Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlap potřebuje k vyvrcholení ženskou, odborář stávku!
  • Vidím, jak se tady do mě levičáci pustili a štěkají jak vzteklí psi a dávají mi tím tak zapravdu.
    • ty nikdy neepochopíš kdo nebo co je levičák...s tvojí základkou
      • Hlavne zes to pochopil ty ty ineligente s VUMLem *12*
    • S ultralevicaky a s odborovymi blbci nesmis diskutovat,hned to musis poslat,kam patri.... *16*
      • No jo, babička říkávala " chytrému napověz a hloupého kopni" *1*
  • Odbory nesmi poradat politicke stavky.Nebo,ze by odbory byla politicka strana?
    Paklize ano,proc je tedy tato strana placena z dani poplatniku? *7*
    • politické stávky ? a to jsou jaké ty inteligente...?!
      • Ty bezinteligentni bolseviku,precti si zakon o odborech!!! Jak jsem rikal,jestlize jste politicka strana,tak se taky tak zaregistrujte a prestante vysavat statni pokladnu.Mohlo by to taky dopadnout,ze byste mohli skoncit mimo zakon,nebo byt pozastaveni. *1*
        • Svými příspěvky jen ukazuješ vlastní nevzdělanost a nemoudrost!!
          • No,muzes si byt absolutne jist,ze napriklad Zelezna Lady by si s takovymi odbory,jez jsou u nas poradila,a to dost razantne.Ze byste stahli ocas a par let by o vas nikdo neslysel.To si pis! *1*
            • Pro h
              Zadny odbory tam za me doopravdy nejsou!Nikdy jsem je neplatil,a nikdy platit nebudu!Je to u me pouze banda vyzirku.Jsem obycejnej delnik,vubec se za to nestydim.No a muj nazor je-kdyz se mi nekde nelibi,tak se seberu a jdu jinam.
              Ale aby me svymi stavkami obtezovali,tak je osobne dam k soudu a budu zadat o nahradu skody!
            • ty odbory tam jsou i za tebe ale to zatím nejsi schopen pochopit
  • Pro Petra:Tebe bych postavil před soud,za urážku na cti.Pana Zavadila by si si měl vážit.Je to člověk,který nic neudělal špatného.Nikoho neokradl,jak tato zlodějská Nečasová pakáž.Opil si se ze slov Nečase,tak si dej odchod a zalehni.Nech v klidu odbory a hlavně pana Zavadila.
    • Che Guevara byl bolsevicky terorista.Dalo pomerne dost prace tohoto grazla zlikvidovat. *12* Tak si bolsevisky chlapci musite sehnat jinou modlu. *1* *1* *1*
  • Jménem koho ten nevolený prasečí ksicht vyhrožuje ochromením služeb a braním si občanů za rukojmí? Neměl by být postaven před soud za vyhrožování obecným ohrožením?
    • zklidni hormony, kašpare
      • Ale ono se nám to plobudilo...Ňuňuňu...
    • Jménem odborů a poctivě pracujícího lidu ty prde, ale to ti asi při tvé inteligenci nic neříká. *2*
      • Kdo to jsou ty "odbory", kdo je volil, jménem koho mluví? Já jsem žádné "odbory" nevolil. Něco takového je anachronismus z 19. století a v moderní demokratické společnosti takový spolek nemá co dělat.
        • Bože ty si ale inteligent..jako občan tohoto státu máš právo na stávku , pokud se ti něco nelíbí , je to dokonce v Ústavě ..ale to asi nevíš co to je ... *7*
          • Ano, mám právo na stávku, tj. odmítnout práci pokud zaměstnavatel porušuje dohodnuté podmínky, a ke mně se mohou připojit i ostatní zaměstnanci, pokud sdílejí můj názor. Cílem je vyvolat nátlak zaměstnavatele, aby plnit dohody. Nelze však odmítnout práci při výkonu veřejných služeb, např. ve veřejné dopravě, poněvadž by tím byly poškozeny nezúčastněné třetí osoby, které by se tak staly de facto rukojmími. a vyvolat generální stávku, tj. ochromit chod celého státu, to je zločin, pokus o násilný převrat, puč a kdo něco takového připravuje nebo tím vyhrožuje je zločinec a měl jít za mříže. A to je případ toho samozvaného Zavadila.
            V Ústavě mám také zaručena svá základní občanská práva a jestliže ten kdo poskytuje veřejné služby mi je neposkytne, ačkoli se zavázal mi je poskytnout, porušuje dohodu a mně vzniká právo na náhradu škody.
            • To Čáryfuk:
              Pokud si vzpomínám, tak nejen disidenti, ale i další občané v Listopadu 1989 demonstrovali, ale chod státu neochromili. Ani na tom Václaváku a už vůbec ne na Letné. Doprava tenkrát fungovala stejně jako ostatní služby. Jenom SNBáci zaneřádili Václavák slzným plynem, že tam ještě dlouho slzely oči.
              O zdravotní péči se píše nikoli v Ústavě, ale v Listině základních práv a svobod (č.2/1993 Sb.), která je ovšem součástí ústavního pořádku. To tenkrát prosadil Klaus, protože prý „ustanovením o lidských právech by se Ústava zaplevelila“, podle toho psychopatického zmetka jsou lidská práva pouhým „plevelem“. Nuže tam se uvádí (čl. 31) „…Občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a na zdravotní pomůcky, ZA PODMÍNEK, KTERÉ STANOVÍ ZÁKON.“ Takže je potřeba číst celé ustanovení a jen jeho část vytrženou z kontextu.
              Tak nevím kdo tady mele páté přes deváté a míchá hrušky s jablky, jak se mu to hodí. V každém případě bych Ti doporučoval spočítat si nejdřív kolečka ve své hlavě. Tady nejde o můj xicht, ten je irelevantní, ale o prasečí xicht Zavadila, navíc kombinovaný s xichtem buldoga.
            • To uhj:
              samozřejmě máš právo jít na Václavák a demonstrovat, právo demonstrovat patří k základním občanským právům ve svobodné demokratické zemi. Ale nemáš právo zablokovat MHD nebo vlaky, abych se nemohl dostat tam kam chci, přestože mám permanentku a tím pádem smlouvu, že mne dopravce na místo dopraví. V tom případě se stávám rukojmím. S Tvým důvodem, pro který jdeš demonstrovat mohu, ale také nemusím souhlasit a nikdy mne nemůže nutiz k jednomu ani ke druhému.
            • Podle tvých dementních kydů, tedy měli být všichni disidenti a jeich pomahači v listopadu r.1989, kdy ochromili chod celéhno státu, jak dedmonstracemi na Václavském náměstí a poté i na Letné ihned pozavíráni. Když se oháníš ústavou. tak v té je také napsáno, že občané mají nárok na bezplatnou zdravotní péči !!! Meleš páté přes deváté a mícháš hrušky s jablky jak se ti to hodí. V každém případě ti v hlavě pár koleček chybí. Možná, že tvůj ksich je daleko prasečtější než Zavadila jak o něm píšeš!!!
            • Jestliže politici ktreré jsme zvolili neplní to co mají , jako veřejní činitelé , jestliže kradou podvádějí a špehují se atd tad. , mám právo jít třeba na Václavák a protestovat tam ..ta stávka nebyl jen odborová ...a nemá nic společného s komunismem jak tu někteří hlupáci šíří !!!
  • Odbory dělají poctivou práci,aby ,v brzké době, ti,kteří chtějí dělat katovské řemeslo,měli dostatek pracovních příležitostí.Než se stávající kapitalistický svinčík od politických a novinářských lumpů pořádně vyčistí,to si kati zamakají.To budou muset makat v trojsměnném provozu a ještě dělat přesčasy.
  • Odboráři a pracující tuto zemi nerozkradli a nenadělali žádné dluhy, ty napáchala tato bezpohlavní pohlavárská, bezpáteřní trojkoalice v čele s vládou, proto demisi, jinak bude neomezená generální stávka s protivládními demonstracemi se zaplněnou Letnou a potom už tito pohlaváři neodejdou po svých. *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • Kdo to jsou ty odboráři, kdo a jak je volí? Já jsem volil svá zástupce do parlamentu a ne žádné tzv. "odboráře". Ty odbory nejsou nic víc než spolek, podobně jako spolek baráčníků, rybářů nebo filatelistů. A jestli ten šišlavý dobytek vyhrožuje stávkou, tak patří do kriminálu.
      • Odbory?? to jsou členové organizací lidí , kteří se živí prací , ale to ty asi neznáš , pracovat !!
      • To wse nemáš čím chlubit, protože jsi volil jen zloděje a korupčníky. *2*
  • Pro Karel Vlk.A co jsi čekal.Po dvaadvacetileté vládě pravicových lumpů,když je země pořádně rozkradená a astronomicky zadlužená,nás může zachránit jedině tvrdé čestprácování.Když se začnou všichni lumpové,kteří se podíleli na zbídačení této země, zpracovávat na tuhý krvavý biftek,tak se hned zvýší značně zaměstnanost národa.Protože těch lumpů,kterým bude předvádět kat to,čemu se říká poctivá katovská práce,bude hodně.
    • Chtělo by to trochu zlepšit počty *2* - od roku 1992, kdy byla první vláda Václava Klause, byly v letech 1998 až 2006 vlády ČSSD (Zeman 1998 - 2002, Špidla 2002 - 2004, Gross 2004 - 2005 a Paroubek 2005 - 2006) *16*. Takže ergo kladívko - pravicové vlády tu 22 let nevládly a na tom bordelu, který je teď, se všichni podílejí rukou společnou a nerozdílnou, tudíž by přes pazoury měli dostat všichni, kteří za dané politické strany sedí v parlamentu a senátu *16* *16* *16*
  • Ty ,kdo sejí vítr,sklízí bouři.Tato vláda za dva roky ještě nevládla.Chápu,že některým lidem se tento bordel líbí.Převážně narkomanům,alkoholíkům,zlodějům a vrahům.Těm slušným rozhodně ne.Jeden zákon horší než druhý a podsouvání něco o dluhu který rozhodně já ani moje rodina neudělala tak nevím.
  • Odbory jste vyloženě komunistické, běžte už od válu. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit