Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, takže osoba bude platit poplatky v bytě + za to, že má tablet + za iphona? No a vynásobíme to každou osobou v domácnosti, která má přístroj pro příjem netu? A že má někdo ještě služební přístroj, nezájem, zaplať taky.

    To už je jak placení za vypalování CDček (např. vlastní fotky) nebo za to, že si cokoliv okopírujete (např. přijdete do knihovny a tam si necháte okopírovat lékařskou zprávu a z této kopie se musí platit autorské poplatky Dilii).
    *11*
  • Já bych pracovní místo tohohle chytrolína zrušil pro nadbytečnost....... Je postradatelný jako slavná ČT. - Většina států EUžádný takový přežitek nemá a neplatí za něj.
    Státem garantovaná platba někomu je dle mne protiůstavní. Není to daň je to povinnost přelít prachy jednoho občana do kapes jiného občana. Kdyby za to dostal nějakou službu v dané hodnotě budiž ale nic takového se neděje.
    ČT1 se snaží přiblížit bulváru z Novy a Primy
    ČT2 reprízuje pořady Prima Zoom
    ČT3 sport. Kdo chce ať de na placený kanál.
    ČT4 povyhazovalo všechny nepohodlné tedaktory Vede to tam solární lobysta Baroch
    ČTD vysílá pro děti stejné střílečky a násilí jako ostatní programy (sem tam vyjímka )
    Vrátil jsem se spět k rádiu protože většina dokumentů na které se rád dívám používá pouze vypravěče a animace horší než měl DOOM 2 v roce 1995. Konec konců mám telku pro parádu v obýváku tak mu ji myslím pošlu. Květináč na stejném místě bude rozhodně větším přínosem.
  • Banda ksindlů si neumí pořídit kódované vysílání braku, na který není nikdo zvědavý.
  • Stejně debilní poplatky, jako kdybychom jsme museli platit poště, že vlastníme poštovní schránku.
    • No to bych sem nepsal..... Příměr sice správný ale nikdy nevíš který chytrý zákonotvůrce to čte. Aby se nestalo že to bude na rok posláno ke schválení do parlamentu.
  • asi potřebuje zvednout plat - a nekup to za to "senzační a objektivní " zpravodajství, za tu "skvělou původní tvorbu" a nejvíc za každé prázdniny, kdy se vytahují tak staré filmy a pořady, že v nich hraje ještě praotec Čech
  • Nemám zájem kupovat si Vaše lži, je to hnus. Čus
  • Dvořákovi straší ve věži. Dokud nebude vysílání na netu stejné jako na obrazovce, tak si může akorát tak vylízat ono místo. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit