Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :) asi maj vseci dobry model.....komedie cesko prestalo vyrabet uz davno ,ale zacinaj opet tocit.... *11*
  • ... napiš místo a čas, nulo, a bude od tebe klid :)))
  • Když vidím toho blba ze složkou pod paždí je mi na blití!!
  • *1* *1* *1*
  • Na Zléhočase se připravuje vazba pro úplatkářství. Za státní peníze si vydržoval milenku, které dával neslýchaný plat a k tomu neslýchané odměny. Jen pitomec si může myslet, že to bylo za práci a pokud ano, tak v posteli.
  • *1* ty jsi právě dva v jednom *1* *1* *1*
  • Ty budeš komunistickej bachař,to taky byli takový blbečci agresivní *3*
  • Co Ty očekáváš je úplně jedno. Ty jsi úplně mimo.
  • A že vás tu otroubkové ale vyslintalo *1*
  • Jj,pěknej jsem,vůl už jenom ty *1*
  • Mluví se o normálním člověku, nééé o blbovi. *1*
  • jdi buzno do prd.le
  • Ty jsi pěknej v ů l *1*
  • To určitě,visí tu proto,že se článek čte a k němu diskutuje a to jsou klikance a ty znamenají návštěvnost a posléze to určuje cenu reklamy,proto tu jsou kraviny o čemkoliv déle,než něco jiného .Kdo to rozklikne a ještě se tu vyslintá jako já,podporuje to tu *3*
  • A zavřít taky,ať nekecaj *2* ,oba,Kaldu i Nečase *1* ,vrací se komunisti,tak si musíme zvykat,bude se zavírat za jiný názor *8*
  • Ze Zemana zuří každej rozumnej člověk *2* a je jedno,jestli to je modrý nebo oražový atd. *3*
  • Pravičáčtí tuneláři ze Zemana zuří - to je dobrá zpráva pro normální lidí v Čechách. ODS se už nesmí do května dostat k moci, jinak zašlape státní zástupce do země jako v případu Čuník(Čunek). *5* *5* *5*
  • To je kariéra. U soukromníka.
  • jseš hov.do a rád bych někdy potkal ,svi.ě.
  • Červí čkovi četníci v akci proti slušným lidem.

    Gestapo Havlovo. Fuj hnuj !!!

    Proč tiscali nic nepíše. Co dělají čmáralové ?!?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší