Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se zlou by ses potázal bezpáteřní prde. *16* *16* *16*
  • Ano jedině neomezená generální stávka spojená s protivládními demonstracemi zacvičí s těmito bezpohlavními pohlaváry trojkoalice.
    • Generální stávka by zacvičila s námi se všemi. Nastalo by ochromení služeb, bezvládí, chaos, loupeže, rabování, násilnosti. Jenom lůza po ní touží. Vláda by nasedla do svých aut a odjela na dovolenou k moři a řekla by nám "až se vystávkujete, tak řekněte."
      • A může z to jen tato bezpáteřní trojkoaliční, prokorupční vláda, která se o nic nestará a jen řeší přírustky do svých naenasytných kapes. *2*
  • Pan Zavadil by se měl zamyslet, komu vlastně tou stávkou škodí. Ten kdo celou věc odskáče, nebude vláda, ale obyčejný občan, který se kvůli jeho nadutosti nedostane do práce. Pokud odbory hodlají zájmy občanů hájit takto, tak by je měly rozpustit. Odbory dnes už nehájí zájmy občanů, ale levice a tím narážím na myšlenku, že už nejsou nestranné. To co předvádějí odbory, není konstruktivní jednání, ale vyděračství.
    • Chce to neomezenou generální stávku s protivládními demonstracemi proti těmto bezpáteřním, bezpohlavním, arogantním a zlodějským pohlavárům, kteří se neštítí ničeho, ale až jim začnou po prdejemi bouchat bomby to bude něco a lid to bude jen oslavovat. Chce to protivládní odboj a jeho hridinové budou pak vyznamenáni jako bratři Mašínové. *16* *16* *16*
  • ať si demonstrujou,ale blokovat silnice??!! a tito vykládají o právu a legitimitě,snad policie zakročí!!!
    • Snad policie zakročí proti této prokorupční vládě a jejím posluhovačům. *16* *16* *16*
  • Souhlasim. Tak do toho!
  • ....kdy už konečně někdo dá přes rypák, této odborářské držce ??? *13*
    • Přes rypák bys potřeboval ty prde! *16* *16* *16*
  • Já snad pujdu tomu Zavadilovi rozbít hubu.
    • Já bych jí rozbil spíše tobě a umím to dobře, mám už dost skalpů, takovýchto blbců. *16* *16* *16*
      • Někdo má v hlavě, někdo v rukách!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit