Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin je intelilgent a dobře jako bývalý KGBák ví, že netřeba topit Obamu, protože ten nic nerozhoduje, neboť jde o loutku těch mocných a bohatých za ním, co mu zaplatili jeho volební kampaň a nyní musí v Bílém domě splácet ty jejich miliony a skáče víc než blecha. Loutky není třeba nechat utopit , ale jejich vodiče, - Bilderberg s adresou na Wall Street. Ukázka myšlení Amíků, když věří pohádku o demokraticky zvoleném prezidentovi, který něco rozhoduje.
  • a ty piš svým rodným jazykem a azbukou, do češtiny se ne@ser infantilito.
  • Myšlení američanů je na stejné úrovni s 5 letým dítětem. Takže, všeho s mírou.
  • Jesli pak mas ukol z cinstiny uz hotovy ??? Ne tak mazej ho napsat at alespon nekdo z rodiny umi cinsky *1* *1* NT
  • Možná že anketa zněla kolik procent Američanů si přeje , aby Putin Obamu nevytahoval. Protože naše média píší přesně opačně , je nejspíš můj názor pravdivý.
  • Putin je stará bolševická hyena ! *11* *12* *11*
  • Za kazdeho mrtveho ukrajince jednoho loka a nevim jestli by melo cenu aby ho jeste Putin tahal z vody ven *1* *1* NT
  • kecy,nakrémovanej bubák by ho ještě klackem tlačil dolů.
    a putka se tomu jen kulišácky směje.
    dobrá fotka. *1*
  • Já tomu věřím, všiměte si, Putin je záludný asiat .
  • Američané myslí? to je tedy bomba, na mne to zatím dělalo dojem, že se nechají vodit jako loutky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit