Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... včera jednoznačně převažovaly u článků na téma Rath komentáře stranící názoru, že akce byla předem připravená lidmi z blízkosti Kubiceho a spol, dnes je to naopak, nová jména, názory otočené o 180° ...
  • Já mohu jen říci,že s Ráthem mám otřesné zkušenosti.Asi jsme byli první kteří po jeho nástupu do funkce jsme byli s transparenty demonstrovat na jednání krajského zastupitelstva.V těch jeho levárnách ho jednomyslně podporovali komunističtí zastupitelé.Ráth nás okázale ignoroval a když jsme upozorňovali,že zdražováním elektrické energie jdou proti zájmům svojich voličů,tak se nám vysmáli.Klidně odhlasovali společně s komunistama obří sluneční elektrárnu a výsledek referenda místních občanů je nezajímal.Když jsem poznal politiku ČSSD v praxi,tak mě už ani nepřekvapuje jakým fofrem oranžový senát zadlužuje zbytečně obyčejné občany.To přece nemůže být ve státním zájmu,když ČSSD se zavazuje že do 7 dnů,když Němci přikážou,pošle naše republika 350 miliard .Při tom je to ještě státům s vyší životní úrovní !To může udělat jen nezodpovědný člověk nevážící si práce lidí,kteří ty hodnoty vytvořili.Nebylo těžké uhádnout proč to všechno ráth dělal a vůbec mš nepřekvapuje,že to vše dělal pro peníze.
  • Pošlete mě taky 7 Mega! *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Rasův synek bručí
    Pane Rath, jak jste si syna vychoval, takový je. Vy jste taky měl jako lékař slušný plat a přesto jste coby Ras za jidášský groš udával přátele. Kolik jste jich dostal do basy? Kruh se uzavírá *16*
  • Nikdo se ještě nepozastavil nad tragickou roli dr. Macka v celém případu: v době, kdy veřejně dr. Ratha pohlavkoval, byl nynější mediální "star" možná ještě dosti mlád na to, aby řádný tělesný trest přispěl k jeho správné edukaci.
    A nyní, když p. dr. Rath možná sklouzl na šikmou plochu je pozdě naříkat nad "rozlitým mlékem".
    A p. dr. Macek, který vše svou nedůsledností zavinil, chce nyní p. dr. Rathovi dávat "knížecí" rady, kterak by se on, být dr. Rathem hájil! Jak farizejské!
  • Říká se : "S jídlem roste chuť" a "Kdo chce moc, nemá nic."

    Co může vědět Rath sr., pochybuji, že jej Rath jr. zatahoval do svých čachrů. Třeba se to starému pánovi jen v noci zdálo.
  • Tady v té republice se už nedivím ničemu. Určitě to není poslední. :-)
  • Tady je lidí z politiky a podnikání na zavření opravdu dost.Na hradě by se jeden také našel za privatizaci.Nikdo se nemůže divit.Blíží se volby,tak je třeba snížit stoupající preference konkurenční ČSSD a KSČ, kteří by spolu mohli ovládnout politickou scénu.Na modré zobáky by nic nezbylo.
  • Myslím, že by bylo potřeba nechat prověřit konta a majetky všech politiků včetně toho zlod.. z hradu jejich kamarádíčků a příbuzných. Pak pokud by neprokázali jak nabyli majetek za desítky miliónů z poslaneckého platu tak bych jim vše zabavil a zavřel až by zčernali.
    A ze zabaveného majetku bych splatil dluh a ještě by zbylo!! *12* *16* *12* *16*
  • Jasněééééé, no jistěééééé, nikdo nepochybuje. Všichni jsou nevinní a čistí jak Kristovo pravé oko, to bylo slyšet nesčetněkrát. Křišťál je proti nim kalný až černý. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit