Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žije, je u moci a ta jde stále nahoru, na rozdíl od Obamy který už řídí jen zkrachovalý stát plný chudáků a nespokojených lidí takže tam už hrozí revoluce.
  • ukazuje to jen tolik, že novináři naši i světoví, kteří jsou citováni a placeni je smečka buď hlupákl nebo úplatných lidí nebo směska obojího, že nemají argumenty a vaří z vody. Puitin se jim všem vysmál - a to se mi moc líbí *15* *15* *15*
    • Opravdu se jim Putin vysmál? Kde bereš jistotu, že za dobu té nepřítomnosti nebyl na pokraji smrti? Nebo že nebyl internován pro duševní poruchu nebo proto, aby ho jeho tovarišči zlomili"? Ono platí, že kdo se směje naposled, ten se směje nejvíc. I Hitler se smál, i Stalin se smál, Gottwald se taky smál... *15* *15* *15*
  • Přesně to jsem čekal, že si s těch vypatlanců udělá pořádnou srandu. *3* *3* *3* *3*
    • ... ano, je to tak, udělal jsem si srandu z tebe, Joea, mého zloděje nicku a dalších přihlouplých nýmandů, trotlíku :)))
      • ... přihlásily se již všechny duševní trosky?
  • Co je to za deb@ní web, kde z 242 příspěvků je 220 od jedno a toho samého psychopata.
    • co ti je do toho ? to je moje věc *10*
      • Potrefený psychopat se ozval? *8* *2*
        • Zásah !
  • Jedno je jisté, Putin na ty Vaše plky dlabe!!!
    • My tvého fuhrera Putina také máme u zadní části těla. *2* *2* *2*
  • no to je rána pro naše antiputinovce, to bude pláče, nadávek a skřípění zubů - *15* *15* *15* *15*
  • Sranda je v tom že v USA je těch nevzdělaných jak říkáš tečko 80 procent a vzdělanost je tam minimální, někteří lidé tam ani neví co je Evropa a kde leží, náš žák 3 obecné by pokořil klidně jejich vysokoškoláka, proto je to tam nahnuté.
  • páni, ten se tedy těm oslům parádně vysmál.... *3* *3* *3* *3* naši diskuzní rusofobové zamáčknou slzu, vyplivnou jedovatou slinu a budou se s tím muset smířit *15* *15* *15*
  • To má soudružkaPusinka pravdu,že Rusko opustilo spousta lidí.I nás opustila též spousta lidí.Mě například opustila moje babička a spousta mých nejdražších příbuzných.To se nedá nic dělat soudružkoPusinko,všichni jsme smrtelní a musíme to tu opustitMyslím,že i vy opustíte jednou tuto diskuzi a věřte,že to bude pro nás opravdu velká ztráta.
  • Psi se za plotem se rozštěkali, po Obamovi ani pes neštěkne !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit