Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až vychcípají všichni komunisti, bude na světě ráj!
    • Honzo,byl jste dlouho na slunci?!
    • Rád bych věděl, kde jsi byl když se makovalo, asi ve správný čas na správném místě a nyní se bojíš, že budeš muset dokazovat kde jsi vzal vše nakradené, že?
      • Já se vám všem divím, že na toho č u r á k a vypisujícího zde furt ty samé píčoviny o vychcípání a ráji pořád reagujete, vždyť o to mu jde. Nevšímejte si ho, pomyslete si o něm, že je to chuj, který vám nestojí ani za jedno kliknutí a on to nakonec z frustrace z nezájmu diskutérů vzdá sám.
        • Ve VUMLu byla i psychologie?
          • Čekal jsem to, potrefená husa se ozvala.
            • porad te to bavi psat si tady sam pod nekolija nicky?
            • Já to taky čekal, komunistickej pitomče.
    • ... nech už těch tupých žvástů ty I D I O T E :)))
    • Jestli tě nenaberu já na vidle, tak to udělají čerti v pekle, kam patříš.
    • ... jdi příkladem a chcípni :)))
      • ... jdi příkladem a chcípni :)))
        • ... něco z vlastní hlavy?
    • Až vychcípají všichni debilové jako seš ty pak teprve bude na světě ráj!
  • Nečas a Kalda dojdou jak brambora v páře no a pak se dílo podaří vždyť jsou kriminály poloprázdné třeba jasnovidný Klaus už pro Odesmany připravil volná mista nikoli trafiky !
  • Modří hoši, už se to blíží!!! Nechtěl bych být ve vaší kůži. Myslím že klaunovi, zlémučasu, kradouskovi, ba ani tomu strojvůdcovi zde nepokvete nic dobrého. Možná tak plevel na krchově.
  • Protikorupčník měl toho zmetka hned zavřít, aby nenarušoval vyšetřování. Stejně je v tom sajrajtu namočenej až po uši. Zmetky by měly pozavírat všechny napříč celým politickým spektrem od socanů po ptáky. Dokud se to nestane tak tady bude pořád jen sajrajt a bordel.

    Bohužel jsme národ zbabělých ovcí!
    • Martine,dockejte casu,mam za to,ze nechat ty dva smazit,je zcela ucelove.Oni zu ztraci nervy.
  • Cimpak se asi zalouzil bezvyznamny 'protikorupcni' urednicek, ze jeho komicke blaboly papouskuji temer vsechna media? Ze by take uplatky?
  • Protikorupčník se neměl vůbec s nimi bavit. Měl si je nechat po ruce, co kdyby pláchli.
  • Nebude !!!
    • Pršet?
  • Až vychcípají všichni komunističtí teroristé, bude na světě mír a pohoda!
  • Kalous a Špatnýčas .Stále se dmnívají, že všichni budou skákat podle nich. Jak si ty dneska již politické nuly mohou dovolit vměšovat se do průběhu vyšetřování.Že to nesmí, to by jim mohla vysvětlit sečtělá knihovnice, rádoby málem "naše" premiérka.
  • To neměl Kalouskovi a Nečasovi říkat,určitě propláčou celou neděli,vždyť je neposlechl a postavil se celému lidu. *1*
    • Ti dva umelci mohou byt radi ,ze uz nedychaji cezeny vzduch.Misto taktniho mlceni a soupani nohama vystrkuji cumaky ,jsou to proste nesoudni lide.Az blbost pokvete,
      budou samy kvet.
      • ... neumíš ani psát, ubožáku, natož myslet :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit