Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Švihej smrade, počkej až se ukážeš doma. Že jsme tě s mámou víc neřezali. Teď tě musíme živit i s těma tvejma parchantama.
  • Kdo by si tě taky vzal? Ani trtkat neumíš a líná seš jak veš. Ale uvrtět si parchanty, to umíš.
  • Pokud to umíš zvolila bych B.

    Pa
    Simča. *
  • Zase někde děláš chytrou? Radši se nauč konečně uklízet a vařit! Ty tvoje blafy by nežral ani potkan. *11*
  • Jsem svobodná brouku. *2* *2* *2*

    To jsi asi psal rusofilní pusince.
  • Mějte se pánové. Rande volá.

    V úterý odjíždím na dovolenou do Španělska. Pokud někdo chce fotečky nebo
    videa ať napíše na e mail o co konkrétně by měl zájem.

    Oblékla jsem si červené kalhotky . minisukni a těsný černý roláček.
    Jsem připravena na večeři a jiné radovánky.

    Vaše divoká kočka která čeká až ji nějaký muž zkrotí a nasadí obojek . prstýnek. *2* *2*
    Simča
  • Švihej domů pindo! Bordel tam máš jak v tanku, děcka ti řvou hladem a ty se tu vykecáváš!
  • jen dvoje svobodné volby tady byly Referendum o EU a volba Prezidenta (a tu se už snaží nějakým trikem anulovat)
  • VOLBY????? Si děláš srandu? Tys ještě stále za čtvrtstoletí nepochopila jak tahle iluze funguje? To jsou volby jako bych se tě zeptal jestli dáš přednost okradení nebo znásilnění nebo i okradení se znásilněním dohromady? MŮŽEŠ SI SVOBODNĚ VYBRAT....tys toho ještě moc v životě nezažila, že....?
  • Ale nemohl nic změnit. Dnes máte volby.
    Je to jen chyba zdejších lidí že k nim nechodí nebo naopak pořád dokola
    podporují ODS nebo ČSSD.
  • ano píše,v pomocné základní škole pro čmoudy,tam kde jsi 12 let studoval osmi letou docházku *15*
  • Zlý soudruhu!

    Jsme členy NATO takže každý Ruský tank bude přivítán protitankovou střelou.
    Pro vlastizrádce kteří chtějí Putinem okupované Novočesko tu místo není.
  • To bylo fajn,ale UssÁ by mu zase házela klacky pod nohy,smysluplnější by bylo kdyby jsme měli na světě jen jednoho rozumného vládce,což pan prezident Putin bezesporu je. *3*
  • My v Novočesku se také nedáme.Držíme ti pane prezidente palce,vydrž !! Brzy tě přivítáme jako našeho hrdinu a osvoboditele.Vydrž,vydrž *3* *3* *3*
  • Zlato já na rozdíl od Tebe dobu před listopadem pamatuji. A považ, znal jsem osobně člověka který veřejně vykřikoval před Komunisty že je bude věšet. A NIC SE MU NESTALO!!!!!! Tak se prosím nevyjadřuj k něčemu o čem nic nevíš.....
  • Kdyby zde žádná demokracie nebyla tak sedíš za tento názor ve vězení zlato. *15* *15*
    Máš v tom pořádný zmatek. Opozice se v diktatuže netoleruje.
  • Rusofilové marně se snažíte.

    Z Ruska podle statistik každým rokem utečou statisíce lidí za lepším životem
    na západě. Na západě stuhují a žijí dětičky Kremelských papalášů.

    Rusko je chudá rozvojová země s umírající ekonomikou.

    Medveděv to řekl na rovinu: Rusko má líné nesamostatné občany a korupci.
    Inženýři nic nevyrábějí ale pouze dovážejí ze západu.
  • Rusové méně a méně důvěřují západní demokracii
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Rusové na rozdíl od nás, už pochopili, že na Západě žádná demokracie není a nikdy nebyla. Tento mýtický pojem je něco jako Yeti, všichni o tom mluví, ale ještě to nikdo nikdy neviděl. I když u toho Yetiho si nejsem tak zcela jist.

    http://obcanskyparlament.webnode.cz/vynosy-a-prohlaseni/
  • Fronty na žufan polévky u Armády spásy mluví za vše, ekonomickou válku už prohráli.
  • Je jich tam 60 milionů a přibývají, bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit