Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adminovi:
    Nebylo by od věci občas mrknout na hodnocení, z jakých IP adres se provádí, protože jsou tady tací, kteří kodex mají na háku a podvádí. Anebo jen normální se 50 x zaregistrovat a potom až 50 x hodnotit? Sebe sama a oponenty? K čemu je takové hodnocení? Mám se také 50 x zaregistrovat? Mám přistoupit na způsoby těch, kteří na nás kašlou?! Nainstalovat si program na rotaci IP adres? Aby mne nikdo nestopnul? Kam až tohle admine má dojít? Velmi se přimlouvám za uvádění IP adres za nickem a bude hned jasné, kdo tady prudí a kazí tiscali jméno!
  • Proti Obamovi také demonstrují tisíce Američanů. No a co ? Není to snad jejich interní věcí? Co je nám do toho?! Co je nám do demonstrace v Rusku?
  • Nesmysl.
  • Už to začalo. Teď už to nikdo nezastaví. Nebo na ně Putin pošle tanky, jak to má ve zvyku?
  • Nazdar Tečkohňupe *15*
  • Putin je pán. S tím prdolásky nehnete a můžete klikat a plkat, hňupi... *15* *15* *15*
  • Až padne Putin, bude chleba i maso!
  • Najdi si svůj nick makakovo lejno ju? *3*
  • Ta samohonka drží rusáky při životě staletí. A co spojuje a drží při životě nás?

    A co tohle:
    http://pravyprostor.cz/imigranti-radeji-smrt-hladem-nez-potupnou-almuznu-nizsi-nez-2000-euro-na-mesic/
  • Brzy budou protestovat statisíce proti Merkelové a celé EU. Ale to už bude příprava na válku. Válku s mloky.
  • Ty bys vážně opustil židli od svých PC?! No neke...
  • Jistě amíci se postarali aby ten ruskokomunistický sliz se nerozlézal po celém světě za to jim vřelý dík a jaké svědomí máš ty když hájíš okupanta co tuto zemi okupoval po 20let pomatený JURr *16* *16* *16*
  • Jistě jako Stalin nebo Hitler potažmo Putin že JUDr?
  • Obyvatelé Putinova gulaku nemají co ztratit. Hladomor zasahuje stále více lidí a větší území. A samohonka opravdu není to pravé ořechové k přežití.
  • bavím se rovněž nad snahou připsat nějaké ty plusové bodíky rusofobům... počkejte, až lidé se zdravým rozumem zasednou k počítačům... zaměstnanci
  • myslím , ža pan Putin i jeho příznivci se nad tím, téměř neslyšným blafáním, které navíc ani nezní jedním, hlasem, dobře baví, já taky
  • události ve světě ale ukazují, že státy i nadstátní organizace vede banda darmožroutů a hloupých darmožroutů... pouze Putin a zadá se, že i Zeman mají všech pět pohromadě.. a pak samozřejmě také politici z celého světa, kteří už nejsou přímo u moci, teprve pak totiž smějí říci pravdu.
  • Až nás půjdou milióny, Putin skončí jako Hitler!
  • Simčo, ani ne tak agent jako trouba....
  • Hanebně protestují proti cenzůře propuštění politických vězňů a korupci. *1* *1*
    Vrcholem je že to dávaj za vinu Putinovi který je jen prezident. Proč neobviní USA ? *1*
    Amrdóli přece můžou za všechno *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit