Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To že ten článek je tady tak dlouho, má jeden účel. "Česká" média kopou za zkorumpované politiky a toto má navodit pocit, jak je politikům ze strany policie ubližováno.
  • Pišto, ty nemáš žádný vlastní názor. Jenom papouškuješ bláboly politruků, kteří váš školí.
  • Boooooozeeeee... Tenhle velmi "prinosny" clanek tady lezi uz od vcerejska... To se opravdu nestalo nic zajimavejsiho...??? Nez se zase divat na ty dva zjevy...??? *1* *1* *1*
  • ... něco z vlastní hlavy?
  • ... nevnucuj nikomu svůj legrační osud, magore :)))
  • Vykecal jsi se uz?
  • jsme policejni stat prokuratory bych zavrel je to jako v 50 letech.soudci jsou zkorumpovany.policie taky.je to videt u ratta jak nikdo nic nedela ja bych ho zavrel za mesic.tady to trva roky.
  • nic jineho neumis?
  • a cesky něumiš?
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses závistivým komoušem!
  • Jo, internetovému trollovi najatému soukromou agenturou, která pracuje na zadání ideové sekce sekretariátu ODS se určitě dnes žije dobře, protože lidé změnili politické názory a to se současným mocipánům nelíbí, tak se trollové dnes v provokacích nezastaví a byl jim ještě zvýšen plat.
  • tak tak,kalousek a necas,jsou lidske zrudy a hyeny,jako cela ods,topka,vv a lidem,vypraskat tu verbes a do kriminalu snema.
  • Hele,můj život přes 20 let vzkvétá,mluv za sebe *3* (pro soudruhy kritiky-jsem zaměstnanec u soukromníka *2* )
  • stát.zástupce je mladý a houževnatý, má dost sil a vůle, určitě si na všechny šmejdy, co nám přes dvacet let kazili životy,počká.
  • Martine,dockejte casu,mam za to,ze nechat ty dva smazit,je zcela ucelove.Oni zu ztraci nervy.
  • Honzo,byl jste dlouho na slunci?!
  • Jen díky dvěma zběhům ze sociální demokracie mohla vzniknout skandálama
    nechvalně proslulá Topolánkova vláda. Dobrý přítel Miloše Zemana Melčák
    a jeho kolega Pohanka maj teda hlavní zásluhu za vznik středopravého
    vládního uskupení na který tu levičáci nadávaj. *2* *2* *2* *2*
    O různejch protekcích a státním korýtku pro jednoho z těchto pánů se už napsalo dost.
    Pane Šlachto z UOOZ to snad není korupce? Očekávám vaše šetření v tomto
    dosti podezřelém handlu.
  • porad te to bavi psat si tady sam pod nekolija nicky?
  • Já to taky čekal, komunistickej pitomče.
  • Čekal jsem to, potrefená husa se ozvala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší