Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dlouho mě tak v politice nerozčílilo, jak tahle obtloustlá kantýnská. Chtěla bych ji vidět, jak úspěšná by byla, kdyby pracovala sama na sebe. Ne za moje, vaše peníze, ale za svoje, za svoji firmu. Kolik kabelek Vuitton by si byla schopna sama koupit. A ten starý osel Nečas, mám obavy o jeho zdravý rozum. Když si vezme takovou brejlatou šlichtu, která sledovala jeho ex, třikrát fuj. Věřím, že ji odsoudí, jinak asi vezmem klacky..
  • Tak by mi zajímalo jakpak dlouho budou spolu s Nečasem. On je rozdíl, kdy ji dával přemrštěné odměny ze státní kasy a bude taky pěkný rozdíl až pobere nějakých 30.000,-státní zaměstnanec. Zvědavá jsem jak jim ta láska nebeská dlouho vydrží.............
    • Ona je profesně úplně vodvařená, tu nikdo nezaměstná ani jako hajzlbábu, leda by mohla sehnat místo v sado-maso salóně. A v jejím věku by taky asi těžko hledala novýho blba, kterej by si ji uvázal na krk. . Je chytrá a ví, že že pro ni je terno, že si ji Nečas vzal. Mohla dopadnout ještě hůř. A jestli si založej konsultační firmu, tak bude mít víc než 30 táců.
    • ja mu preju aby to vydrzelo dlouho, aby si ji uzil, tu 3,14cu, ale myslim, ze takovydle typkove maj dve tvare, takze doma je Carevna treba v pohode
    • mozna ty penize nejak da, ale myslim, ze pro ni byla atraktivni hlavne ta pozice premiera a pozice hlavni asistentky...a to uz nebude
  • Co k tomu dodat, to je na román. Takže závěr z pohledu věku spíše pro mladší ročníky. Dejte si pozor koho si berete. Mohla by se z toho vyklubat nová Nagyová.
    Znám případ kamarádky mé ženy, i když u nás byli na návštěvě několikrát o pouti Václavské. řekl jsem Pepíkovi (její manžel) - dáme si ještě pivo? Ona na to - ne on nebude pít, nemá žízeň... a to bylo dokola až jsem tvrdě odvětil že jsem se ptal Pepíka a ne jí, její odpověď nepotřebuji. A bylo vidět že si dal další s chutí... i když na něm byly vidět obavy ze ženy (asi dostal až doma). S dětmi to bylo stejné - chceš přidat jídlo? Zase - ne on už nebude, je najedený. Tak jsem ji zase zarazil a děti se na to vrhli jako hladovci - kdoví co doma jedli. Toto byla kachna s knedlíkem a zelím. Děti jsou upřímné. . A já byl rád, že jim chutná...
    • No, trouba Nečas nevypadá moc dobře. Ale aby mu to nebylo hloupý přede všemi, a hlavně před svojí rodinou a dětmi, bude se držet, i když u toho nakonec vypustí duši. Ať se mrouskají jak chtějí, ale neměli právo utrácet zbytečně naše peníze, využívat Vojenskou rozvědku apod.Je to ostuda!
  • To se nám teď vyrojilo kritiků p. Nagyové a p. Nečase. Proč nepromluvili dřív? To by jim nepřineslo žádné kladné hlasy!!!
    • co to meles ? vot kdy ty vis o Carevne ? a tusis vubec, jak tu fungujou media ?! asi jses MBA co ?
    • Dobý den.
      Ono nebylo co kritizovat. Vše ruplo, když rupla židle pod Špatným počasí a paní Silná se poroučela i se svým živitelem. A tak vyšlo najevo, že ČR jede močálem černým ne kolem bílých skal. Sláva a moc je ošidná a návyková. A pokud je moci moc, tak si moc zvykáte na rmoc. A moc špatně se žije bez moci a co bude až Špatné počasí nebude moci , to bude MOC špatné.
  • řvalaj ako túr....... *1*
  • Inu, to je ta politika. Pak se není co divit, když národ volá, že bez politiků by nám bylo líp!
  • *16*
  • Z tohoto příběhu bude jednou Harlekýnka. Škoda, že se příběh neodehrál v časech Homérových.
  • Jana Nečas a Petr Nečasová to je teda dvojka,tuto dvojici mi ani nestojí za to komentovat.Je vidět že jsou velmi milováni jednak svými spolupracovníky a samozřejmě také národem českým.At si tu lásku užívají,vrána k vráně sedá.
  • Kolik,asi do tý svý matrace nacpal Nečas peněz?
    • A nejlepší na tom je,že si na chod státu a na horentní platy této všehoschopné pakáže půjčujeme,kdo to zaplatí a z čeho,když sotva stíháme splácet úroky a i na ty si asi musíme půjčit *16*
      • Takto vypadá rozpočtová odpovědnost vážení, proto náš dluh překročil již 2 biliony a dosáhl na 4,43%. Co Kalousek uškrtá na lidech, to si "honorace" rozdělí mezi sebou. Proto je volíme stále dokola 24 let, aby pod rouškou neuvěřitelných slibů a keců mohli neustále krást. .Takovéto perpetuum mobile nikdo nedokázal vymyslet, jen my v ČR
        • omyl, pendulum debylum zije z niceho, tydle zili z nas
    • Omyl,Necas do cpal Sve muzstvi ,ale skocny platil narod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit