Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Vondra ? to je odstrašující případ pro lidi kteří by náhodou chtěli opět jít volit ODS.

    • Pan Vondra se bude producírovat v Evropském parlamentu a pobírat tučný doživotní důchod. Ten prostě uměl se životem vyběhnout. Nám ostatním zbude jen sledovat zdražování a sprásknout ruce.

      Tyhle kreatůry se nám budou srdečně smát. 

    • Kdo toho bezdomovce zažene někam pod most?
  • Koho dnes zajímá sekta zkrachovalých zlodějů, kteří si coby "údajně demogratyčtí" samozvanci uzurpovali dvě desetiletí moci nad všemi i nestraníky a s prominutím zpr..sili co se dalo.....a neomlouvá je ani to, že měli spoustu vypočítavých podržtažků z jiných sekt kteří se také chtěli na rabování přiživit.....

    • Horší je, že členové organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné (vyznávající komunismus) se za naše peníze rozvalují v parlamentu a sní o opětném zavedení zavedení rudého fašismu za pomoci Moskvy, popř. Pekingu.

      • Co jste si udělali, to máte. Zavedli jste si stranickou kleptokracii a tvrdili jste že prý je to "údajně jediný a nejlepší" systém vlády ve Vesmíru tak to máte. Nadávejte jen sami sobě......

  • 🤮Otevřu počítač, první fotka a chce se mi zvracet. Proč mně to děláte, a to hned na začáku týdne?🤮

          A ty bláboly k tomu...........

  • Tenhle šoumen určitě ODS vyhraje volby. Je to pro ostatní strany super, když se ODS prezentuje takovými lidmi...ha...ha...

    • Take mi nejde do hlavy jak se tohle individium mohlo stat " skokanem " tech ted nejak poslednich jakoby voleb. Ovsem takovych podivnosti archivuji dejiny tech tzv. voleb mraky.

       Jenom pro ilustraci , pred nekolika lety potreboval ex prazsky primator Kolibrik - Bem  imunitu , tak byl odvolen do parlamentu . Nez se nejhorsi prezene. 

      Osobne k volbam nechodim , byl jsem v zivote 2x , z toho jednou jeste za te " totality " a tim vycet konci a nebude se rozsirovat. Takze uznavam ze tomuhle volebnimu marastu  nijak nerozumim a ani snad nechci. 

  • Na obrázku je ODSácká kreatůra Alexandr Vondra. Mám pocit někde od Zlína.Před revolucí byl převeliký disident. Jeho činnost spočívala v tom , že si s kumpány ožrali hubu a něco vymastili. Jen tak.Jako chuligáni.Ovšem po revoluci se začal vydávat těmito "akcemi" za velkého bojovníka.A nezapomenutelně se zapsal jako všeobecně uznávaný Hnůj všech hnojů - při akci Promopro.Kdy už ve velké funkci za pronájem aparatury stát díky němu zaplati výrazně více, než kdy ji koupil. A tento špinavec se nyní dere opět na výsluní. Panečku to zas bude pád na čumičku. Už aby to bylo.

  • Pan Vondra ? to je odstrašující případ pro lidi kteří by náhodou chtěli opět jít volit ODS.

  • To je hrozná tlama na té fotce. A co chce ta slavná odss dělat? Vždyť byli u všech rozkrádaček od prvopočátku. A toto se má slavit?

  • Marcelskrc

    Jen tak dál pohřběte se definitivně

  • Minulost se koupit neda. Jedine pockat az vymrou ucastnici tech udalosti a potom zacit lhat a mlzit. To ODS ovlada dokonale. Jen problemek , ze s temi ucastniky vymrou i ti mystifikatori vetsinou. Takze tudy cesta nevede. Ten xicht u titulku, vondra receny je jednim z hlavnich autoru teto nelichotive soucasnosti , O tom se neda pochybovat. Tim mam na mysli osobu toho jisteho burese , take babise obcas nazyvaneho , vcetne vsech jeho minulych i soucasnych relikvii. Minulost - uspesna draha u STB , soucasnot - pochybna draha coby clen ceske vlady , ac sam Slovak. K tomu mu nedopomohl Buh , ale prave svymi ciny a jednanim onen vondra & jeho soukmenovci za poslednich 30 let . Lid zvany volici to tak vyhodnotil a v cemsi jakoby volby tak udajne svobodne rozhodl. 

  • Jinak těmi bláboly nemyslím článek, ten je docela OK, ale to, co prezentuje Fiala...😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit