Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaaa vidim, ze nositel mnoha nicku si poridil nove...
  • Pro méně chápavé: pokud někoho oslovuji "blbe", nebo "komunisto", je to totéž.
    • Pro více chápavé: pokud napíši "fleck", mám na mysli prasečí kejdu.
  • Prosím o vysvětlení, co je to za hňupa na té fotce? Že by fleck (anonym) ?
    • To je člověk s IQ 50, který si neumí na profilu odstranit svou tupou černou duši.
    • Každej s IQ nad šedesát pozná soudruha premiéra Nečase, imbecile!
  • Kde je nějaký článek o otm, jak bílí policisté mlátí bílé demonstranty a jak se tomu cikáni smějí?
    • Modrý prase, musíš krást nick?
    • Také je nemusím, ale napiš, laksi, co by následovalo, kdyby policie nezasáhla a pustila ten dav na ty "nedotknutelné"?! Napiš také, co by následovalo za 3 dny, za týden, za měsíc. Já to vím a ty to víš také. Bylo by to velké krveprolití s mnoha mrtvými!
      • už aby to bylo už jsme vám to jednou předvedly---doufám že máš čistý rodokmen chásko--
      • Přesně tak. A pisálci od novin by zase měli o čem psát. Tenktokrát o nečinnosti policie.
      • Dříve jsem to také tak viděl. Dnes si myslím že policie musí udělat pořádek s cilány a ne s lidmi, kteří do půnoci nespí kvůli bordelu co dělají cikání a v pět ráno vstávají do práce. Bílých je 10 milionů, cikánů 250 tisíc. Kdo se bude přizpůsobovat? V přírodě to funguje tak, že přežije ten, kdo se přizpůsobí. Nebo snad souhlasíš s tím, že cikáni mají právo mlátit mačetami bílé do hlavy? Zde není místa pro žádný rasismus ale pro zákon a pořádek, který musí platit pro všechny!
        • Dobry den ,pred hadrovou by se neco takoveho nemohlo stat,tehdy ,protoze az na finance
          meli vsichni stejna prava a povinnosti.
        • Máš pravdu, ale.... Nemáme žádné převýchovné zařízení (slovu "tábor" jsem se vyhnul), nemáme práci ani pro majoritu, regulace porodnosti je zakázána, policistů je málo a stejně by u každé rodiny nemohl stát jeden. Jediné řešení je návrat komunistů! Ti to měli ošetřené se vším všudy. Kdo nedělal byl "příživa" a šel do basy kde pracovat musel. Kdo kradl, dostal pokutu a výstrahu, při další krádeži recividu a šel do basy (za flašku rumu třeba na rok). Platilo to pro všechny, takže cikáni nemohli nic vyřvávat o rasismu.
          • Také souhlasím. Jenom přidám fakt, žejsem prožil dětství v padesátých letech a cikáni s námi chodili do školy. Už jako děcka kradli a byli velmi agresivní. Když jsme se chtěli někdo bránit, tak jich tam bylo najednou deset. S dospělými cikány problémy nebyly, protože jim komunisté dávali dostatek peněz na žváro a chlast. Což je daleko přijatelnější řešení, než když peníze shrábnou miliardáři. Tedy ano, návrat bolševiků. Ale to stejně nic nevyřeší, dokud jsme v NATO a EU.
          • za komousu byl kazdy 'pricmoudly' v invalidnim duchodu od 15-ti let, kdy prestal chodit do skoly, takze nemusel pracovat...
            • nejdřív přičmoudlí a pak ty--jak to říkal jeden pán
  • Co komunista, to blb! Důkazního materiálu je zde dostatečné množství. Co se blbosti týká, plníte, soudruzi, plán na 300%!
    • Na invalidní vozík se může dostat i sprostý fanatický pravičák, co bezmyšlenkovitě plní zadání! Viď Herr flecku? Podle času odeslání tvých "příspěvků" lze poznat, že se od počítače ani nehneš celý den. Už jsi aspoň objevil obraz "Madony s velkýma balónkama"?
      • Dementos komunistos!
        • Fleck - dementos kapitalistos mafioso...
          • Si snad nestíháš vymýšlet nicky, rudej bolševickej noku...
            • Jako malý kluk jsem zaslechl, jak dědeček říká babičce: "Tak jsme toho gestapáka Flecka pověsili hned za potokem. Škubal sebou asi 4 minuty, ku.va jedna!"
        • Česky neumíš?
          • Žasnu nad tvým originálním slohem. Vlastní nápad, komunisto?
            • Vidím mesrkudlo, žes od svého soudruha dědečka (fašistického kolaboranta) pochytil pár slov.
            • Rádo se stalo Herr fleck, uctivě zdravím i Vaší frau Blaufoglovou.
  • :) asi maj vseci dobry model.....komedie cesko prestalo vyrabet uz davno ,ale zacinaj opet tocit.... *11*
  • Když vidím toho blba ze složkou pod paždí je mi na blití!!
    • Česky neumíš?
  • Na Zléhočase se připravuje vazba pro úplatkářství. Za státní peníze si vydržoval milenku, které dával neslýchaný plat a k tomu neslýchané odměny. Jen pitomec si může myslet, že to bylo za práci a pokud ano, tak v posteli.
    • Dovádění v posteli není práce, protože pokud by to měla být práce, ta by to Nečas nedělal, jelikož se práce štítí. Pověřil by tím někoho z ministrů, nebo tak nějak !!!
  • A zavřít taky,ať nekecaj *2* ,oba,Kaldu i Nečase *1* ,vrací se komunisti,tak si musíme zvykat,bude se zavírat za jiný názor *8*
  • Pravičáčtí tuneláři ze Zemana zuří - to je dobrá zpráva pro normální lidí v Čechách. ODS se už nesmí do května dostat k moci, jinak zašlape státní zástupce do země jako v případu Čuník(Čunek). *5* *5* *5*
    • Ze Zemana zuří každej rozumnej člověk *2* a je jedno,jestli to je modrý nebo oražový atd. *3*
      • No, jsi na omylu, to by to tu muselo být samý blbec a žádní rozumní...takže je to přesně naopak, lidé blbí nejsou, jenom někteří, jako například ty !!!
      • Ty jsi pěknej v ů l *1*
        • Jj,pěknej jsem,vůl už jenom ty *1*
          • *1* ty jsi právě dva v jednom *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit