Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My tvého fuhrera Putina také máme u zadní části těla. *2* *2* *2*
  • Jedno je jisté, Putin na ty Vaše plky dlabe!!!
  • Já jsem demokratka zlato.
  • Putin přiznal že poslal ruská vojska ukrást Ukrajině Krym.

    Tím zesměšnil své zdejší propagátory teří měsíce křičí že na Krymu žádná
    ruská vojska neoperovala. Operovala. *15* *15*
  • máš na mysli soudružkuPusinku nebo standu?
  • Opravdu se jim Putin vysmál? Kde bereš jistotu, že za dobu té nepřítomnosti nebyl na pokraji smrti? Nebo že nebyl internován pro duševní poruchu nebo proto, aby ho jeho tovarišči zlomili"? Ono platí, že kdo se směje naposled, ten se směje nejvíc. I Hitler se smál, i Stalin se smál, Gottwald se taky smál... *15* *15* *15*
  • Je příznačné jak ten starý pomatený komunista z nedostatku argumentů krade nicky a popisuje pod nimi své chorobné psychotické vize. Zřejmě vidí, že ty katovské mučírny už nezabírají.
    *2* *2* *2*
  • A jaktože víš že je gay ? ty jsi s ním souložil ? nebo to má napsané na čele ?
  • Žije, je u moci a ta jde stále nahoru, na rozdíl od Obamy který už řídí jen zkrachovalý stát plný chudáků a nespokojených lidí takže tam už hrozí revoluce.
  • (..)
  • ... zase mám mokrý kalhoty, co s tím : )))
  • ... já jsem znalec celý zeměkoule, blbe :)))
  • ... promiň zase jsem se posral, to je smrad : )))
  • ... čumím, že dovedeš psát, pitomečku :)))
  • To ti řeknu, je to starý nemocný blb z Plzně chromajzl, taky je to gay a známý vymaštěnec, a taky jsi to ty blbe. *12* *12*
  • Mohu vědět kdo jen ten tečka ?
  • ty už vážně věříš všemu.... *15* *15* *15*
  • neměli jim ten Krym při rozpadu dávat, to za to mlže Jelcin a taky Němcov... Putin udělaL velmi dobře, že jej vzal zpět - obdarovaný se k dárci choval hnusně, proto dárce (Rusko) si dar (Krym) vzalo zpět. fandím tomu.
  • jen se utěšuj, i když tomu ani ty věřit nemůžeš *15* *15* *15* *15*
  • ty lidský odpade jsi směšný, jsi komický, jsi bezmocný a jsi hloupý, tak čau *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit