Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin bude mít prodlouženou ruku až do národní banky.
  • rudí fašisti na výsluní, díky Zemanovi.
  • Z Rusnokem budeme mit spíš Rubl než Euro.
    Ale je to Zemanův kámoš tak že to udělají jak s Mosteckou Uhelnou. Tam vyvedli prachy z MU do švajcu ze švajcu zaplatili českému státu plnou cenu a ještě jejich kámošům zbyla celá mostecká. No a tady to bude stejné. Vyvedou co pude pak to nechaj zbankrotovat a nakonec za ty prachy skoupí zbytek ČR. Tak jako to měli nacvičeno za Klauze, Zemana, Grose, Fišera a jim podobných bolševiků.
  • Snad dá korunu tam, kde má být. Nemusí nás okrádat.
  • ... tak dobře, chci se všem omluvit za to, jak jsem na vás prostý, měl jsem těžké mládí, kdy jsem byl mnohokrát zneužit až jsem si připadal jak toaletní papír. Příroda se na mě taky zrovna nevyznamenala, takže jsem pupínkový zakrslík s malým pen... Nikoho nemám, nikdo se mnou nechce kamarádit, tak se prosazuji alespoň tady
    • To jste teda hodně prostý !
      • Takže ty jsi ten chromajzl tečka.
  • Kariérista a Zemanův druh ve flašce Rusnok v kostce.

    Do roku 1989 byl čekatelem na rudou knížku. Poté Soc. demákem. Poté spolupracoval
    s Nečasovou vládou a podporoval penzijní fondy.
    Poté v Zemanově vládě kamarádů a sponzůrů stejné fondy odsuzoval.

    Ani nalevo ani napravo. Rusnok hledí jen na koryto a je mu jedno kdo mu ho dá. *12*
  • Pořád bude lepší než ten nynější TOPácký (Kalouskův) nohsled.
    • ... rád bych měl tvé starosti, nevzdělanče :)))
  • Starej se Justício tečko o svůj zakrslý pindík, pověs si na něj kilové závaží možná se o centimetr prodlouží na 4 cm. *15* *3* *15* *3* *15* *3*
    • ... hodíte se k sobě, jsi stejný degen :)))
    • A taky nekraď nicky zloději.!!
      • V USA se to zase mele, střílejí se policajti s civily jako na honu, kdoví kolik bude zase mrtvých.?
        • Ale střílejí se demokraticky a to je dovoleno.
        • ... ty víš, co to je USA, blahopřeji, trosko :)))
  • trafikanti
    • ... na nic méně primitivního se nezmůžeš, patříš právem mezi Justícii a jemu podobné :)))
  • ... překvapuje mě, že guvernérem nebude tupan Justícia :)))
    • nejsi náhodou Zeman? Rusofil jako rusofil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit