Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když je Sobotka takový "Robin H-úd" naších daní, at' podá demisi, padne vláda a EET se neschválí a mi se zbavíme nejen jednoho, ale celého stáda Tupounů ! *8* *1*
  • Nedal si ani jeden příklad ze sousedních států jenom lež co jsi uvedl.
    Stačilo by uzákonit když si zákazník nevezme účtenku bude s ním zacházeno jako kdyby nákup ukradl. Tímto by bylo vše vyřešeno a kždý by si ji rád vzal. Po zavedení EET si nebudu brát účtenku jako jsem si ji nebral a je mi jedno zda podnikatel zprávu pošle na zprávu daně nebo ne. Co tady pouštíš bludy o 5 mil. mluví se o 250 000 Kč paušálu. Ty jsi nikdy nepodnikal a nepodnikáš jinak by jsi mluvil jinak.
  • Kvičení není o přiznání daní, každý podnikatel přiznává každý rok svůj příjem, finanční úřad může tyto kontrolovat, jsou nástroje na porušování zákona. Tady jde o to, že již dneska se podává každý měsíc a pod. povinné hlášení. EET je, že některé podnikatele zatíží tak, že budou muset skončit. Již dneska zavedení stojí větší podniky statisíce a ne jak propagoval Babiš zaplatíte 2 000 - 5 000 Kč. Někdo musí dělat zprávu a agendu EET. Tady to není o povinnosti, ale prodraží se výrobky a toto zdražení potká každého.
    Pokud někdo nebude chtít přiznat celý svůj příjem, tak ho nepřizná a žádný EET tomu nezabrání je to hloupost a buzerace slušných podnikatelů.
  • Ty Simonko,věčně připochcaná a připosraná, smrdící po chcankách a ještě poblilá, to bylo dílo a blijec pitomec by byl v sedmém nebi..hi..hi..hi..to by bylo pošušňáníčko..hi..hi
  • nic příjemného. Ale pokud to funguje okolo, jistě se to zaběhne přes skučení jakožepodnikatelů taky. Jen bude výrazně těžší přečurat stát. To když mám vypočítanou nulovou daň několik let zpět, ale na zánovní Audi placené leasingem mi jaksi zbývá. Takž kluci živnostníci trochu reálně. Navíc pokud neotočím 5 mil ročně mohu se přihlásit k zaplacení paušálem. Bez komedie EET.
  • Jde tu o 18 miliard! A ty nezaplatí NIKDO JINÝ než zákazník, ale to nevadí dostal zdarma koblihu za 6 korun a tak si toho ani nevšimne, že každá ta EET účtenka je o pár korun dražší *1* *1* *1* Jen hlupák může tleskat tomu, že státu dá víc na rozhazování!
  • Každej rok se stát rozroste v průměru o 6500 zaměstnanců si spočítejte kolik je to na platech a odvodech za ně to vše platíme zcela zbytečně stát by měl začít šetřit a né vybírat víc!!!
  • koblihá, dejte mi koblihu, nebo tady nabliju!
  • Sobotka ČSSD zajistil historický propad v posledních volbách a zdá se, že se rozhodl ČSSD pohřbít úplně. Inu, kdo chce kam...
  • To je ohledně EET kvičení. Některým pánům podnikatelům se nelíbí přiznávat daně? Zdůvodňují to omezením svobody podnikání. No, svobodného okrádání státu a daňovým odpisům dovolených u moře pomalu odzvonilo. Zvyknete si, nebo skončíte. Nic víc, nic míň.
  • Ani se mu nedivím,já se Sobotkou také nemluvím!. *16*
  • josef.servit.9
    Opozice se nudí! Vše za ně vybojuje ČSSD. Sobotka to nemá v hlavě v pořádku! Kope za
    obludného ožralu Kalouska? Co mu nabídl Schapiro?Je to hrobař socanů?
  • Babiš o všech co podnikají říká, že podvádějí. Pokud všichni kradou, tak v četně Babiše, Babiš je taky podnikatel a tím pádem i on krade nebo největší podnikatel je čistý jako lilie? Podnikatelé si musí vystačit bez dotací ovšem on jako žába na prameni dostane přes miliardu na dotacích. Já bych ho chtěl vidět jak by on bez dotací podnikal, asi by brzo zkrachoval. Říká, že do státní kasy přiteče 18 miliard, ovšem neříká kolik budou náklady na provoz státní agendy. Hlavně, že se chlubí cizím peřím, že přebytek je 100 miliard, to si ty peníze naloží do silážní jámy nebo co bude s nima dělat když neumí utratit státní přebytek. Toto nejsou Babiše peníze, ale lidu tohoto státu co museli zaplatit na daních. Tím pádem Babiš okradl v letošním roce lidi o sto miliard.
  • 18 miliard vyberou akorát tak prodejci Babišových kasiček, stát mikoliv. Ve finále to zaplatí ve zvýšených cenách "ovčani" co tomu teď tak tleskají! *16* *16*
  • Stejně je to celé nesmysl.Ty co neodvádějí, pokud budou nuceni odvádět, zdraží službu o své náklady.Takže stát sice vybere kačky, ale od nás a ne od nepoctivých firem.Je to debilita jako každá restrikce státem určená.Když toto připravují, tak mají také navrhnout systém hlídání neuměrného nárustu cen. To je nereálné, takže to půjde zase z našich kapes.
    Pokud už nyní někdo veřejně vykřikuje, že musí zdražit o několik desítek procent- tak se usvědčuje v podstatě sám.
  • Týden před " spuštěním" EET, chce koblihář měnit pravidla a to celou tun šaškárnu údajně 3 roky připravoval...

    Díky němu přijdou vesnice o své oblíbené hospůdky, jediné místo, kde se sousedé scházeli...
  • ze Sobotkou my neměl mluvit nikdo.Větší blb než on a Kalousek ještě v politice nebyl
  • Tak teď už chápu, proč na ty své firmy musí dostávat dotace *1*
  • 250.000/rok tržby (nikoliv zisk), to je o NIČEM. Do toho se vejde nejvejš tak bába co prodává na trhu koláče nebo karfiol.
    *1* *6* *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit