Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Zaměstnanci museli hlásit, že jdou na toaletu". Copak zaměstnanci, ale i Petřík. Jedna z asistentek prý v Bohnicích vyžvanila, že jednou předpisově nepoprosil a Janička ho nechala tak dlouho přešlapovat, až to chudák nevydržel...
    • A číro se pochcalpo cestě *1*
  • Chlapi, kolik znáte ženských, které se chovají jako žena. Nedávno jsem chtěl jisté ženě pomoci vystoupit s tramvaje s nákupem. Řekla mi ať se nesnažím, že si poradí sama. Taková je doba. Ženské se chovají jako chlapi. Jen doufá, že my chlapi složíme slib hořkosti a nezačneme se chovat jako děvčátka, většina. A jak zde bylo napsáno, dobře Nečasovi tak. Nic lepšího si nezaslouží a parohy k tomu. Kam asi dávala to koště. Že by si je brala do kanclu??
  • Určitě hezky kvičela..
  • Jedna ku r va, jako druhá: (převzato z internetu): Gábina Partyšová (35) je před odletem na Floridu, kde bude prodávat svou luxusní haciendu za pěkný balík dolarů, v jednom kole. Před pár dny uspořádala coby šéfredaktorka měsíčníku OK! akci, na které si všechny pozvané dámy mohly vyzkoušet mnohé. K službám jim byli stylistka, vizážistka, kadeřnice i fotograf, vlastně, je to VIP, chudák prodavačka v marketu.
    • A co jako?
  • Za všechny ty lumpárny, které Nečas napáchal je pro něho větší trest s touhle ježibabou než kriminál. *1*
    • Je to tvoje ségra, či co, že ji tak dobře znáš?
  • Ještě si svazák vzpomene se slzami v očích na svou bývalou manželku.
    • Kdo jiný to může vědět líp než ty, který to zažíváš denně.
      • Kdybys nebyl darebákem nestaneš se Kalimerem. Voličem modré mafie ODS:
  • Problem je ten, ze ty co ho volej maj h o v n o a vyhovuje jim co dela protoze si myslej ze si nekdy nakradou jako ON. ALe toho nikda nebude - vzdy bude zakon jen pro ne ve vlade. Nedavno jsem slysel jak hrozne terorizovali komunisti pracovniky a kdyz vidim tuto damu, asi jim delala skoleni uz tenkrat. Zvlastni jak jedny volime vychvalujeme a pak kdyz je po vsem tak je hanime - asi lidska povaha. Nechapu proc na to neukazal nikdo drive - ze by pan novinar dostal kopacky? Nebo nebylo eticke to oznamit verejnosti u tak vazene lecny levinske - pardon slecny necasove? :-D Lidi nepbnete - s v i n e se maj vzdycky nejlip protoze si to vsechno vyrvou a nebo za zady vyrejou :-D :-D :-D
    • Novináři na něco takového poukazovat nemohli, protože byli placeni právě od těch nejbohatších, pro které pravicoví poliltici vždy pracují - rovná daň, zastropování soc. a zdravot. pojištění pro bohaté, solidarita s chudšími - věc nežádoucí, atd. Proto ti co nic nezrestituovali a nemají miliony je volit nemohou a když je volí, tak jsou opravdu retardovaní a blahoslavení chudí duchem. Novináři jsou od toho, aby hájili zájmy bohatých , když je královsky platí a proto Komárek pěl na ODS v čele s Klausem ódy celých 23let za peníze německé MfDnes a dnes se transformoval na pění ód na Babiše´, když Babiš MfDnes koupil. Jednoduchá matematika , 1 a 1 jsou vždy 2.
  • Naspořeno mají na deset životů nemějte o ně starost jsou za vodou na rozdíl od socek co se vyžívají v blbostech článků Tiscali.
    • ahoj socko na Tiscali, vidíš jak jseš blbá
  • Je vidět, že je to s v i n ě jak se patří, ale s pořádnou kundou, která maže.
    • Nemáš to lehké, když ta zombie co máš doma ti už ani nenamaže, blbečku!
      • Ty jseš asi teplej co? *15*
        • Ty seš určitě studenej a hloupej!
          • Ty jseš určitě bukvice s IQ30 *2*
      • Máš li malého nezoufej, strč ho do úlu a zabouchej. Pak možná budeš mít po mindráku vole.
      • Koukám, že se řídíš heslem "podle sebe, soudím tebe", duševní i fyzický impotente.
    • Jen aby měl \Nečas na to pořádný klábrďo, , aby dokázal uspokojit její choutky.
  • No hezká diskuze, zaznamenali jste taky, jak je Nečas konsternovaný platem, který dostal na soukromé škole, nestačí mu ani na pokrytí alimentů a splátek hypotéky. Jak kruté. Hledá práci s příjmem alespoň stopadesát tisíc. To si nemohla ta jeho fuchtle naspořit, když ji tak bohatýrsky platil. To jsou teda poměry a takhle jsou na tom všichni. Neumí dělat, myslí si, že všichni berou platy jako oni a ti co je mají tak strašně nízké a důchodci si za to můžou sami. Trochu jsem se vymkla od tématu, ale tak nějak mě nic lepšího nenapadlo, všichni jste už to řekli za mě - a nechci se opakovat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit