Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postřehy ze sjezdu komunistické strany (USA)
    Komunistická strana USA nedávno uspořádala v Chicagu svůj XXX. celonárodní sjezd. Celkově se během víkendu 13.- 15. června sjelo téměř 375 delegátů a hostů, aby potvrdili strategickou politiku strany, pořádali výborové a plenární diskuse, vedli porady a nastínili nové oblasti organizačního zaměření - konkrétně rozšiřování a budování hnutí pracovníků rychlého občerstvení za 15 USD/h. a jejich odborový svaz, a zdvojnásobili naše snahy v boji za odvrácení klimatické katastrofy z globálního oteplování.
    Sjezd byl impozantní událostí ukazující hloubku stranické práce ve hnutích za společenskou a ekonomickou spravedlnost. Byl nejen jedinečně různorodým shromážděním - mnohorasovým, mladých, starých, menšinových i konvenčních; byl také jedinečným shromážděním dělnictva.
    Jak jsem se proplétal delegacemi z celé země, třídní charakter sjezdu byl stále zjevnější. Byl jsem představen odborovým předákům a funkcionářům, organizátorům a řadovým aktivistům, zástupcům pro stížnosti a vyjednávání, personálu rychlého občerstvení a domácí zdravotní péče, a mnoha dalším. Šiky předáků byly vskutku impozantní; znamenaly sepětí strany s lidmi na ulici, práci jejích členů mezi nimi k vytváření hnutí. Dokonce se odvážím tvrdit, že dělnictvo, většinou odborářští delegáti, představovalo myšlení desetitisíců - ne-li statisíců - dalších dělnických aktivistů a odborářů v mnoha svazech vedoucích útok proti globálnímu jednomu procentu.
    Další jedinečnou věcí XXX. sjezdu byl počet nových členů, kteří byli na svém prvním sjezdu. Přijeli noví členové od Portlandu po Denver, od Orlanda po Atlantu, od St. Louis po Detroit, od New Havenu po New York. Jejich účast na sjezdu a snaha jít dopředu zajišťují pokračování úlohy strany ve výchově nové generace aktivistů a organizátorů, připravených se střetnout s výzvami zítřka. Jak si každým rokem podávají přihlášku do strany tisíce nových členů, je na nás nejen abychom hrdě oslavili 95letou historii, ale abychom vychovávali a školili přicházející členy a dávali jim rady, aby nás tak mohli vést dalších 95 let. Navíc se k nám přidalo množství hostů, mezi nimi i známí předáci celonárodního hnutí personálu rychlého občerstvení.
    Tento sjezd byl nepochybně sjezdem předáků lidového hnutí. Byl velký rozsahem, nový složením a transparentní v debatách. Transparentní debaty a plánování tohoto sjezdu obsahovaly široký záběr členů z celé země. Dohromady stovky členů navrhovaly semináře, pracovaly ve výborech (k rezolucím, stanovám, kultuře, v porotách atd.), rozesílaly dopisy, dělaly sjezdové pořadatele, přispívaly diskusními dokumenty a podílely se na živé předsjezdové internetové debatě.
    XXX. celonárodní sjezd KS USA také zvolil národní výbor, nové národní funkcionáře a nového národního předsedu, Johna Batchella.
    Bylo by zanedbáním, kdybych se nezmínil o práci a vedení našeho bývalého národního předsedy, Sama Webba, který na sjezdu odstoupil - a spolu s ním další funkcionáři jako Jarvis Tyner, Juan Lopez a další - aby uvolnili místo nové generaci předáků. Kuráž a důvěra, jakou dali celé straně, novému předsedovi a novým národním funkcionářům, je skutečně obdivuhodná. Máme hodně co dělat, protože Sam, Jarvis a Juan stáli v čele úsilí za otevřenější, zvučnější, mladší a lépe zakotvenou komunistickou stranu 21. století.
    Sjezd nepochybně měl pár menších otřesů, v přípravě i během sjezdu samotného. Někteří cítí - a já souhlasím - že jsme se snažili udělat příliš moc, že nebylo dost času si příležitostně udělat nové přátele a opět se shledat se starými. A potřebovali jsme samozřejmě víc kafe. Jako celek nicméně XXX. celonárodní sjezd komunistické strany, slavící své 95. výročí, byl sjezdem na roky, dělnický svým charakterem, nový a pestrý složením a transparentní v debatách.
    Tony PECINOVSKY,
  • Islamismus je netolerantní středověký fanatismus a nepatří do křesťanské Evropy. Proto:
    1. Zakázat všechny veřejné projevy islámu s výjimkou odborného výkladu jeho podstaty a historie.
    2. Když se bába objeví venku zakuklená, svléknout na náměstí do naha a nasekat na holou.
    3. Za jakýkoliv veřejný projev sympatií vůči islámu zavřít na jeden a několik týdnů (podle míry provinění) do vězení.
    4. V každé cele kříž (aby chránil jejich duši), do každé cely pejska (aby je chránil před případnými extremisty) a k jídlu vepřové a k pití pivo (jsme přece křesťané, nebudeme je trápit hladem).
    5. Ke čtení nabídnout Bibli.
    6. Mešity využít na chov prasátek.
    A to by v tom byl čert (křesťanský), aby se necivilizovali.
    *2* *2* *2*
  • Imigranti považují Evropany za podlidi a pořádají na ně hony

    Rodilí Švédi či Němci se stávají lovnou zvěří muslimských mladíků. Tito přistěhovalci často vytvářejí organizované bandy, které vyrážejí do center měst a své oběti fyzicky napadají, okrádají a těší se z jejich ponížení.

    Známá novinářka Petra Akesson se rozhodla prolomit tabu a provedla rozsáhlý sociologický průzkum mezi mladými muslimy žijícími ve Švédsku. Její zjištění jsou naprosto šokující. Muslimové si o Švédech, kteří je přijali ve své zemi a projevují k nim nekonečnou toleranci a štědrost v podobě sociálních podpor, nemyslí nic dobrého a naopak jimi hluboce opovrhují. Novinářka se ptala muslimů na ulici, proč páchají kriminalitu. Je třeba podotknout, že téměř 90% krádeží je pácháno gangy a prakticky všichni členové gangů jsou barevní cizinci. Muslimové odpovídali, že tím vedou "válku proti Švédům". Tento výrok byl opakován mnohokrát různými muslimy. Další muslim sdělil: "Mít moc pro mě znamená, že Švéd se na mě podívá, lehne si na zem a políbí mé nohy". Další muslim řekl : "Okrást Švédy je tak snadné, tak snadné. Švédové nic nedělají, prostě nám všechno odevzdají, jsou tak slabí." *
  • Současný sociální systém v celé EU nás vede do záhuby.

    Je to v podstatě pyramida, Špičku tvoří panstvo které nás okrádá o miliardy a zisky
    si ukládá na daňové ( Bruselem tolerované ráje). Takže bohatne ale nic nevrací.

    Spodní část tvoří nemakačenka ( bílá i hnědá) která dostávají královské sociální
    dávky za flákání se a plození dětí - dalších parazitů sociálního systému.

    Uprostřed je běžný pracující občan který se má stále hůř. Brzy bude zničen a tím pádem
    přijdou parazité nahoře i dole o tučné prasátko ze kterého žijí. Pak nastane kolaps.
  • Domnívám se, že islamisté napadají Francii nejenom z uvedených důvodů. Francie je evropskou zemí, ve které je nejvíce muslimů a Arabů vůbec. Celá léta si mohou přicházet a odcházet ze země jak se jim zachce, takže žádná kontrola a žádný přehled. Je moc tolerantní právě k těm, co přináší hrůzu a smrt. Teď, bohužel, za to sklízí "zaslouženou odměnu" smrtí nevinných občanů.
  • Bude terorismus denní realitou s občastnější aktivitou Islamistů, ti běženci posílí jejich konání no a že to souvisí už ví i bába Blažková. *12*
  • Pane Bože můj, je tady zase smraďoch Simon alias AmeričankaSimona.Já už myslel, že ten smraďoch chcíp.
    • Já jsem holka Simona. Jdi se léčit holkofobe.

      Zatím chcípnulo jen vaše Ruské hospodářství. a to je dobře
      • Smraďochu psal jsi, že už se tady neukážeš a já prorokoval, že se určitě zase objevíš. Měl jsem pravdu, Smradlavej Simon opět zde, hurá bude legrace.Ten smradlavej blb se tady zase bude předvádět. Ježiš já mám radost. Doufám Smraďochu Simone, že jsi ve formě.
        • Já jsem holka Simona.

          Pokud máš nějakého imaginárního přítele jménem Simon tak se jdi léčit holkofobní rusáku
          • Jdi do p r d e l e Simone Smraďochu,ty starej hnuse.
            • Já jsem holka Simona.

              V zadní části těla už je vaše Ruská ekonomika *2* *2* *2*
  • Admine, ty to vidíš. Troll si tady tapetuje ty své hemzy o Rusku, Zemanovi a Mašínech a tobě to je na háku. Strč si svůj kodex do šuplíku. *12* *16* *12*
    • Taky mne mrzí že životy těch Francouzů tu znevažuje a uráží poblázněný člověk.A admin s tím nic nedělá?
      • jasně, pokud by to udělali amíkům tak by jsi tu tleskal jako kašpar *7*
  • Nevíte proč tu Simča opět píše mimo téma?
    • Ty nevíš??? Vždyť to má napsáno v nicku, je to "trtroll"
      • Ty sám jsi troll BTW - podvádíš s IP adresama a s hlasováním Smrdíš tu nonstop.
  • Ještě, že si Ouchyl Semjon Gayínek vzal kalhotky a šel makat, no nic ten jeden týden to tu bez něj vydržíme!!! Chichichi!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit