Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že by bylo potřeba nechat prověřit konta a majetky všech politiků včetně toho zlod.. z hradu jejich kamarádíčků a příbuzných. Pak pokud by neprokázali jak nabyli majetek za desítky miliónů z poslaneckého platu tak bych jim vše zabavil a zavřel až by zčernali.
    A ze zabaveného majetku bych splatil dluh a ještě by zbylo!! *12* *16* *12* *16*
  • Ano, poslanci totiž mají strach z toho, že by mohl přednést svou řeč před poslaneckou sněmovnou. A pokud by k tomu došlo, tak se můžeme připravit na to, že ČT24 nebude přenášet to, co se bude dít v parlamentu, protože by si to před stranickým vedením ODS mohla pohnojit. Ale vysílat vtípky na Rátha, a mystifikovat veřejnost zprávami od důvěryhodných zdrojů, což je asi sekretariát ODS, nebo sekretariát Kubiceho, tak to umí dost dobře. A pak jsem se dočetl o názoru nějakého západního právníka, který napsal: "Myslím si, že okolnosti, k jakým došlo při Rathově zatčení, a způsob, jak se zachovala média, jsou varovné a politováníhodné. Je velmi pravděpodobné, že v každé západoevropské zemi by nyní soud Davida Ratha osvobodil, protože by jeho obhájce přesvědčivě argumentoval, že po mediálním zlynčování už není možné, aby s obviněným proběhl spravedlivý soud."
    • Jejich důvěryhodný zdroj je jedna paní povídala a pak rádio Jerevan !!!
  • No, to je ten problém. Komu se dá v této zemi věřit ? Ráthovi, že je nevinný ? Policistům a
    státním zástupcům, kteří potřebují mít výsledky v boji proti korupci ? Soudcům, kteří
    soudí na "objednávku" ? A přitom se ví o miliardových zlodějinách které se nestíhají.
    Nevěřím tomuto systému, který si myslí že mě "opije" rohlíkem.
  • Jasněééééé, no jistěééééé, nikdo nepochybuje. Všichni jsou nevinní a čistí jak Kristovo pravé oko, to bylo slyšet nesčetněkrát. Křišťál je proti nim kalný až černý. *1*
  • ... včera jednoznačně převažovaly u článků na téma Rath komentáře stranící názoru, že akce byla předem připravená lidmi z blízkosti Kubiceho a spol, dnes je to naopak, nová jména, názory otočené o 180° ...
  • Ještě že má pan Rath zastání v rodině. Všichni ho už předem, bez odsouzení soudem zavrhli jako prašivého psa. Co když je opravdu nevinný ? Může si to náš Absurdistán dovolit ?Nějak tomu nevěřím, že by v případě Rathovy neviny média stejně hystericky hlásaly tento výsledek. Jsou lidé, kteří tuší v celé kauze něco velmi nekalého.Jsem jedním z nich.
    • Hystericky se chovaly příbuzní obětí 5o let, když se jich zříkali
      • A hele, prej je mezi námi ňákej tydýt !
        • To není tydýt ale pravicový fanatik!
          • Aldisi,ty jsi urcite cikan.Podle inteligence...
            • Vlku Vlku ty pitomečku, kdybys za komunistů pracoval měl ses dobře, ale že máš obě ruce levé máš se dobře teď.
  • musím se jít podívat do krabice od bot , jestli tam nemám pár
    milionu.V dnešní době každá koruna dobrá,
    všem pěkný den
    • Je tam jen smrad od bot, co ? To je ale pech *1*
      • Hej jak to víš , že tam prachy nejsou , ty jsi je vzal, co ?
        Neber úplatky, nebo se z toho zblázníš.
        • Nic jsem nevzal, nic jsem neviděl, nic jsem neřekl, na nic se napamatuji, nic jsem neviděl.
          Mimochodem, nenašlas v krabici mé fusekle ? *1*
  • Tady je lidí z politiky a podnikání na zavření opravdu dost.Na hradě by se jeden také našel za privatizaci.Nikdo se nemůže divit.Blíží se volby,tak je třeba snížit stoupající preference konkurenční ČSSD a KSČ, kteří by spolu mohli ovládnout politickou scénu.Na modré zobáky by nic nezbylo.
  • Nijak se nehodlám zastávat Dr. Ratha, ale v této kauze je tolik nejasností a různých omylů - jednou je to krabice od bot podruhé od vína, jednou se najde 30 milionů pod podlahou v Hostivici podruhé v Rudné atd.atd. Pokud se věci ujme dobrý advokát domnívám se, že z toho bude pro Policii i někoho jiného pěkná blamáž. A co se týče rychlého schválení stíhání Dr. Ratha paní Němcovou,ve 23 hodin, vypadá to tak, že každý policista má v mobilu její telefonní číslo?
  • To bude radosti mezi lidem obecným, až konečně nezkorumpovaná policie, což je asi nereálný sen, povede v klepetech zločince z hradu, zakladatele mafiánsko - zlodějské demokratůry u nás. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit