Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska dopoledne na čt24 jsem sledoval zprávy o počasí asi kolem 10-té hodiny. Ten zjev s bradkou musel být asi po flamu, tolik přebreptů jsem v životě neslyšel, neskutečné.....
    Absolutní amater, dal bych to lépe i bez poplatků, nenažranci!
  • Stanice ČT jsem neviděl minimálně půl roku. Vysílání samá hovadina a lež. Kteří blbci schválili v parlamentu, že musím platit za zboží které jsem neobdržel ? Co poslanec to duševní invalida. Proboha už povstaňme a vykopejme tyto hnidy do zadku a k islamistům na kříž s nimi.
    • vanhorne
      Co nedala priroda tomu invalidovi na duchu,to mu dala na tele,obdarila ho mimoradne vyvinutymi dlouhymi prsty.
    • nebo na kriz ? Musis si vybrat . Pripadne do miselinky koulet gumy .
  • A n...s.r.a.t do krku by nechtěl??? *16*
  • Větší blbost jsem pane Dvořák,už dlouho neslyšel.
    Večer až půjdu na pivo,musím to předat dál,
    aby i ostatní se měli čemu smát.
  • Věřím, že tento, můj příspěvek smažete jako nevhodný, nicméně za éry pana Dvořáka se i z Novy stala televize nevalné kvality, takže je tragédií pokud převzal televizi státní. Jak moc se s odstupem času omlouvám panu Železnému...

    Nicméně - pokud pan Dvořák šéfoval Nově, nikdo po mě alespoň nechtěl, abych na ni přímo přispíval.

    Co takhle nabídnout řízení státní televize panu Železnému?...
    Takže ještě jednou: pane Železný, s odstupem času: mnohokrát se Vám omlouvám!... *10*
    • Zeleznymu za tech asi 12 miliard co kazdeho kdo plati dane v Cechach tak nejak stal. Jen tak dal hochu , jen tak dal. Pak si pletes Dvoraky . Jeden Dvorak byl nekde taky riditelem tady toho panoptika . Potom ho nasadili / Bem , Ritig , Janousek a jejich parta / na takovy prilepseni malou rozkradackou prazskyho Dopravniho Podniku. To byl Martin Dvorak. Ted srandovne stihany za ty zlodejiny v DP , pochopitelne vysumi do ztracena . Tenhle Dvorak , shoda jmen , je zatim politicky pruchozi , takze nestihat . Neco jako Roman a kam vsude jeste se podivat .
  • Kde bere tato zěmě takovéto kardinální blby!
    Má měsíční příjem o kterém se nám obyčejným ani nezdá,
    dostává milionové roční odměny a pak vyleze z něj tohle.
    Dejte mně tuto republiku na rok a uvidíte co s ní provedu.
    Potřebuji jen k tomu takovou moc jakou měl Kadáfí,nebo
    Husajn a uvidíte jak tyto státní hnidy nebudou stíhat/a těch bude
    požehnaně/.
    • já ti stím rád pomužu
  • Ve vedení této televize je snad jedna rodina, samej buzerant, samá dylyna
  • Zřejmě zadání vlády na dotaci migrantů - akce - zaplať si svého čokoládového běžence.
  • Milý Nezdvořáku, v první řadě bys měl tyto poplatky a finance od státu využívat účelně a ne jimi plýtvat! Mne neoslní ČT tím, že si nainstaluje každý druhý rok čím dál větší obrazovky ve studiu, každý den jinak podle poslední módy oděné "modelátorky". Ve studiu 6 spousta mladých, kteří se mnohdy po vzoru přihlouplé Novy, baví více méně sami, než diváky.
    Také nemusíte mít zpravodaje v každé ...Můžete využívat i informace z jiných zdrojů. Také výroba některých zbytečných pořadů prodražuje provoz ČT.
  • Tak řešení je velice jednoduché nawebu ivysilani s heslem pouze pro ty co platí polatky tedy každý kdo poplatky za TV platí obdrží i heslo a ten kdo TV nemá a chtěl by se dívat na tabletu/mobilu se k placeni zaregistruje a dostane sve unikatni heslo... easy DVOŘÁKU! vžádném případě NELZE CHTÍT PLATIT POPLATKY PO TĚCH CO MAJ TABLET JEN PROTO ŽE MAJ TABLET!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit