Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    jo a ještě bych přidal poplatek za to když někdo řekne že v televizi říkali ... dyk to je vlastně kopírování ...
  • Zajímalo by mne co je chytrý telefon. Já používám telefon k volání a občas pošlu SMS k ničemu jinému ho nepoužívám. Tablet? Na ten zázrak jsem se šel podívat do obchodu abych vůbec viděl jak vypadá. Do dneška jsem se vůbez nezajímal a ani se nebudu zajímat co ta bedna dokáže.
    Dvořák má asi malý plat, redaktoři to samé, potřebují přidat. Přestaňte mlátit hubou a jděte tvořit nějaké hodnoty co budou vidět. Celý týden poslouchám jak nějaký Polák zastavil na trati a vlak co jezdí 160 km/hod. do něj najel. Redaktora nezajímá proč na našich tratích jede vlak 160 km rychlostí. Ten kdo to povolil jezdit takovou nesmyslnou rychlostí by potřeboval zavřít a ne ten chudák Polák i když mněl na tom vinu. Vlak je motorové kolejové vozidlo a mělo by taky jezdit bezpečně a ne, že zastaví až po několika kilometrech. Potom předpisy, které toto povolují ohrožují bezpečnost cestujících. Řidič auta musí taky jezdit bezpečně.
    Naše tratě a přejezdy nikdy na to nebyly stavěny. Vždy vlak u přejezdu musel spomalit a zahoukat. To může vlak třeba lítat 600 km rychlostí a tlaková vlna zabije každého chodce co půjde kolem?
    • bezregistrace
      Tak to je tragika .... to jako myslíte vážně s tou rychlostí????
    • strojvedoucí nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky (pardon vlastně kolejí) také nechápu proč nestrhl volant lokomotivy stranou a stojící kamion neobjel......
      • Koncesionáři na blbost se nedá reagovat. Doufám, že někdy pojedeš ve vlaku a na kolejích leží celý most. Co asi na to řekne tvoje moudrost. Odpovím za Tebe, to bylo v pořádku. Jeden mrtvý sem nebo tam že?
        • ber život s nadhledem suchare. Stejně se z něj živej nedostaneš.....a o té blbosti bychom mohli polemizovat vzhledem k tvým úvahám o rychlosti vlaků....
          • Hloupost se ozvala, rychlost napsána s nadhledem na realitu života našich politiků, který by chtěly aby se u nás jezdilo třeba jako ve Francii kdy se tato rychlost přibližuje té největší a naši zákonodárci odhlasují každou blbost, když se zrovna probudí. To vaše blahorodí nemůže nikdy pochopit, já jsem zapomněl, že zde člověk narazí na opozdilce.
        • jedn mrtvej sem nebo tam . Lidi je stejne na svete jako " cenzura predem " .
  • Ta ČT už není veřejnoprávní tak je načase ji zprivtizovat. A né do toho škváru strkat peníze nevinných podváděných lidí ! *12*
    • bezregistrace
      jsem pro stačí jeden státní kanál s počtem zaměstnanců do 100 kusů s průměrným platem ..
  • ferda
    Za poslech takových blábolů by měli ještě zaplatit ,jako za promrhaný čas.
  • tak s tím lze jen souhlasit. A dodal bych že platit za chytrý telefon by měli automaticky všichni, i ti co ho nemají. Máme svobodu a demokracii, každý si může pořídit chytrý telefon a tablet. I bezdomovci.....
    • bezdaci uz tohle zarizeni maji . Neplati , nemaji stalou adresu a ani neodebiraji na tu stalou adresu elektriku , tak jim neni co uctovat. Ze si vsechno tahle skupina obyvatel cesky kotliny dokaze dobit u sloupu verejneho osvetleni a podobne , tak to se jim da jen zavidet. Wifi v obchodakach , no proste umi v tom chodit ze muzeme jen zavidet proc uz mezi nima nejsme . Vubec neni psano jako vtip , je to realita a zadna vzacnost to videt.
      • pokud bezdomovec nezaplatí poplatek poslat na něj exekutora ať mu zabaví zablešený slamník a krabicové víno. O prázdných pivních lahvích ani nemluvě....a jeho byt tedy flek pod mostem vydražit poctivě platícím bezdomovcům
        • to je protiustavni !!!! Tam je dana hodnota a mohl by to napadnout u mezinarodniho soudu .
  • na cem to neco neskutecne mizerneho sledovat . Otazka zni CO na cem sledovat. I kdybych mel zarizeni ktere snad jeste nebylo vynalezeno a mohl na tom tenhle paskvil jakehosi verejnecosi sledovat nebudu to delat. Neni co. Dokonce v hospode na natlak lidove fronty ten kram hospodsky odstranil . Nakonec byl rad , prestal za to platit a nejake ty kontroly co mu tam lezou proste nemuzou nic najit. Snad ma za vycepem tranzistorak jen pro sebe. Nas nezajima. Televizi teda urcite ne .
  • Mám vážné pochybnosti o tom, platit za ČT a ČRo "veřejné služby". Občan ČR, který platí (nebo dříve platil) balík různých daní a odvodů tomuhle státu, by neměl být tzv. na trvalo "natahován" povinným (!) placením ČT nebo ČRo. Za co ? Naplatil se už v životě státu dost (za mnohdy podivný a neuspokojivý "servis") a třeba ani ČT/ČRo nesleduje/neposlouchá, protože není důvod ... *3*
  • V tomhle jsme snad světový unikát. Neslyšel sem, že by někde platili za veřejnoprávní televizi a rádio.
    • ze 6 + kcharl nebo jak se to popisuje jsou dost zcestovali lide. Verim ze tenhle prispevek to na + desitku dotahne. Par na tohle zralych plusaru bych znal tak nejak ne moc osobne . Radeji ne moc osobne opakuji pro jistotu. Nekteri uz byli dokonce v sousedni vesnici ale dokazi okomentovat / zasvecene / cokoliv kdekoliv.
    • Khárle ty jsi krmelec,platí se v každém druhém státě *3*
      • a asi dost prazdnej . Ani ta sul v nem nezustala , aby ji lizal proti tem vedrum.
    • slysel opravdu malo. Napriklad v Nemecku platis nejen za radio a televizi jednou a dost. Kdyz mas treba jeste druhy byt , bydleni , v Cechach by to byla chata , chalupa , tak tam platis znovu . A povinne . Vyjimku maji slepi a hlusi , jinak snad nikdo. Vubec zadna vzacnost ze musis platit i 3 x za stejnou vec. Jedno jestli to pouzivas nebo ne .
      Unikat jsi spise ty , to uz se pozna z tveho nicku.
  • ČT je nejhorší televizi v naší zemi,má nejubožejší pořady a neschopné komentátory včetně Moravce.Navíc uvádí v reklamě kterou má zakázánou nesmysly o nějakých dobrých prodejcích,či knihkupcích,nedodržuje vysílací časy kvuli těmto nesmyslným reklamám a navíc za náš koncesionářský poplatek si pán ředitel vezme nekřesťánskou odměnu.Pane Dvořáku styďte se po tom,co bylo uvedenou,jakou odměnu jste si narokoval.
  • já mám nokia 5110 budou mě také kasírovat ?
    • 5111 uz kasirovat budou .
    • Fááákt? Já mám zase pevnou s přístrojem z roku 1943.
      • myslíš ten přístroj co s ním telefonoval Emanuel Moravec gestapu ??? dědíte ho z generace na generaci ?
        • Neéé, je z SSA, ale tímto jsi svým genossen volat nemohl.
          • nenech se vytočit od Tečky *2*
            • Proč vytočit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit