Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Některý z "inteligentních" žurnalistů udělal z komára velblouda a hloupé české stádo tady zase pění. Uvědomte si, že kníže Karl von Schwarzenberg se narodil v Regnum Bohemiae, je to tedy ČECH. Není jeho vinou, že ho komunistické zrůdy donutili opustit vlast. Je to potomek slavného českého šlechtického rodu, který dělal velice mnoho pro Regnum Bohemiae, stačí se podívat do jižních Čech jak tam Schwarzenbergové hospodařili a pečovali o krajinu. Sám kníže Schwarzenberg je osoba ve světě vážená, a pojem šlechtické cti mu jistě není cizí. Na rozdíl od Venci Kikinoviče iz Haliča, který se při Medvěděvově návštěvě choval uboze podlézavě, hůř než carský úředník před báťuškou carem jasným slunéčkem. Nehledě na to, že v cizině krade.
    Ale toto vše hloupé a závistivé české stádo nechápe. Vadí mu, že Schwarzenberové dostali zpět část majetku, který mu komunisti uloupili. Stádu vadí, že Schwarzenbergové budou o tento majetek pečovat a udržovat ho v duchu tradic Země České, aby byl zachován pro příští generace. Závistivé stádo by raději vidělo, kdyby tento majetek zabrala, rozkradla a zničila komunistická lůza: když stádo nic nemá, tak ať ani ostatní nic nemají.
  • Všem rusofilům je třeba rozbít rypáky, aby už konečně navždy zalezli do svých nor nebop pochcípali. Špinavé Rusko vždy bude našim nepřítelem číslo jedna, protože rusáci měli vždy za cíl náš národ vyvraždit a ponížit. Rusku je potrřeba už jednou nakopnoput tu jejich prochlastanou špinavou perdel.
  • Putin je jen hromada špinavých sraček! Smrt Putinovi!!!!
  • Pokud by "uvědomělý důchodce" měl umírat včas, pak by ale pan kníže Schwarzenberk měl jít v čele a příkladem... Už to mohlo být vyřešeno, kdyby se sám řídil svými výroky...
  • Tohle je ministr zahraničí ČR?Tohle individuum má být budoucí prezident ČR?Tento pán je akorát
    neskutečné hovado.Kde dnes ten slinta dnes škodí republice?
  • To sedí od člověka, který se cítil dodčený když ho nazvali senilním dětkem a nejen od ale celá TOPka žádala omluvu za tyto pravdivá slova - teď to jen potvrdil. Kdyby to nosil jako soukromá osoba po Václaváku - prosím ale v parlamentu jako ministr je to projev jeho senility- zřejmě už neudrží nejen meč ale ani moč.
    Byl by výborný prezident - stávající krade a on by se po......l.
  • Máte v něčem pravdu. Schw. blbej není - naopak. Přečtěte si o tom, proč sem zavítal a jak se s Havlem (který je jeho dlužníkem) postarali o svoje restituce - oba přenejmenším podivně (spíše jinak). Potom vidíte, že jeho kroky, jako to jak si získává nezkušenou mládež ( předvolební hospodský výrok: Uvědomělý důchodce umírá včas! atd) jsou záměrné a promyšlené. Ostatně i další. Před 2 měsíci najenou odletěl služebně do Rumunska (oficiálně jel jednat za ČEZ - on odborník ) a pak z toho byla oslava narozenin rumunského exkrále a setkání s evropskou šlechtickou smetánkou. Nic proti lidským přátelským vztahům. Jen by si to měl hradit ze svého - má přece dost - a ne to přikrývat služební cestou na náklady daňových poplatníků.
  • jen ten slogan je krátký. na té placce by mělo být "Putine na místo, na Hrad" je čas aby to tu někdo schopný a poctivý vzal pevně do ruky a vymetl ten zdejší dvacetiletý augiášův chlív
  • Víte, co mně překvapuje nejvíce: ta jistota těch, co píšou, že je to tak! Vždyť to může být úplně jinak, že je Schw. srandista je přeci jasný a blbej určitě není. Já se s tím sice moc nezabýval, ale kdyby třeba chtěl dát najevo svou určitou rezervovanost vůči Rusku zejména v souvislosti s naším Temelínem, docela by mi to sedělo a nebylo by to asi možná od věci, ale může to být přeci úplně jinak, do hlavy mu nevidíte a z toho vyplývající jistota výroků je podivná.
  • projev starého , senilního dědka. Je to úplný magor a mrzí mě, že takovou chátru , co škodí Česku musíme z našich daní ještě žívit.
  • Nic bych za to nedal, že jde o politický tah, krytý "rádoby" vtipem. Klaus tu před Medvěděvem podlézal, div si neodřel nos, jen aby získal v Rusku zakázky pro náš průmysl, zatímco Kalousek o tom nechce ani slyšet. A Kalousek se Schwarzenberkem jsou jedna ruka. Prostě TOPka jsou podrazáci, účelem je zlikvidovat kšefty s Ruskem a vysolit 90 miliard do EU. Jistě, jsou to jen dohady, důkazy na to mít nemohu, jen mi došlo, proč by Schwarzenberk dělal takovou riskantní kravinu. Mám za to, že půjde nejspíš o záměr...
  • ... už zase se projevil jako blb...a ještě přiznal, že je analfabet... *3*
  • Člověk , který nosí něco , co si neprohlédl a nedokáže si domyslet možné dopady , by neměl dělat politika . Mimochodem - "Podle jeho slov se jednalo o vtip" + "Prý ani pořádně nevěděl, co je na ní napsáno" mi nejde dohromady . Buďto je to velice špatný lhář anebo neví , co mluví .
  • Úkolem tohoto Rakušáka se švýcarským pasem je: Škodit ČR kde to jen jde a prosazovat zájmy Německa a minimálně sudeťáků. Placka - další důkaz toho, jak nám chce škodit všemi způsoby.
  • senilní rakouský blb. Proč pořád píšete Karel, je křtěný Karl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit