Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman vyhrál, Putin vyhrál, kavárníky z toho klepne. Zjišťují, že na ně každý serééé a že jsou slaboučcí jako čajíček, všem pro legraci..hi..hi..hi..
  • ať žije nový prezident Vladimír Putin a taky přeju pražské kavárně a havloidům ať se z toho poserou
    • Jo, a prý v Egyptě Ládínek našel další pohřebiště králů. To bude senzace, ale první jsou volby a potom senzace.
    • Juro, Putin není nový, ale na věčné časy !!! A nikdy jinak.
      • jistý soudruh, vyučený krejčí, ale "len na nohavice, niepúšťať na saka", taky vykřikoval cosi jako na "věčné časy a nikdy jinak" a taky je už na věčnosti
  • Opozice si může leda tak trhnout nohou. Putin drtivě zvítězil. A je to dobře.
  • Prochcaný havloidi oplakávají i volby v Rusku, už ořvali volby v SS, u nás dvakrát a teď tyhle!
    To se opět zasmějem!
    • Nesud druhe podle sebe...
  • Promiňte ráno mně Kalousek při milování natrhl prdel, proto píšu takové kraviny
    • Dobře ti tak....beztak se ti to líbilo.
      • Mlč, když nevíš jak drahá byla plastika svěrače, on Kalousek zákeřně použil prezervativ s výčnělky a ostny, ne že by ho měl tak velkého.
  • Také se připojuji ke gratulaci strýčku Vovko.
  • Ano, máte pravdu, k volbám přišlo více Rusů než bylo při sčítání lidu.
  • Musím také pogratulvat presidentu Putinovi. Je to tak výrazné vítězství ve volbách které nelze v žádném případě zpochybnit.
    Ku mně se rovněž připojuje i Kerel Schwarzenberg a Dominik Feri.
    • Jen mu nelez tolik do análu!
      • Nezáviď a spokoj se s Kalouskovic hemeroidem.
  • Koukám jako blázen, tak brzy po ránu a už takový trololo geng beng! *14*
    Jeden trolda a jak mu to stále jde. *1*
    • Tak teď jsi mi trololo dal 4 hlasy mínus. To bych uměl taky. *1* A jsem rád, že jsem měl zase pravdu. *14*
  • Vladimír Putin vyhrál volby, to se z toho havloidi pochčí, nožná i poserou
    http://www.imagehosting.cz/?v=havel7ysy.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit