Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nech toho Honzo alias Kak,Tečka atd. jsi dávno ale dávno od DOBRÉHO RÁNA na ČT 24 monitorován. Mimochodem ještě máš toho pejska co miluje uherák? *1*
  • Nějak zaostáváme , kde je nějaký pruvod , doma je nuda, na hřištích,v hospodě, na kolech,na horách , tohle všechno si užívám o víkendech ale když je svátek 1.máje tak jako by nebyl. Není to totalita ? Předem upozornují že nejsem komunista ani jsem jím nemohl být , průvody 1.máje znám jen z vyprávění.
    • My jdeme k večeru na májovou oslavu pro mladé , ted vyhrávájí pro pamětníky asi bydlíš v nějákem západakově
  • Mi komunisti přece nikeho netopíme proto má pán Obame lež! Mi přece bez bolesti pověsíme každého zpátečníka a demograta protože je imperialista! Čest!
  • Frau Merkel dnes letí do USA pro další instrukce a ujistit Obamu,že no problem with Snowden.
    Skoda,že zde neukazovali TV talkshow na ARD:zelený politik W.Schulz,co nenávidí Putina a tím i Rusko penil,že od samého pocátku byla mírumiluvnost Ukrajiny podrývaná Ruskem-jinak je sympatisant Pussy-Riot a všeho co je proti Rusku.Tecka by se radovala to videt.Tak me též napadlo,jak to bylo s anexí /1959/ Hawaie-rovnež referendum-ale vetšina obyvatel byli
    Cínané Japonci a Americané.Fantastické referendum.51 stát asi bude oficielne Nemecko.
    A pak není divu, že politika je lež,potrebný instrument ,demagogie a humus!Skoda,že vetšina
    komentárù je k nicemu-melo by to být forum o predání informací co nám nereknou jak TV tak
    noviny. *5*
  • Ideální případ by byl, kdyby se utopili oba *1* *1* *1*
  • Bylo již podáno trestní oznámení na komunistku Semelovou? Ne? Bude potrestána¨tak, aby to bolestně pocítila! S kurvami se musí jednat kurevsky, Jinak budou provokovat stále!
    • Soudružka Semelová chodí na 1.máje políbit hrob vraha Gottwalda, to samo už by měl být trestný čin!
      • USA armáda NATO - to jsou samí vrahové a kolik lidí po celém světě mají na svědomí, takže šup referendum a pryč od vrahů do neutrality . Rakousko a Švýcarsko náš vzor.
  • Nicmene to potvrdilo na jaké ùrovni se american pohybuje-nebo tech se dotazujících.Lidé co mají neco v "hlave"urcite v politice nejsou,ale tem se takové podùrovnové otázky nekladou.
    US elita je ca 0,2 % obyvatel prevážne v Kalifornii.Musí mít asi zarudlé uši když vidí ùroven
    svých"soukmenovcù".Preze vše se ale USA vidí jako zeme vyvolená a jakékoliv "nároky"
    jiných "individuí" je nutno vyhladit.Od konce 50tých let to tak nejak podobne vypadá *4*
  • Mi komusti sme zásadně proti aby Imperialista a kapitalista Obama uměl plavat!
    • Člene KSČ! My slušní lidé jsme zásadně proti tomu, aby takoví rudí barbaři typu čapisraly
      Putky s poškozeným mozkem každý den zabírali místo k diskusi! Vagec Putka je stále menší, zesychái se, Kikina se stále šklebí, ksicht se mu křví doleva! ZkrátKa dementní, stejně tak
      jako ex-káva Lívia, non diplomatka, obyčejná hysterka!
      • Ty tečko nemůžeš mít ani poškozený mozek, protože žádný nemáš, to by ti ho museli transplantovat a jak vidno , to nehrozí, podle toho ty tvoje diskusní příspěvky také vypadají.
  • Jsem Tečka a skrývám se za nick Hero a vyzývám vás všechny, abyste opustili diskuzi a nechali tady místo jenom pro mně. Protože jsem vám všem pro srandu a sabotujete plnit moji úlohu placeného provokatéra.
    ...
  • testovalo protiamerickou raketovou obranu

    http://ruskline.ru/politnews/2014/04/28/minoborony_rf_nebolshoj_sboj_kursa_rossijskoj_rakety_rs24_yars_pentagon_eto_provokaciya_pvo_ssha_ne_smogli_vzyat_cel/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit