Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ona si asi nepřilepšila,na to je dost hloupá.Kradli jiní prostřednictvím nastrčených firem a fakturačního propletence.Ten začínal u omnipolu.Pokud se podávámr do historie jak vznikla TOP09,tak zjistíme,že vznikla ze dne na den.Každá politická strana potřebuje finance a hodně peněz.Ten rozchod s KDUČSL a Kalouskem byl připravován dlouhodobě a postupně.To ještě v době,kdy byl Kalousek na MNO jako náměstek.On totiž toužil po založení nové politické stany.Možná také přuhrál nějaký miliónek ODS.To by se určitě zjistilo zkoumáním toku peněz a sponzorů těchto stran.Příchodem Pospíšila a změnou st.zástupců se jaksi tento koloběh narušil a hrozilo,že se to prozradí.To byl ten Nečasův rychlý postup odvolání Pospíšila.Mám obyvy,že se na post ministra zase dostal Kalouso-Nečasův kůň a zase se to vrátí do starých kolejí.Plamenné řeči nového ministra spravedlnosti lecsos napovídají.Rád bych se mýlil,ale následující dny nás možná překvapí. *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
 • http://news.branyvnimani.cz/index.php?article_id=11966

  *3*
 • A když si nechal Ringo zaplatit od Knížáka za paskvil do národní galerie není to taky náhodou tunel.To je tak poctivej že mu to nevadilo?????Jako hudebník dobrý ,ale politik skoro stejnej jako KOcáb *11*
 • Je mi jedno jestli je nebo není nevinná, 20 let se v klidu dívá jak kradou jiní. Neříká se tomu náhodou spoluúčast? Doufám, že si taky půjdou sednout i další údajně nevinní a nejen za letouny. Třeba další kauza se bude jmenovat IZIP, protože rozkrást přes dvě miliardy je fakt luxus.
 • To má Ringo pravdu, ale proč tam lezla, když o tom nic nevěděla. Dokud to bude takhle fungovat, tak se nikdy nic nezmění. Na ministerstvo se posadí nějakej nýmand, ten všechno podepíše (protože se mu to doporučí) chodí reprezentovat a bavit se (za což bere přiměřený plat), ale za nic nenese odpovědnost. Proto Kalousek tak řve, protože je v tom namočenej a při vyšetřování by se na to přišlo - a to by mělo. Už toho bylo docela dost. Všimněte si, že žádnej slušnej a čestnej člověk ve vládě nevydrží, ale kamarádíčkové, kteří prosadí neprověřené programy, nebo kamsi cosi zašantročí či podepíší církevní restituce, ty se tam drží jak klíšťata a premiér nic. *9* *13*
  • No já si zase naopak myslím, že o všem moc dobře věděla. Tak blbá zas určitě není a pokud je, tak neměla na svém místě co dělat a už vůbec by nebyla schopna se tak dlouho udržet na vysokém postu v politice. Navíc se to nestalo ze dne na den takže měla dost času si vše prověřit, prokonzultovat, poslechnout si názor druhé strany a pokud by si nebyla jista, tak nic nepodepisovat. Ovšem pro ni bylo nejspíš jednoduší dělat že nic nevidí a z nějakého neznámého důvodu ani nic neslyší a zrovna měla pro jistotu hlavu v písku.
   • Ministryně obrany - bývalá-"managerka",která všemu rozumí,umí,má kolem sebe hejno poradců a neudělá v těchto a jim podobných případech vůbec nic.To není p.Parkanpovaá selhání,to je NESCHOPNOST,a neumět si sama říci na takový post nelez,protože tomu nerozumíš.Svým postojem byste nezvládla ani řízení nádvorní party "kopáčů".Za toto své nejednání doufám,že budete postavena před soud a řádně odsouzena.Možná se dovíme ještě více věcí.Takovou pracovnici mít ve firmě,tak "letí" na hodinu a věškeré škody zaplatí.Tak na vás a všechny podobné vládní politiky a členy vládních stran.
    Nebýt novinářů.tak veřejnost ví pramálo.
 • Bílá s odpuštěním bílá klisna, která sloužila pro rozkrádačku. Je pravda, že pokud by se chtěla zjistit odpovědnost, že by to nebyl takový problem.Nejde to proto, že jsme národ zlodějů a zloděje obdivujeme od té doby, co byli "hrdinové" ti, co rozkrádali soc. majetek. Ale také se dříve řádně trestalo, proto to mohlo fungovat i když tady lidé dělali a zneužívali ten systém. Teď je také zneužíván a navíc se kradou mld. lidma, kteří by měli mít odpovědnost.Jsem zvědav , kam až to může zajít. Určité hranice tady jsou, ale to je zbytečné prodlení, které tento stát a potažmo jeho poctivé občany okrádá. Přitom věřím, že většina pravicových i levicových příznivců jsou poctiví lidé.
  • Napadá mě takové varianta, která skutečně během proběhla. Za všech lidoveckýc i soc.dem. ministrů a jejich náměstků z jiných partají.
   Pod Ministerstvo nár.obrany patřila řada podnikatelských subjektů, které zanikly po likvidaci.
   Od účelových firem až po vydavatelství
   Kdo v nich byl likvidátorem? Komu byla zadána právní pomoc nebo jiné služby nutné "pro ochranu a správu majetku"? Kolik se jim v průběhu těch likvidací zaplatilo.
   Kam nakonec takto vyvedené prostředky doputovaly? To byla první etapa.
   A pak nastupuje etapa druhá, kdy se vytvoří "projekt" jehož realizace něco stojí a to "něco" je možné uhradit jen ze státních prostředků - a zase stejná paleta !služeb"
   CO VY NA TO?


   *6*
 • No jasně, že je neviná. Holt tam potřebovali mít HUSU, které nerozumí ničemu, aby mohli ukrást 680 Mega, tak ji tam nacpali.
  Jak pravil Shakespearre: "Mouřenín posloužil, mouřenín může jít". *7* *8* *9* *13* *10* *16*
 • Pro gen.Čepička.Nejvíce zbídačili nekomunisté. To že nebyli v KSČ jim umožnilo se hned po údajné revoluci ,hnát i ktěm nejvyšším politickým korytům.Komunistů se dostala k moci jen hrstka,Proto se tito velkozloději snaží vše hodit na komunisty.To aby se po další revoluci honili komunisti a staří zlodějští šíbři mohli krást dál.Proto,po další revoluci,je třeba každého lumpa,který dnešní zbídačení země bude svádět na komunisty,protahnout katovskou mučírnou.Protože právě jeho výroky ukazují,že je to ten největší darebák tak ho na katovské mučírně co nejkrutěji,odporazit přednostně.
  • Máš Klasi pravdu, právě nekomunistům byly svěřeny nejdůležitější funkce právě proto že nebyli ve straně, jak to dopadlo vidíme dnes a denně.
  • ... když tak vzpomínáte gen. Čepičku, tak tohle zbylo z fungujícího letiště "Hradčany u Mimoně" *9* za demokratického velení nejen Park-a-nové

   http://www.ulozto.cz/xcdBJWP/docka-se-taky-jpg *10*
 • Protiargument,že Knížák údajně platil z Národní galerie ˇFRČ je neověřitelná,ale na Čechy funguje znamenitě!Kdoví,zda to nepíše nějaký zhrzený pražský umělec,na kterého jeho partička zapomněla.Těmto umělcům Nečasovy tupé škrty přeju,zahynou-li,česká kultura neutrpí.Jinak-najít v systému pražského kšeftaření viníka a pořádně ho promáchat žurnalistickými grázlíky-o to přece jde!Parkanová je možná poctivá,ale určitě o darebáctví věděla,takže ten vekslák Kubice možná tu kausu narafičil docela správně.
 • Tenhleten šišlavej amatér ukrad i jméno, už by se neměl ukazovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit