Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš si bere příklad z balkánu, co to má znamenat? To chce říci, že se český lid chová jako nějaká muslimská komunita? Babiš nás srovnává s balkánem to chce aby jsme se někam stěhovali? Připadá mi, že Babiš se srovnává s Hytlerem, který chtěl český národ vystěhovat do Argentiny.
    Na co platit daně? Stát mi dá barevné papírky řekne jdi makat a pracuj 40 let. my ti budeme brát 40 let to co jsi si vydělal a až budeš mít důchodový věk, tak nic nedostaneš protože jsi si málo spořil. Co to je za lživý prolhaný systém jeden v rámci zákona okrádá druhého, dělat na druhé co nechtějí nic dělat, co je úředníků co nic nevytváří!!! Přehazují v kanceláři papír z jedné hromady na druhou. Od Babiše jsem neslyšel poděkování k podnikatelům, ale naopak jsou to zloději, to samé jako Mládek podnikatelé jsou paraziti této země. Tito dva politici jsou u mne vyžírkové nemakačenkové jenom plácání velkolepou a prolhanou hubou.
    Včera jsem psal Babišovi trvalo mi to 5 hod. než jsem se spojil s internetem, bydlím v centru města a signál k připojení je přetížen. Jsem zvědav co budou dělat podnikatelé co se nepřipojí.
    Babiši vem si rozum do hrsti a dej si ho do mlýnku semlít protože ve tvém věku již rozum nedostaneš.
  • Myslím, že by to měl Babiš odpískat, než se stále o něčem handrkovat s tou zubatou pleší...
  • 200 ruskejch serveru jde vypnout.ale ne my si jen popláčem a zanadáváme.holt někdo umí druhej jen čumí
  • Přesně tak. Ještě dodám + spousta pořádně nasratých lidí...

    Koblihář nedělá nic pro voliče, vždy jen pro svůj prospěch. Bude mít přehled kdo, kde a kolik vydělává a na čem ...
  • kolobrnda *4*
  • Tak co, budou koblihy nebo nebudou? Už to nějak dlouho trvá a koblihy nikde.
  • Žádné slibované miliardy do státního rozpočtu to nepřinese, leda tak vlnu nezaměstnaných které bude stát živit! *16* *16*
  • Vždyď je to AMERIČAN! Jasně, určitě tam "najde" chemické a jaderné zbraně a podnikne další preventivní úder. Co na tom, že pak opět nenajde nic...
    Nejhorší je že nebude moci nasadit humanitární bombardování, aby náhodou netrefil vlastní humanitární zařízeni Guantánamo.
  • víme sajmon, -100
  • Jen ať lítají!!! Zatím tady nejméně dvě stovky ruských serverů šíří Putlerovu fašistickou propagandu a pitomé ovce jim na to skáčou. Ale všeho do času: Byli i jiní kdo chtěli vytvořit velkou říši, Napolenon, Hitler... a jak skončili...
  • to kolopraha, či kolofrýdekmístek?
  • kolobrna by takový blábol nikdy nenapsala *10*
  • http://zpravy.idnes.cz/kyberarmada-ochrana-internetu-deu-/domaci.aspx?c=A161128_205932_domaci_ekl
  • https://www.novinky.cz/domaci/422027-obri-americke-vyzvedne-drony-zacnou-letat-i-nad-ceskem.html


    Opravdu v naší zemi o něčem rozhodujeme?
  • Tak se nedívej do zrcadla, mohl bys také mít první dojem.
  • Kalousek je korunovaný blb. Ve škole nás učili co znamená zásada prvního dojmu. Ta zní- z dálky vypadal jak blbec a když přišel blíž, tak to byla pravda.
    O Kalouskovi se nedá říct nic pozitivního,stejně tak i o TOP09,která spěje úspěšně k svému zániku.Dnešní průzkum to potvrdil - TOP se mění na STOP.
  • máš ženskou plešatej impotente? Nemáš, kdo by chtěl plešatýho blbce s dementním vnoučetem!
  • ... super duet primitivního póvlu :)))
  • ... mnohem dříve, než Babiš propadne panice, bude redaktor Chalupa ministrem vnitra :)))
  • ... neví, už to potvrzuje svými primitivními hlasy, za chvíli bude blít zloděj mého nicku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit