyckej. Duvodem je story z asi pred cca 30 lety a tehdejsi hlavni hrdinove. Ne ze by jsi to byl ty , tvuj predchudce byl aspon prazak , ne nejaka moravska slupka , ale v necem jsi mu podobnej. Je to pribeh z roku asi 91/92 kdy nase ceska cast rodiny dostala naz5 dost v restitucich. A jeste v ty dobe byl jeden co nepochopil ze uz se vsechno tvari 2 roky jinac. Tak napsal udani , moc hezky to bylo , nevim jestli bys to zvladnul.  hodil ho ulicnimu konfidentovi do kasliku. Jindra se jmenoval ten kolaborant. Kovanej komous jako ty , stejne blbej , bali se ho dokonce i tehdejsi karierni komousi , pozdeji modri ptaci a pozdeji kde to zrovna neslo. Celej ty proste. Uz asi nezije , zkus ho nasledovat jako svuj vzor. Ale jelikoz ten Jindra dostal kratce predtim docela slusnou nakladacku a podelal se ze vseho , zase podoba s tebou , tak mym predkum radsi hodil ten dopis do schranky , ze s nim nechce nic mit. Kdo ho psal bylo tak snadne pochopit , ze bys to snad zvladnul i ty. Ja byl jeste v te dobe pubertak , ale jeden pribuzny se ho na to sel zeptat. Pochopitelne ze mu rekl , ze nam ten dopis prinesl onen Jindra a take nam rekl kdo ho psal. Inu , delali jsme vam komunistum to nejlepsi uz tenkrat. Bylo potom krasne sledovat jak se jeden komous vyhyba druhymu , skoda ze jsme se potom vystehovali a nevim jak to dopadlo. Ovsem podle veku akteru tenkrat uz jsou asi vsichni v Kremlu , nebo kam vy odchazite. Obsah toho dopisu byl tak podobny , slohem nazvy a vsim s tim jak ty pises , ze jsem si na tuhle usmevnou historku musel vzpomenout. Jedna klavesnice dnes - tenkrat - kde by vzali na 4 auta ? jenom priklad . Aut bylo dokonce vic , kdyz me bylo 18 prijel jsem tam a pochopitelne ciste nahodou tyhle dva okouny potkal za volantem meho prvniho auta , uz s cizi znackou. Ty jejich xichty nezapomenu do smrti. Inu , bylo me o asi 30 mene , skoda ze to nejde vratit. Diky za takovou nejakou cestu casem z5mily zavisti procurany okoune. Neudelas s tim nic , stejne jako ti strejcove od KCS tenkrat. 

       • Reakce na příspěvek:

        Keťáku chachacha.Si fakt myslíš, že takový soubor konin po tobě bude někdo číst?Vyzkoušej to říct veřejně.Na ulici.Mlaskne facka a bude klid.Nic osobního.Jen tak pro obveselení.Nikde není zájem poslouchat koniny zamindrákovaného prasiče stránek. Už jsi se dovolil  u vydavatele, že tady můžeš zasvinit tolik místa? Tak šup, šup: "já zdejší prasič stránek poníženě prosím, zas bych chtěl prasit místo kravinama.....".Vidle máš u vrat chlívku.

        • Reakce na příspěvek:

         Ale okoune , priteli nejdrazsi ! Co ty mas porad s tou zivocisnou vyrobou , milacku ? 

         Ver mi , sel jsem do sebe a zacal na sobe a svych pratelich pracovat. Ucite te potesi , ze budes mit brzo tu cest uhradit nektere me pohledavky z tveho uctu . Predstav si ! Budes provadet platby do zahranici !! Vim , nejsi prilis solventni , ale prece jenom neco... vid ? Nakonec , mas mit malo nebo vubec nic. Je to prece jedno ne. Tak receno tvym jazykem pulka prde.. hola nebo cela prd.. v koprivach , promin zlato , ty preferujes hnuj. Najdi rozdil . K cemu by ti to vsechno taky bylo drahousku. 

         • Reakce na příspěvek:

          Týýý voe - to je síla...

          Argumenty, že by jeden ...

          V tom "Dojčlandu" je ale úroveň...

         • Reakce na příspěvek:

          CHACHACHACHICHICHICHICHI to se ti drbane povedlo. Moc povedlo. Prasata /kamarádi/ z chlívku? A penízky? Tobě uplně hráblo? Musíš přitlačit na pilu. Sbírat víc vratných sklínek. Chodit ve svém páchnoucím vaťáku na staré železo. Dělat pečlivě probírku nedělních popelnic. Jedině tudy vede chátro cesta k úspěchu. Drbanů tobě podobných.

 • KIMCID
 • Celé je to jedna velká komedie.

  "Válečníci" celého světa se neštítí zneužít i olympiádu. Každý kopanec do kotníku podivného Lukáška se hodí. jen to prosím nijak nespojujme se sportem.

  Kdo z nás o této dámě něco věděl, než začala skákat podle něčích not?

 • Chováním i podobou mě silně připomíná tu nemocnou Grétu, že si vybírají vždycky stejný tip lidí. Jako u nás mladého Babiše. 

 • Kvalitní hlupaňa. A už se dala slyšet, že nejlépe by jí bylo v Rakousku. Ovšem extra hlupákem se vyjevil náš ministr zahr. věci! Ještě nikdo nic nevěděl a pomatenec vypustil informaci, že ji tady dáme azyl! Mu snad hráblo?Co by tady vyžírka dělala? Kdo by ji tady živil? Tady není zájem o takové hrdiny. Huby plné blbých řečí, ale pracovat by to nešlo. Oni jí i poláci co nevidět ukáží dveře.

  • Reakce našeho pana ministra zahraničí svědčí o jeho hysterickém přístupu k plnění povinností. Je to jen úředník a měl by dodržovat platné zákony a pravidla.

   Komu, kdy a za jakých podmínek poskytuje Česká republika (ne nějaký koktavý Kulhánek) politický azyl? Mohl by si to alespoň přečíst. Nebo dostal zase pokyn odněkud?  

  • Kdo by ji živil ? No přece ty , jednoduchej cype. Nejde pořád jenom natahovat ty vaše jednoduchý nenažraný vesnický  tlamy a pracky .  

   • Dle té vytříbené mluvy budeš solidní Keťas, Bobligu!

    • Nazdáár ty stará vojno. Tebe jsem tady postrádal . 

   • Keťáku zas klasika? Kopeš okolo sebe a nadáváš kde komu. A pak najednou cvak! Redakce aroganta zas odstřihne. Tak dnes tady nehraješ cizokrajného exota? Nicméně za zavedeného vesnického drbana, v gumových holinkách, radiovce a vidlema v ruce jsi tady dlouhodobě přeci ty sám. Tak zas nemachruj!

    • Já nic nehrají , co to furt máš ty soufalče ? Dovedes vandraku pochopit ,že někde mám nastaveny jiný výchozí jazyk a tak to čárky atd nedoplnuje , jinde  ano ¿  Opravdu nic hrát nemusím  a na ubozaky jako jsi ty už nemám zájem dnes ani plivnout.  Ještě jsi zapomněl na tvoji oblíbenou červenou vestu v tom tvym výčtu. Nebo ji ve vepříně nenosíš ?

     Jak se jmenuje ten tvůj oblíbený politik ? Slabý , Volný nebo tak nějak ? Furt ho nemůžu nikde najít. Volit v tom tvým vepřínu už bohužel nemůžu , ale nějak bych ho stejně chtěl podpořit. 

 • Další z dlouhé řady, kdo čuchl k zeleným americkým papírkům a nechal se uplatit. To tu u nás taky bylo před 89 rokem. Taky to většinou byli sportovci, co se nechali zlákat západním pozlátkem a nechali se zneužít k propagandě proti vlastní domovině. Na sportovních utkáních mimo východní blok je západní agenti cíleně kontaktovali a snažili se je dostat na svou stranu pomocí peněz. U některých, kde před hrdostí k vlastní domovině zvítězila chamtivost a kariérismus, se to západním agentům povedlo. Vše bylo a jak je vidět furt je o morálce dotyčného člověka. Šmejdi se prostě nechají koupit.

  • Ne zcela s Vámi pane Borku souhlasím. Nemohu sice plnohodnotně posoudit život u nás před hadrákem, ale kdybych byl špičkový sportovec, asi bych šel také za lepšími podmínkami. Nakonec jako každý.

   Nechat se zneužívat k politickému špinění své vlasti je ovšem něco jiného. Asi bylo a jistě je i v současnosti. Ať si dotyčná (nepříliš známá atletka) odjede třeba na Antarktidu, to je její věc, ale tohle angažmá moc smrdí politikou.

   Nakonec skončí v Německu, Rakousku nebo u toho, kdo jí to divadlo platí a režíruje. 

   To, že odejde z Běloruska snad i chápu, ale umělecká hodnota za 0. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit