Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vydělával dost ale na čím? Bral asi všude.
  • Informace, že měl pan Rath zakopány miliony pod podlahou, hlásaná médii, se nenápadně v dalších zprávách změnila na úkryt peněz v domě u ředitelky kladenské nemocnice. Dotváření profilu padoucha, který s sebou nosí všede pistoli a obušek, snižování jeho práce v kraji a zveličování jeho presentace jako hejtmana - srovněj počet článků s bývalým hejtmanem, "průzkumy", co si lidé myslí o jeho vině - to vše je podle všech znaků mediální, uměle vytvořená kauza, kolik jich už bylo od "sametové"....Ptejme, komu to slouží! Kdyby pan Janoušek také už seděl v Litoměřicích, tak by se na to dalo hledět poněk jinak!
  • Určitě v tom jede celá rodina!
  • STBácký synek , to je diagnoza sama o sobě.
  • schrek-Mně je 70 let, důchod nemám velký ty chytráku.Protože jsem nebyl ve straně ,měl jsem malý plat a mám malý důchod
    • Karle Vlku píšeš nesmysly, já jsem ve straně taky nebyl a měl jsem se výborně měl jsem auto chatu a jezdil do Jugoslávie, tak mi to vysvětli?
      • Co jsi dělal.Já jsem vysokoškolák a jak určitě víš, komunisté inteligenci neměli rádi.Každý středoškolák, který byl ve straně měl vyšší plat než já.Navíc jsem podepsal Chatu 77 , ty chytráku.A závěrem jsem velmi rád , že dnešní demokratické zřízení podporuje vzdělání
      • Hanáku jakou značku? Já jsem měl T603 to bylo jediný slušný auto v republice. Ve straně jsem nebyl ale makál obouma rukama jako drak.
  • Je to hrozný podvod a bylo to nastrojené a špatně zahrané,vzít mu krabici a za chvíli tvrdit že tam jsou peníze to smrdí na sto honů udělali na něj pěknou boudu !!!
  • No, to je ten problém. Komu se dá v této zemi věřit ? Ráthovi, že je nevinný ? Policistům a
    státním zástupcům, kteří potřebují mít výsledky v boji proti korupci ? Soudcům, kteří
    soudí na "objednávku" ? A přitom se ví o miliardových zlodějinách které se nestíhají.
    Nevěřím tomuto systému, který si myslí že mě "opije" rohlíkem.
  • Ano, poslanci totiž mají strach z toho, že by mohl přednést svou řeč před poslaneckou sněmovnou. A pokud by k tomu došlo, tak se můžeme připravit na to, že ČT24 nebude přenášet to, co se bude dít v parlamentu, protože by si to před stranickým vedením ODS mohla pohnojit. Ale vysílat vtípky na Rátha, a mystifikovat veřejnost zprávami od důvěryhodných zdrojů, což je asi sekretariát ODS, nebo sekretariát Kubiceho, tak to umí dost dobře. A pak jsem se dočetl o názoru nějakého západního právníka, který napsal: "Myslím si, že okolnosti, k jakým došlo při Rathově zatčení, a způsob, jak se zachovala média, jsou varovné a politováníhodné. Je velmi pravděpodobné, že v každé západoevropské zemi by nyní soud Davida Ratha osvobodil, protože by jeho obhájce přesvědčivě argumentoval, že po mediálním zlynčování už není možné, aby s obviněným proběhl spravedlivý soud."
    • Jejich důvěryhodný zdroj je jedna paní povídala a pak rádio Jerevan !!!
  • Ještě že má pan Rath zastání v rodině. Všichni ho už předem, bez odsouzení soudem zavrhli jako prašivého psa. Co když je opravdu nevinný ? Může si to náš Absurdistán dovolit ?Nějak tomu nevěřím, že by v případě Rathovy neviny média stejně hystericky hlásaly tento výsledek. Jsou lidé, kteří tuší v celé kauze něco velmi nekalého.Jsem jedním z nich.
    • Hystericky se chovaly příbuzní obětí 5o let, když se jich zříkali
      • A hele, prej je mezi námi ňákej tydýt !
        • To není tydýt ale pravicový fanatik!
          • Aldisi,ty jsi urcite cikan.Podle inteligence...
            • Vlku Vlku ty pitomečku, kdybys za komunistů pracoval měl ses dobře, ale že máš obě ruce levé máš se dobře teď.
  • Na snímku se tváří jak Svatá Dala a nevěděla komu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit