Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedno je jisté, Putin na ty Vaše plky dlabe!!!
    • My tvého fuhrera Putina také máme u zadní části těla. *2* *2* *2*
  • Putin přiznal že poslal ruská vojska ukrást Ukrajině Krym.

    Tím zesměšnil své zdejší propagátory teří měsíce křičí že na Krymu žádná
    ruská vojska neoperovala. Operovala. *15* *15*
  • Je příznačné jak ten starý pomatený komunista z nedostatku argumentů krade nicky a popisuje pod nimi své chorobné psychotické vize. Zřejmě vidí, že ty katovské mučírny už nezabírají.
    *2* *2* *2*
    • máš na mysli soudružkuPusinku nebo standu?
      • Já jsem demokratka zlato.
  • Žije, je u moci a ta jde stále nahoru, na rozdíl od Obamy který už řídí jen zkrachovalý stát plný chudáků a nespokojených lidí takže tam už hrozí revoluce.
  • ukazuje to jen tolik, že novináři naši i světoví, kteří jsou citováni a placeni je smečka buď hlupákl nebo úplatných lidí nebo směska obojího, že nemají argumenty a vaří z vody. Puitin se jim všem vysmál - a to se mi moc líbí *15* *15* *15*
    • Opravdu se jim Putin vysmál? Kde bereš jistotu, že za dobu té nepřítomnosti nebyl na pokraji smrti? Nebo že nebyl internován pro duševní poruchu nebo proto, aby ho jeho tovarišči zlomili"? Ono platí, že kdo se směje naposled, ten se směje nejvíc. I Hitler se smál, i Stalin se smál, Gottwald se taky smál... *15* *15* *15*
  • Tak co hloupý tečko, co ještě vybliješ?? *15* *2* *12*
    • Mohu vědět kdo jen ten tečka ?
      • To ti řeknu, je to starý nemocný blb z Plzně chromajzl, taky je to gay a známý vymaštěnec, a taky jsi to ty blbe. *12* *12*
        • A jaktože víš že je gay ? ty jsi s ním souložil ? nebo to má napsané na čele ?
  • Sranda je v tom že v USA je těch nevzdělaných jak říkáš tečko 80 procent a vzdělanost je tam minimální, někteří lidé tam ani neví co je Evropa a kde leží, náš žák 3 obecné by pokořil klidně jejich vysokoškoláka, proto je to tam nahnuté.
  • Novočeko,Novočesko náš osvoboditel je zpět,Putin na Hrad
    • ... čumím, že dovedeš psát, pitomečku :)))
      • ... čumím, že dovedeš psát, pitomečku :)))
  • To je k zlosti, že tečko, když si moudrý dělá srandu z hlupáků. *3* *3* *3*
    • Budu ti říkat antiblbe vypatlanec, že to víc sedí.!! *15* *2* *3*
      • ... tvůj duševní rozklad je naprosto nezajímavý, primitive, nikoho nezajímáš, jsi v hajzlu :)))
        • ... promiň zase jsem se posral, to je smrad : )))
  • jenže na tebe tečko se vaří olej, ten pálí daleko víc satan tě už čeká, a zatápí v kotli, ty starý kulhavý zmetku. *16* *16*
    • ... tak přízemní otřelé průpovídky od znalce světové politiky jsem neočekával, blbe :)))
      ... jedině že máš také na krku nejprimitivnějšího zloděje nicků :)))
      • ... já jsem znalec celý zeměkoule, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit