Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnojometi, makejte, neflákejte se! Miloš na Vás spoléhá.
    • Ta Becherovka a rozvalování se jeho ovčince na pražském hradě a na zámku v Lánech něco stojí a Becherovič to ze svého platit nebude.
  • Je zajímavé, že ani Horáček jako majitel Fortuny už nevěří Drahošovi a obrátil kurzy. Asi nechce už víc prodělat když jej zbytečná kampaň stála 30 mega.
    • Horáček fortunu už nevlastní ale je fakt že se stáhl.
  • Pouze teplouš Semjon Gayínek tvrdí, že pan prezident Zeman byl konfident STB, jenže Semjon je idiotskej havloid, kterej neumí číst!!!
    Takže asi tak!!!







    YEAH !!!
    • Nevím co tvrdí nějaký teplouš Semjon Gayínek ani kdo to je. Ale Zemana jsem našel v seznamu konfidentů StB pod pseudonymem MAN, jak už bylo na tomto serveru uvedeno. Chápu, že to Zemanův ovčinec dráždí, ale ten MAN je v seznamu skutečně uveden, jak si může každý ověřit.
      • TAK JEŠTĚ JEDNOU: Seznam konfidentů StB:
        Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
        Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
        Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
        Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
        Svazek zničen 5. 12. 1989

        http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
  • http://bleskove.cz/zpravy/10358-zemanovi-fanousci-dostali-zakaz-vyjadrovani?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk
  • Drahoš mystifikuje, demagogicky dezinterpretuje důležité události, tedy překrucuje k obrazu svému to, co se událo, taktéž nálepkuje jemu nevyhovující osoby a záměrně vyvolává spory. Např. voliče Zemana označil za ovlivněné ruskými tajnými službami. Drahoš nejenže podceňuje inteligenci voličů, on zároveň vytváří a hrotí spory mezi ČR a Ruskou federací, a to zatím ještě pořád není prezidentem. Nedovedu si představit horšího prezidenta ČR než Drahoše.
    • Správně soudruhu, stačilo by napsat po našem: Něch zhyne to čo je oportunistické !!!
  • JiriDrahos
    Volím Pana Prezidenta Miloše ZEMANA *14* , prezidenta kterého nám závidí celý svět!
    Ve východních vyspělých a civilizovaných zemích ho mají rádi a zdegenerovaní váleční štváči západu se ho obávají!
    *5* *14*
    • Milý Jiří , už chladíme šampáňo !
    • OvcanHavel
      I já volím pana prezidenta M. Zemana.

      Ve jménu Pravdy a Lásky, samozřejmě.
      NEJSME JAKO ONI (nenávisti a žluče plná lumpen kavárna)
      • ObcanHavel
        to už jsi říkal, dokonce 2x jen u tohoto příspěvku, něco nového tam nemáš soudruhu?
        • OvcanHavel
          Vyprošuji si aby mne poslední komunistický prezident, který byl uměle komunisty dosazen v rámci jejich pomsty českému národu tituloval soudruhem.
          Naučte se laskavě etiketě vy jeden sprostý alkoholiku *16* *12* !!!
          • .
          • I po smrti musíš být soudruhům komunistům vděčný za to, že prezidentem jsi byl díky jejich hlasům, zvolili Tě komunisti :-).
    • ObcanHavel
      takže už jsi přešel od polopravd k čisté fikci? *4*
  • ze všech stran se na nás valí sprostá špína havloidních pravdoláskařů, jsou zákeřní v tom, že hlásají, že zemanovci jsou zákeřní, proto just a jégl volím pana prezidenta Zemana
  • rozvášnění horlitelé.... Ing. Zeman ve funkci prezidenta jistě hodně pro tuto zemi vykonal. Soudit jej ovšem nebudete Vy, ale historie. Vy upadnete do zapomnění. Snad někdy Vaši potomci, při vzpomínce na Vás, si poklepají na čelo.

    V každém případě je Ing. Zeman už starším, ale především unaveným a nemocným člověkem. Tlačit jej násilím do situace, která jeho život spíše ještě ukrátí, je prostý hyenismus. I ty hyeny jsou lepší. Zabíjejí z hladu. Ale lidé? Ti to dělají buď z prospěchu, nebo z hlouposti.

    Držím palce Ing. Zemanovi, aby se z tohoto běsnění dostal se zdravou kůží a v klidu si ještě užil řadu spokojených let.

    Mně je úplně jedno, vyhraje-li volby Chrudoš nebo Drahoš, Zeman nebo Podruh. Hlavně, že se bude této zemi dařit alespoň přijatelně.

    A Vy, hyeny, se z toho klidně podělejte. Na věci stejně nic nezměníte.
    • Ano, Zeman udělal naší zemi spoustu ostudy po celém světě. A táhne nás znovu do ruské p.dele. Pokud tady převládnou vlastizrádci, p.tomci a lenoši, tak bude dál chlastat, hulit a potácet se po hradě, než ho jeho choroby skolí.
  • Jestli to ještě někdo neví, tak já podporuji Miloše Zemana a budu ho volit. A v noci mi telefonoval Elvis Presley a říkal, že mu taky fandí.
  • Ja budu volyt toho pána Zemana protože chlastá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit