Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... hlavně se do mě nevtěluj, trapáku, zdaleka jsem si nepřečetl tvé směšné mektání :)))
  • ... inteligent usnul ve své bezmoci, byl bych hlupákem, kdybych dál vyhledával tupce :)))
  • .... na leklé primitivní prase není důvod víc reagovat, je to nejzbabělejší primitiv na netu :))
  • ... neztrapňuj se, budeš v šoku, jak se ti primitivní představy o inteligenci vrátí :)))
  • ... nebaví mě prolejzat všechny tvé nudné výblitky, napiš něco ke své kariéře, blbe :))
  • ... krátce, na hlupáka nemám náladu a čas: Ukončils základní školu?
  • No konečně! ...

    PS: jen doufám že opět nevzbuzuješ falešné naděje... kolik provokací ještě potřebuješ aby jsi začal psát něco smysluplného.
  • ... je mi fuk, jestli jsi nyní v hajz*u, nyní si vybereš daň za své projevy primitiva :)))
  • ... dal jsem ti férovou šanci jít do pryč, teď poznáš můj velký intelektuální náskok :)))
  • ... jsi ještě vzhůru, primitive, klidně se zapři, nemáš na mě :)))
  • ... stále čekám, kde a kdy ti udělám jednou ranou plastiku, kterou nikdo neopraví, blbe :))
  • Román má například 300 stran (taková ta věc z papíru co asi využíváš jako podložku pod křivý stůl) a věz že po tobě žádný román nechci.
  • ... cha cha, piš takto stále dál, to já pak nemusím nikomu vysvětlovat, jaký jsi ubožák :)))
  • ... jsi chudák, nebaví mě psát romány s bezmocnými primitivy :))
  • ... dosáhl jsem toho, že ses svěřil, co pícháš, debílkovi jako ty nepodrží ani želva :)))
  • ... už se neztrapňuj, ubožáku, drtím menšího primitiva jako tebe, to je jiný kafe :)))
  • už se těším na plodnou diskusi ve které mě argumenty utlučeš...
    Jestli hodláš zase pouze psát jako 8 letý kluk, který neví co říct, když se ho zeptají proč má jednu ponožku černou a druhou bílou... tak příště neslibuj nic co nemůžeš.

    PS: přecházím prozatím na tykání... je pravda, že tykání nemám obecně rád, ale už mám trochu upito a ty už mi nadáváš, tak proč ti netykat.

    PSS: vzhledem k rychlosti reakce na "you cant fix stupid" hádám že znáš Rona Whita. ... to jsem rád, že mluvím konečně s někým s kým si můžu popovídat :)
  • ... můžeš jít kdykoli do hajzlu, vyspíme se oba dříve, jinak já spokojeněji jako primitiv :)))
  • ... vrátím se k tvému blekotání dnes, které nečtou ani najvětší retardi na netu, pitomče :)))
  • ... poslední, co hrozí, je, aby primitiv jako ty ohromil svými výblitky, nemáš šanci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit