Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tomu se tedy v dvanáctimilionové Moskvě rozhodně nedá říkat masové protesty, to je tak parta na oslavu narozenin.
    V jiné zemi, kde se sejde více demonstrujících proti vládě, by nám to ani nepředkládali pro naprostou bezvýznamnost akce... tady se snaží vyplachovat mozky...Rusko svému prezidentu i své vlůádě věří, to je celé zjištění
  • Není se co divit. A bude jich víc a budou i mrtví, protože diktátor Putin je rozhodnut terorizovat Rusko i okolní svět až do své bídné smrti.
  • Demonstrace proti Obamovi se konají také a nikdo je tady nezveřejňuje. Podivná forma vyrovnaných informací. Je to záměr?
  • Až nebude Putin, bude zase chleba i maso!
  • Nějaký vlastní názor by nebyl? Jen tvé falešné klikání? Já ale tady diskutuji, pouhé klikání nic neřeší. Proč tady vlastně jsi?

    Putin řídí velmoc, to není prča. V nelehké době, což je o hodně těžší, než v klidu a blahobytu. Zvládnul by to nějaký český politik?
  • Jak tě mohl někdo zablokovat, když tady stále žvaníš?

    Nechme Rusku jeho starosti a starejme se o ty své.
  • tisíce.......záleží na tom, kdo je počítal.......
  • Víš kolik JUDr. je již dávno v důchodu? Já jsem zabezpečený a nemusím opravovat PC, abych přežil.

    Demonstrace v Moskvě byla a co se změnilo?
  • Nechám zbudovat další gulag. A ti demonstranti si ho sami zbudují!
  • Každé stádo má svého vůdce. Tak moudře to matička příroda zaonačila. Platí to pro všechny, kdo žijí ve stádě. Bez vůdce by bylo stádo bezbranné a nepřežilo by. Chceš oponovat přírodě?
  • Lhář si ty, když tvrdíš, že jsem bezregistrace....a další kecy.

    Já ti tvé lži vyvrátil - tvými příspěvky, ty jsi mi nic nevyvrátil. Ty si mě pleteš s někým, kdo nejsem. Ty máš palici zamotanou svými multinicky. Já ne. Ty schvaluješ ztrátu a pošpinění standarty prezidenta republiky. Ty vychvaluješ USA, které působí po celém světě jen zlo. Ty pliveš na svou vlast.
  • jsi píčomet, kundomet a zasiflenej píčusáres,komoušské klikače tu necháš mluvit sama se sebou manipulovat s plus a mínusy a to je v pořádku, zablokuješ mě za slovo které sám užíváš v textech, táhni si se svým chatem do tý ruský říti ty šašku pomr.anej
  • Copak, budeš mít triko s nápisem Lojza a na druhé straně Simona? Podle tvých multinicků bych to předpokládal. Z čeho máš strach? Že si měníš nick každý den a několikrát?
  • Lhář jsi ty když tvrdíš že mám nick antiblb. Já ho totiž nemám.
    Pokud nesouhlas s tebou považuješ za provokaci tak jen potvrzuješ
    že jsi ustrnul v parnoidním světě studené války. Kdo nejde s váma je nepřítel.

    Co si lid zvolí to ve vládě má. Je to pořád lepší než nesesaditelný diktátor který
    si může dělat co chce. Zeman je namočený do řady skandálů a reprezentuje
    starou politickou garnituru která nás přivedla do dnešního marasmu. Ne změnu.
  • Nic tak pitomého jsem nepřiznal. A vůdce, který má koule, má cenu zlata. Nedovedu si představit bačkoru Schwarzenberga, a další čecháčky, jak vedou stát. To nemá s diktátorstvím nic společného. V politickém hnoji, zvaném falešně demokracie, kdy si každý odkundes může založit politickou stranu, to tak potom vypadá. To je spíše anarchie. A slaboši ve vedení státu, viz kulišák Havel, jsou poslušnými loutkami, které USA rády vidí. Prosťáčci tvého formátu bezdůvodně, nebo za peníze, se poplácávají po zádech, kdežto silné osobnosti, viz pan prezident Zeman, jsou pro USA problém. To není o diktátu, ten vychází z USA a směřuje na slabochy. Rozpoznat to, chce jistý přehled a dávku inteligence, které ti ale matičkou přírodou byly odepřeny. Takže je z tebe pouhý trapný provokatér, multinickový podrazák a lhář.
  • Tvé přání nemohu splnit protože se jmenuji Lojza. Ne Simon. Toho jsi vytvořil jen ty,
    Zde na Tiscali byla pouze moje kamarádka Simona.

    Jinak já jdu makat. Opravovat Pc.
    Ty si říkáš JUDr a přitom celý den meleš pantem na Tiscali.
    Takže se dá říct že jsi neúsopěšný JUDr když nemáš nic jiného na práci.
  • Takže zpátky ke strojům.
    Já opravuji počítače a ve volném čase hraji pc hry. Když sem občas nakouknu
    napadnou mě slova z černejch baronů zase se mě chce zvracet.
    Pravičáci a levičáci mají nalajnované tunelové vidění . Vše co do jejich
    obrazu světa nezapadá jednoduše ignorují nebo to označují za nepřátelskou propagandu.
    Proto se tu také nediskutuje. Dvě znepřátelené strany na sebe pouze pokřikují hesla.

    Milošu desátého října bude Simona v Uherském Hradišti. Jdu s ní koštovat slivovici.
    Pokud chceš přijeď. Nebo raději ne. Utrpěl by jsi šok kdyby jsi zjistil že Lojza
    i Simona i Uherské Hradiště opravdu existují.
  • Jenom nesamostatný jedinec ze stáda, který se nedokáže sám postarat o sebe, rozhodnout se a nést za své rozhodnutí důsledky, potřebuje vůdce, který rozhodne za něho a řekne mu co má dělat.
  • Už Jan Werich říkal, že člověk nemá zestárnout, dokud nezmoudří. A tys zestárnul, dědku, ale nezmoudřel. Dej si dneska dalších sto nicků, abys jako rozvířil debatu. A opakuji, Simon je výraz pro pitomce. Tak zas něco napiš, Simone.
  • Žádná demonstrace není zbytečná. Lidé mají právo vyjádřit svůj názor.
    To je pouze tvůj názor že Putin je dobrý. Podle jiných je zase špatný.

    Tvoje uvažopvání se zaseklo ve studené válce když každého kdo nemiluje Putina
    cejchuješ jako amerického agenta. Jsi antiamerický blázen před kterým Zeman varoval.

    Konečně jsi přiznal že Putin je vůdce a proto Rusko nepatří do Evropy. My máme volené
    zástupce ne diktátora který si může dělat co chce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit