Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan ing. Zeman v Rudolfínu dvakrát nebo třikrát zamával holí, jeho voliči budou v euforii a má volby vyhrané.
    • Teď si představ těch ran holí co by dostal Ovčák za to, že nezařídil jeho výhru.
  • Výtězství je naše
  • dofufám, že vyhraje prezident Zeman, konečně prosadí tu stokorunu za den a lůžko pobytu v nemocníci, ta důchodcovská chátra se tam stejně jen tak zadarmo povaluje, měli by jít spíše sekat do parku trávu jak navrhuje ANO *10*
    • Zrůdo!!! *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • da, da
  • Volím Miloše, protože on má rád děti.
  • Volím ing. Miloše Zemana, pokorně slíbil, že už bude hodný a jemu se dá na 100 % věřit.

    Miloš na Hrad
  • www.dearputin.com
  • CHACHACHÁÁÁ, jó takhle to je, on je vážně havloid z nejpitomějších, myslí určitě tohle:
    https://ctrlv.cz/CBU6

    Jenže je to přesně jak píšu, co havloid to blb, stačí číst a vše je jasné i 5-ti letému dítěti, ovšem havloidí vývoj se zastavil ve čtyřech letech!!!

    Takže zase ví prd!!!



    WOW !!!
  • A je to tu zas, teplouš Semjon Gayínek o5 tvrdí, že pan Zeman byl konfident, no prostě to je imbecil a tvrdí kraviny, samozřemě bez důkazů!!!
    Zřejmě mu čtení dělá velké problémy!!!







    PCHE !!!
    • Nebyl, mohu to potvrdit. Přezdívku MAN dostal už na škole, takže se jedná o dezinformaci pražské kavárny z pera CIA
      • na škole měl přezdívku Onan a od osmé třídy Onan- Bonzák.
      • To nevím, soudruhu "s pár číslama", kdy tu přezdívku dostal. Ale jako konfident StB ji zjevně používal. Svědčí o tom seznamy konfidentů, které StB zveřejnila a kde je jako MAN uveden.
  • Je mě u zadele co si kdo myslí já volím pana Zemana.
  • Škoda, že se fandové obou táborů podporující toho svého kandidáta, nedrží selského rozumu. Ten praví, že správné je to, co je dobré. Smýšlená pseudofakta, rány pod pás, nepoctivé vychvalování vlastností, které kandidát nemá. A přitom je všem jasné, nebo mělo by být, že dobrým může být pouze ten, který se nebude bát nést svou kůži na trh při prosazování většinových návrhů občanů, když poslanci toto nerespektují. Když nám poví vždy pravdu o dění v evropských institucích. Když nebude zrazovat své sliby voličům, když zájem státu - občanů, firem, podnikatelů, budou nad jeho zájmy. A když to bude ten, který ví co je prezidentský stolec, co obnáší, jaké kejkle provádí některé politické strany a na vše, co je špatné, bude upozorňovat vládu i Parlament, a vyzývat je o nápravu. Takového poznám jenom jednoho ze dvou kandidátů Ostatní vlastnosti, zda dobré, nebo špatné, mě nezajímají, pokud toto vše bude tak, jak slibuje. Ten jeden. Všichni jistě víte, koho tím myslím.
    • Hlavně si přeji aby byly rovné zatáčky. Už mám dost pořád točit volantem a věřím, že mi to v Moskvě Miloš vybojuje a oni v EU schválí.
    • Jasně, že víme. Je to ten, kterého podporuje Karel Gott!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit