Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dyť Imperialista Obama ani neumí plavat protože to psali v Haló Novinách! A gdo neumí plavat tak v noci háže Mandelinku Bramborovou mně přes plot do erteplí! Čest!
  • to je zase nadpis, umí vůbec Obama plavat? Pokud je mi známo, tak Putin umí nejen dobře plavat a má černý pás v judu a jiné , ale američani jsou namyšlení buráci, kteří si myslí, že jim patří celý svět a když vylezou ze střední školy, což je v podstatě naše bývalá jedenáctiletka, dostanou tak zvaně gradující prsten ( něco jako maturitní) a myslí si , jak jsou chytří, přitom při systému školství, kde se nesmí naléhat na povinnost se učit, polovina z nich není schopna se ani pořádně podepsat a o nějakém souvislém čtení ani nemluvím. Kdybych toto vše nevěděl od svého bratra, který tam žije již 30 let, by mě ani nenapadlo něco takového psát. Jeho synové navštěvovali soukromé školy, dokonce se naučili dobře číst a psát a dnes je jeden právník a druhý inženýr ( což je v podstatě dle našeho školství a vědomostí absolvent strojní průmyslovky)
  • Nech toho Honzo alias Kak,Tečka atd. Vážně víme kdo jsi a ještě bych ti připomenul P.L.cz tam jsi také vylétl... *5*
  • Upřimně vzato ten Obama je špatný plavec pokud vůbec umí plavat a tak se zmuže jen na kalení vody aby ztěžoval vynikajícímu plavci Putinovi cestu k vítězství.
  • Obama se topí s americkýma dluhama,lží a nenávistí *15*
  • Naša komunistická rasa je jediná zprávná protože to už říkál soudruch Hitler!
  • Soudruch Zeman je dobrý protože kamarádí s nadsoudruhem Putinem a to je náš Spasitel náš Kryrtus všemohoucí! Čest!
  • Nech toho Honzo alias Kak,Tečka atd. jsi dávno ale dávno od DOBRÉHO RÁNA na ČT 24 monitorován. Mimochodem ještě máš toho pejska co miluje uherák? *1*
  • Teda ve Vumlu nebylo plavání ale mí komunisti se enom tak utopit nenecháme! Ha ha ha to by se imperialostovy sousedovi co mně háže v noci přes plot do erteplí Ameryckého Brouka Mandelinku Bramborovou Líbilo! Mi sme inteligenti a mi se enom tak nedáme! Čest!
  • Americké zlo je nám stále blíž a blíž ! Celý problém je v tom,že Putin nenechal svou zem rozkrást americkým nejbohatším Židům ! Neuvěřitelně hloupé vedení EU poslušně zavádí sankce,které budou mít zdrcující následky na obyčejné lidi v EU.Amerika nám pak bude zajišťovat o co přijdem,ovšem za daleko větší cenu než jsme měli z Ruska a na krku nám ještě zůstane hladová Ukrajina !
  • Nicmene to potvrdilo na jaké ùrovni se american pohybuje-nebo tech se dotazujících.Lidé co mají neco v "hlave"urcite v politice nejsou,ale tem se takové podùrovnové otázky nekladou.
    US elita je ca 0,2 % obyvatel prevážne v Kalifornii.Musí mít asi zarudlé uši když vidí ùroven
    svých"soukmenovcù".Preze vše se ale USA vidí jako zeme vyvolená a jakékoliv "nároky"
    jiných "individuí" je nutno vyhladit.Od konce 50tých let to tak nejak podobne vypadá *4*
  • Máš to nějak pomýlené , Rusko není Asijská země ale východní Evropa.
  • Tak to je hozená rukavice ke smírčímu jednání mezi Putinem a Obamou. Kdyby u nás proběhla taková anketa tak určitě nechají oba Zemana utopit. Zeman je hysterická popudlivá tchyně která mezi z nepřátelenými manželi dělá peklo a rozvraty místo aby raději mlčela .Oni se nakonec smíří ale Zeman u ních už navždy zustane tím nežádoucím hostem.
  • Ideální případ by byl, kdyby se utopili oba *1* *1* *1*
  • testovalo protiamerickou raketovou obranu

    http://ruskline.ru/politnews/2014/04/28/minoborony_rf_nebolshoj_sboj_kursa_rossijskoj_rakety_rs24_yars_pentagon_eto_provokaciya_pvo_ssha_ne_smogli_vzyat_cel/
  • Mi komunisti přece nikeho netopíme proto má pán Obame lež! Mi přece bez bolesti pověsíme každého zpátečníka a demograta protože je imperialista! Čest!
  • Obama se sám topí ve lžích a schyzofrenii!
  • My z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné smradlavých a jedovatých ropných lagun si o Američanech neděláme žádné iluze. Nechci tady tvrdit, že jsou to tupci, ale uvedu příklad ze života. V 80-tých letech k nám přijelo do podniku několik američanů (služebně). Přivezli si haldy toaleťáku a byli vystašení a připravení na turecké záchody. V hotelu nechtěli věřit vlastním očím. Při procházkách po Ostravě si připadali jak v ráji a to bylo za minulého režimu, kdy v Ostravici místo vody tekla černá břečka s bílou pěnou a měswto se nestydělo pořádat ekofestivaly. Když zjistili, že byli zcela oblbnutí štvavou propagandou, tak se velmi rychle "otrkali", zcela vykoupili všechny dioptrické brýle v prodejnách OPTIKY (tvrdili, že ty za 500,- Kčs prodají ve státech za 150 ale mnohdy i víc dolarů....). No a náš závodní zubař nestačil dělat korunky a můstky, které si skoro zdarma nechali všichni zhotovit. Chci jen poukázat na sílu propagandy a to i přes to, že se většinou jednalo o vysokoškolsky vzdělané lidi. Takže ti běžní amíci si to doopravdy o Putinovi a Obamovi mohou myslet. Nezapomeňte, že je to národ, který chodí v neděli ráno do kostela a večer s celou rodinou prožívá kulturní orgasmus při zhlédnutí příběhu Supermana...
  • To jsou informace na úrovni rádia Jerevan ...
  • Bravo redaktoři z Tiscali - povedl se vám propagační žvást roku.
    Ještě sem můžete napsat že Obama jako kluk rozdával spolužákům bonbony zatímco
    Putin jim je kradl. *1* *1* *1*
    Hodný Obama. Podobná propagačka jako že Císař pán pracoval pro blaho lidu 25 hodin denně,. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit