Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednou ještě budem putina a rusko prosit,aby nás osvobodili znovu od američanů,islámistů a jiných zmrdů
  • USA vždy každý silný stát který ukázal ,že to jde i bez nich zlikvidoval,irák,lýbii,sýrii na rusku si vylámou zuby a budou prchat z ruska směrem na vyškov,náchod a harachov
    • takže se jim nácvik bude dost hodit
    • A ne abyste jiim vy fištroni otáčeli cedule, budou jezdit do kolečka a nedoplatěj se na mýtných branách *1* *1* *1*
  • je zajímavé, jak ty státy, které mají máslo na hlavě, které ničili Jugoslávii a zejména Srbsko, zničili na několik generací celou severní Sfriku, pokoušejí se o násilí kdekoliv je k tomu příležitost, například amíci a frantíci v subsaharské Africe, si dovolí kritizovat prosazování oprávněných zájmů Ruska. podle vás asi mělo položit hlavu na špalek, je je k tomu vedl Jelcin, ale i naše hlava by s tou jejich padla, nebyl by nikdo, kdo by se postavil zlodějským světovlády chtivým násilným prackám USA,
    jen doufám, že Rusko vše ustojí a válce zabrání.
  • Vladimir Putin? Što eto za chuj? *12*
  • Rusko je pořád stejné.

    Za časů SSSR byl každý odpůrce rudé diktatury označen za nepřítele lidu.
    Dnes dostane každý odpůrce Putinovské diktatury nálepku zahraniční agent.
  • Pan Putin je nejlepší a to nejen prezident. To mi právě sdělila naše společná a největší láska američanka Pusimka. Makak je dle jejích slov čaroděj třetí kategorie. Toliko tlumočím !
    • Putin je největší vopice, jako jsem kdy viděl. Tělem i duší. *12* *12* *12*
      • A podíval ses do zrcadla, jiřiku ?
      • Jiříku, souhlasím, i když jsem se Putinem osobně nesetkal a vůbec po tom netoužím.
      • co je to "vopice" ?
        • To je americký ekvivalent pro Jiříka.. *1* *1* *1*
      • to si pleteš,vopice je vobama s velkýma bombama,tomu už chybí jenom strom a banán
      • Podívej se do zrcadla, tam uvidíš pravdu hlupáku.
      • Fakt,jo? Větší jak ty? Týjooo... *1* *1* *1*
  • Rusofilové marně se snažíte.

    Z Ruska podle statistik každým rokem utečou statisíce lidí za lepším životem
    na západě. Na západě stuhují a žijí dětičky Kremelských papalášů.

    Rusko je chudá rozvojová země s umírající ekonomikou.

    Medveděv to řekl na rovinu: Rusko má líné nesamostatné občany a korupci.
    Inženýři nic nevyrábějí ale pouze dovážejí ze západu.
    • Zase někde děláš chytrou? Radši se nauč konečně uklízet a vařit! Ty tvoje blafy by nežral ani potkan. *11*
  • Zlý soudruhu!

    Jsme členy NATO takže každý Ruský tank bude přivítán protitankovou střelou.
    Pro vlastizrádce kteří chtějí Putinem okupované Novočesko tu místo není.
    • Švihej domů pindo! Bordel tam máš jak v tanku, děcka ti řvou hladem a ty se tu vykecáváš!
      • Jsem svobodná brouku. *2* *2* *2*

        To jsi asi psal rusofilní pusince.
        • Kdo by si tě taky vzal? Ani trtkat neumíš a líná seš jak veš. Ale uvrtět si parchanty, to umíš.
  • Jako vždy máte pravdu Vladimíre Vladimíroviči. Moc a moc Vám držím palečky. Velice Vás obdivuji !!!
    • Hele je to trapné když za tím nemáš autorizační kód. A začíná mi to připadat jako u vás v Rusku. Každé ráno zahajujete krádeží niku a následnou hádkou kdo je kdo přičemž je to každému jasné.

      Vaše Putinovské praktiky jsou už hodně profláklé. Nedovedete vymyslet něco chytřejšího ??
  • Mějte se pánové. Rande volá.

    V úterý odjíždím na dovolenou do Španělska. Pokud někdo chce fotečky nebo
    videa ať napíše na e mail o co konkrétně by měl zájem.

    Oblékla jsem si červené kalhotky . minisukni a těsný černý roláček.
    Jsem připravena na večeři a jiné radovánky.

    Vaše divoká kočka která čeká až ji nějaký muž zkrotí a nasadí obojek . prstýnek. *2* *2*
    Simča
    • Nasadit obojek a ještě náhubek a šup na injekci proti vzteklině..a samozřejmě pořádně přivázat k boudě.. *15*
    • "Oblékla jsem si červené kalhotky . minisukni a těsný černý roláček"
      promiň, nevím kočičko, nepřipadá mi to moc nobl.
      • musím souhlasit, snad ale na Hlavák dobrý *15* *15* *15*
        • Modě rozumíte jako Putin ekonomice - tedy vůbec. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

          Simona
    • Švihej smrade, počkej až se ukážeš doma. Že jsme tě s mámou víc neřezali. Teď tě musíme živit i s těma tvejma parchantama.
      • Zlej Trolle,tvůj debilismus pravděpodobně dosahuje vrcholu *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit