Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také se mi zdá, že to nějak moc smrdí. Pokud to bylo na něho sehráno, tak kam se hrabe předlistopadová KSČ. V tomto státě buď přímá demokracie a nebo emigrace. Nikdo si zde nenůže být jistý svobou (tou skutečnou) a to přesto, že je čestný a nekrade (nyní mluvím obecně, nemyslím konkretně Ratha, aby mě nikdo nebral za slovo). *10* *16* *10*
  • proberte se tu všichni. 90% z vládních papalášů jedou v obohacování se. Je jedno jaká strana to je - drtivá většina z nich jsou zloději. A na tatínka p. Ratha - co čekáte , že řekne.Že jeho synáček je zloděj. To víte, že to bude vše popírat. Jediné řešení tu je - fyzické útoky na politiky a jejich majetky. Za 5 let by se situace asi uklidnila. Kdyby někdo srovnal Rathův dům se zemí, vůbec mi mě to nepřekvapilo. Mělo by to jeden kladný dopad. Všichni politici by si začali uvědomovat, že je čeká to samé.
  • Už jen poslanecké platy a náhrady by měly být označeny jako zločin vůči národu. Ze všeho se dělá moc velká šou, není to přece jen o MUDr. Ráthovi. Teď by mělo být povinností policie předložit národu jasné důkazy o tom, že MUDr. Ráth je vinen. Všichni se mu teď smějou, možná je to ale i jinak. ale co jiných nepoctivců asi běhá venku?
    • Normální člověk neběhá po ulici se sedmi miliony v krabici. I daleko menší transakce se provádějí bankovním převodem. Pokud ovšem jde o čisté peníze.
  • Je to hrozný podvod a bylo to nastrojené a špatně zahrané,vzít mu krabici a za chvíli tvrdit že tam jsou peníze to smrdí na sto honů udělali na něj pěknou boudu !!!
  • Vždyť to všichni víme, to nemusí psát takový plátek jako je Blesk. Všechny důkazy vyrobili a nainstalovali modří mafiáni, kteří se potřebovali zbavit výrazného kritika. Znovu použili osvěčeného a všehoschopného Kubice, který úkol splnil. A ještě si za to svinstvo budou rozdělovat odměny z peněz pracujícícho lidu. Je nezbytně nutné postavit ODS a TOP GUN mimo zákon. A jejich členy umístit do dolů, bez možnosti propuštění!

    Davčo drž se, je to akce modrých kriminálníků!
    • Co si pleteš pojmy.Důkazy byly získány policií, projednává se případ Ratha a mimo zákon má být postavena KSČ
      • mimo zákon má být postaven vlk, že ubožáku
      • A hele, prej je mezi námi ňákej tydýt !!
        • Není to tydýt je to pravicový fanatik. V Ruské Federaci nejsou podobné strany jako je ODS a TOP GUN vůbec připouštěny k volbám a živoří na okraji politického života bez možnosti cokoliv ovlivnit. U nás bychom měli postupovat stejně!
    • Hlavně, že máte plná ústa "pryč s korupcí" a jakmile se chytí krysa, tak se jí ještě zastáváte?
      Najednou vám zloděj nevadí ? Jste oranžový omezenec !
      • Milá Majko, proč tedy nebyli se stejným pokřikem zatčeni a odsouzeni Vondra, Řebíček, Julínek, Bém, Drobil, Kocourek a další? Jsi modrý omezenec!
  • Taky mě to hlava nebere, ale v telefonátech bude jasnější argument. Ten zatím zveřejněn nebyl. Proč ?
  • Informace, že měl pan Rath zakopány miliony pod podlahou, hlásaná médii, se nenápadně v dalších zprávách změnila na úkryt peněz v domě u ředitelky kladenské nemocnice. Dotváření profilu padoucha, který s sebou nosí všede pistoli a obušek, snižování jeho práce v kraji a zveličování jeho presentace jako hejtmana - srovněj počet článků s bývalým hejtmanem, "průzkumy", co si lidé myslí o jeho vině - to vše je podle všech znaků mediální, uměle vytvořená kauza, kolik jich už bylo od "sametové"....Ptejme, komu to slouží! Kdyby pan Janoušek také už seděl v Litoměřicích, tak by se na to dalo hledět poněk jinak!
  • Tady v té republice se už nedivím ničemu. Určitě to není poslední. :-)
  • Nikdo se ještě nepozastavil nad tragickou roli dr. Macka v celém případu: v době, kdy veřejně dr. Ratha pohlavkoval, byl nynější mediální "star" možná ještě dosti mlád na to, aby řádný tělesný trest přispěl k jeho správné edukaci.
    A nyní, když p. dr. Rath možná sklouzl na šikmou plochu je pozdě naříkat nad "rozlitým mlékem".
    A p. dr. Macek, který vše svou nedůsledností zavinil, chce nyní p. dr. Rathovi dávat "knížecí" rady, kterak by se on, být dr. Rathem hájil! Jak farizejské!
  • Pošlete mě taky 7 Mega! *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit