Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • M.C.Putna přes své mládí již stihl vykonat vše potřebné k tomu, aby se dokonale zdiskreditoval a znevěrohodnil. Putna má drzosti a samolibosti na rozdávání. Jinak za delší komentář nestojí.

    • vanhorne

      "Putna má drzosti a samolibosti na rozdávání." 

      Zeman s Buresem, toho maji daleko vice.

    • Znevěrohodnit se v očích bolševického hnojníku je POCTA. 


  • Co to je za diagnózu. 

    • Wolfcastle

      je mi to Putna

  • Pan Putna, pravidelný demonstrant na PRAGUE PRIDE s transparetem, co takový pán může sdělovat ještě národu? Tak pokleslý člověk v morálce a mravech a sdělovací prostředky mu dávají všude prostor. V jaké že to vlastně žijem době? Však, všeho dočasu!

  • M. C. Putna má svérázný způsob vyjadřování, tzv. "lidový". Ostatně i náš hradní "symbol" se vyjadřuje "lidově".

    Nechci však ty dva srovnávat, ten hradní "symbol" nesahá M. C. Putnovi ani po kotníky. Ten má i přes "svérázný" způsob vyjadřování hlubokou pravdu a vyjadřuje tím své vlastenecké  morální cítění. Na rozdíl od toho "symbola".

    • KIMCID

      teplomet tvůj vzor krásný.to raději vulgárního zemana

      • Mým vzorem není žádný "teplomet", nevím ostatně co to je. A mít za svůj vzor vulgárního Zemana", to také leccos vypovídá o pisateli.

    • josef.chmela

      Neustále žiješ svůj marný źivot v omylu. Putna je totiž bezvýznamný zaprděný a zakomplexovaný tlachal, který by našemu prezidentovi nestál ani za odplivnutí.

      • Klidně si obdivuj ten tvůj "symbol", to vypovídá o tvé úrovni. Ale nevnucuj to jiným.

        A co Putna je nebo není, to je mi putna. To ale nic nemění na skutečnosti, že obsah jeho názorů (nehovořím o formě) se mi líbí. Ty můžeš mít samozřejmě jiný názor.🙂

  • KIMCID

    Kdo je bezvýznamný Martin C. Putna?

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Milo%C5%A1_Zeman

    vs

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_C._Putna

  • Putna je směšná  b.u.z.n.a

  • Dostal jsem nedávno týdenní distanc a nevím za co.

    Proto se vyjádřím pokud možno co nejkulantněji. Pan Putna je člověk polosvěta a přívlastek "literární historik" si patrně koupil někde v gay baru. Tam je prý k dostání ledacos. 

    V poslední době se jeho roztomilý obličej, ale už méně roztomilé pamyšlenky objevují častěji, než je příjemno.

    Zase další mediální kampaň kavárny, pane redaktore? 

    Výroky páně Putny uveřejněné redakcí "hnusný premiér" a "ožrala prezident" neodporují náhodou zásadám zdejší diskuse? Dá si redakce 7 dní pauzu, jako jí napařila mě? 

    • Ano, redakce  Tiscali se dosud zjevně dosud nedokázala zbavit komunistické minulosti a tak pohrdá Listinou základních práv a svobod, která v čl. 17 stanoví, že censura je nepřípustná.

      A nejen to, navíc si ještě hrají na soudce a pisateli "udělují trest". Je vidět jak hluboko jsou u nás zakořeněny komunistické manýry.

      Teď očekávám, že budu také bloknut. ☹

      • Totéž dělá Seznam, komunistický portál

        • Seznam a komunistický??! To čteme každý něco jiného. Vždyť to je sbírka kavárníků nejhrubšího zrna.

      • Z 90% s obsahem a zaměřením, ale i formou Vašich příspěvků Občane nesouhlasím. Jste patrně pán zralého věku a na nějakou tu libůstku máte patrně nárok.

        Ale očekávám, a věřím, že Vás redakce neblokne.

        Ať každý posoudí sám, co a jakým způsobem ten druhý sděluje, nakonec svůj osobní profil si vytváříme i tímhle způsobem. 

        Jsem proti blokování


        • Příteli, každý má právo na svůj vlastní názor a nemusí se mnou ve všem souhlasit. Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. Vyhýbám se vulgaritám a pokud jsem se jich snad někdy dopustil, nečiní mi problém omluvit se za ně.

          • Super, díky. 

            • 🙂
  • Putna okamžitý nástup na léčení, doporučuji Bohnice.

    • Ne Bohnice ale Mírov,za urážky hlavy státu.Společnost by mu mohl dělat autor článku.Co si ti pisálci dnes dovolují je do nebe volající.

      • ivo.jirousek

        Ale no tak soudruhu,to už tady bylo že se za názor zavíralo. Chcete to zase? :-)

      • Za urážku hlavy státu???   A kterou hlavu prosím kterého státu máte na mysli????

        Nebo snad je ještě nkdo kdo považuje tu hanebnou zrůdnost z pražského hradu jakou si ožraleckou rusofilcku za prezidenta??

        No on vlastně sprasident zeMAN hlavou je, no tedy spíš hlavičkou, ale zcela jiného orgánu než státu.

        I když je zcela jisté že i ten orgán by se za takovou hlavičku hluboce styděl.

        • josef.chmela

          Ubožáku. Na víc se jistě se svým IQ nezmůžeš. Ty ale musíš mít komplexů. Tvůj zbytečný život je marný, běž se raději zastřelit do rybníka.

          • To doporučení "jít se zastřelit do rybníka" je docela zajímavé. 😉

            • No co jiného dokaže tak zbytečná bytost jako je obdivovatel hradní zrůdné bestie komouš.práskače, ožracké dementní rusofilcky zeMANa vypotit - že Áno pepane.chmele.

              M.j. - místo co takto místo nesmyslných chlístů k obhajobě té hradní zrůdy něco k věci. Co je chybného na označení něčeho tak jak o tom má povědomost ta část národa která má v hlavě místo -pííííp- mozek?

      • Domnívá se snad pisatel, že hlava státu je nekritizovatelná? Že o ní nesmí říkat pravda? Tak tomu bylo za komunismu.

        • Kritika a hrubá urážka jsou dvě rozdílné věci. Toto je veřejný prostor a urážka hlavy státu je prostě podle zákona trestným činem. 

          Víc nemám co dodat. Buď zákon platí nebo neplatí. 

          A je jedno, jestli je prezidentem pan Zeman nebo by jím byl pan Drahoš. Ochrany požívá konkrétní osoba ve funkci - ne proto, že je to Zeman, Schlafenberg nebo Drahoš. Prostě je to prezident.

          • Můžete prosím upřesnit - který zákon v kterém § říká něco u ruážce hlavy státu???? Rád se nechám poučit.

            M.j. pokud by šlo o urážku skutečné hlavy státu je to jistě hanebné i bez ohledu na to zda je to trestné či ne, ale zde je pokud je mi známo řeč jen o pobudovi zasviňujícím pražský hrad jakém si zeMANovi.

            • josef.chmela

              Je to každopádně představitel většiny národa a né kanálové menšiny kterou tu ty zastupuješ a dalších pár sprostých omezenců s tebou.

              • Reakce na příspěvek:

                Většiny národa??? - i zde je nezbytné váš názor rozporovat.

                Ta zrůdná bytost se dáíky svým nesmyslně žvástavým prolhaným kecům dostala tam kde je - to je bohužel skutečnost.

                Další je zcela pochybné chlubení tím co nikdy - ( tady je nezbytné přiznat že jen díky lenosti voličů) nenastalo.

                Ta kreaturní rusoficka získala sice volbách nějakých usmolených 50 a nějakých drobných %, ale jen díky tomu že se voleb zůčastnilo jen pár zoufalců zblblých jeho křiváckými lživými uslintanými "bonmóóty".. Skutečné % z oprávněných voličů je někde kolem % toho aby ta zeMAn hnída tak max. mohla šéfovat hajzlbábám na hl. nádraží.

          • Jo a že hradní ožrala volá po střílení novinářů ,že i Putin měl bobky co z toho ovádka vypadne to je v pořádku ?Takže socansko komunistický monarcha na hradě může vše?Už jen za tu virozu měl okamžitě vyfičet a byl klid.

            • josef.chmela

              Zeman se z té virozy vyspí ale ty ji máš na svém mozku nadosmrti.

              • Reakce na příspěvek:

                Pepčo ochmelko nevopič se po Churchillovi 🙂

                • josef.chmela

                  Reakce na příspěvek:

                  Mně můžeš nadávat ale ty se nedokážeš pod ty tvé slinty ani podepsat.

          • Ano, urážet se lidé nemají. Ale je otázka co je a co není urážka. Rozhodně  však tím, že se občan stane presidentem, tím se nestává nekritizovatelným "nadčlověka". Naopak takový jedinec ji v hledáčku a neodpustí se mu ani to, co se odpustí běžnému občanovi.On totiž representuje zemi a podle toho se musí chovat.

            P. S. Nevím kdo je to Schlafengerg.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit