Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přívrženci Putina zde celou dobu tvrdí, že Rusko přišlo konečně udělat pořádek a mír v Sýrii.
    Jedině blázen si může myslet, že válkou se uskuteční mír. Mír může být nastolen, ale tak jak je popisováno v bibli a to vyhlazením celého národa. Zní to strašně, ale jinak to nejde i bůh vyhladil celé lidstvo a posléze Sodomu atd. Člověk není hoden někde dělat pořádek, člověk je primitvní druh, který na co sáhne tak zničí.
    Dneska jsem jel s autem do servisu byl jsem objednán na výměnu oleje. Ve 14 hod. jsem si auto vyzvedl, ale neprovedly výměnu, ale zaletovaly nějaký drátek. Moje odpověď byla pouze zda je technik vůbec normální. Pokud Asad požádá o pomoc a letadla bombardují úplně něco jiného, tak se není čemu divit, naprosto stejní lidé v celém světě. IQ tykve.
  • to jsou ty důsledky "národně osvobozeneckého boje"
  • Oni tam snad nejsou ruští "pomocníci"?
  • Umírněná opozice je jako trochu těhotná ženská.Prostě kdyby jim nedodávali zbraně a munici je po válce . Nalezených 14 700 min a 6700 smrtících střel po osvobození Aleppa vypovídá, o všem. Všechno materiál USA a Německa, dokonce i Bulharska.
  • až na to že to byly americké stíhačky
  • Vždyť jim tam Rusáci poskytli bratrskou pomoc
  • Příměří v Sýrii se hroutí. Bojuje se u Damašku, povstalci přerušili jednání Kdopak tedy usiluje o válku? Byť by byl Assad diktátor, lze proti němu daleko účinněji spolu se světovým hnutím bojovat i beze zbraní a lidských životů.
  • Cituji ČT:Na rdikální povstalce střílí i USA a tu dnes povstalci obvinilo z náletů.
  • Spolustudent z Famu –co neviděl na vlastní oči, tomu nevěří a má proč.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nemci-se-boji-Bude-muset-zahynout-jeste-hodne-Evropanu-Reziser-Vaclav-Dvorak-popisuje-vlastni-zazitky-z-Nemecka-A-nejen-to-468370
  • legendární průšvih
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/425340-ukrajina-spusti-vyrobu-legendarnich-americkych-pusek-m-16.html
  • a pak jsi si vzal prášek
  • ivislo
    O to více ubožejští je to proto že Ušouni to používali vůči indiánům které jako první úspěšně vyvraždili. Takže se styďte!!!!!!!!!
  • Holt Putinovi a Erdoganovi se hra vymkla z rukou. Příměří nemůže fungovat, pokud jej nejsou ochotny dodržovat všechny strany. Vzhledem k tomu, že Asad po tom nijak netouží, a ani další místní diktátoři také ne, tak je smlouva o příměří jen cárem papíru.
    Bohužel díky tomu trpí ohromné množství nevinných lidí, kteří hledají bezpečí, kde se dá. Vzhledem k tomu, že Evropa je blízko a prvním relativně stabilním státem je Řecko a EU, tak hledají útočistě tady. A těm nevinným lidem odmítají antiislamisté a pseudoochránci "křesťanských" hodnot podat pomocnou ruku. Je vidět, že jsou stejnými křesťany jako Putin, tedy křesťany jen papírově, nikoliv srdcem.
  • rusáci tam jsou půl roku ale co tam do teď dělali američani to mě není jasné
  • v Syrii jsou Rusáci. Kam šlápne ruská noha tam sto let nic neroste.
  • rusové, zničte ty teroristy jednou pro vždy i s USA-EU terorporadcema
  • úplně vypatlaná holka *14*
  • Zatracení bombamáci přestaňtese montovat do Sýrie. A nebo to za Ruští hackeři. Teprve nyní je vidět, co je to Barák s bombama ze homo antisapienta.
  • dobrou noc. musim si jit udělat úkoli do školi.
    zase jsem vas naštvala dědkové hi hi *15* *15* *15* *15*
    na malou Simču nermáte,. narodyla jsem se v roce 2003. hééééééééééééééééééééééééééééč *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Chcíplej rusák, dobrej terorista!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit